0 oy
1,258 göst.
Aile kategorisinde (287 puan) tarafından
13 aylık evliyim 3 aylık bebeğim var ve bebeğim birazcık esmer k görüyor bu niye esmer niye size çekmemiş ne çirkindir diyerek içimi burkuyorlar bugün birine patladim oğlum cok güzeldir esmerdir seker gibidir sizene niye yorum yapıyorsunuz sonra saka ettik filan ne kadar çirkin şeyler oğlum esmer ama cok tatli bir çocuk ve benim yavrum ve bu herşeyden önce melek nasil yakıştırmalar dır yaa kiskancliklarindan ne diyeceklerini bilemez oldular 

30 Cevaplar

0 oy
(1,302 puan) tarafından
Kurban olurum verene onu yaa boyle gereksiz insanlar var malesef takma bosver canım
(287 puan) tarafından
Takmiyorum da sinirim bozuluyor pis pis yorumlara ki o benim melegim
-Reklam-
0 oy
(439 puan) tarafından

Boşver öyle desinler canım nazar değmez kuzucuğa :)kendi gözlerinin çirkinlikleriyle bakınca öyle görüyolar

(287 puan) tarafından
Ya zaten her dışarı çıkışında bir sürü dua okuyorum bizim geri kafa lılar erkek çocuk düşkünleri oğlum oldu evlendim hemen hamile kaldım artik ne diyeceklerini şaşırdılar oğlumun tenine laf eder oldular
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Benim oğlum esmer çok tatlı onun için kendini öldürüyor eşimin ailesi de kendi ailemde aynı şekilde kurban olsunlar. 
(287 puan) tarafından
Benim ailemde öyle eşimin ailesinde öyle iste dışardan çekemeyenlerce cok
0 oy
tarafından
Herkesin bebeği kendine. Bu nasıl bir deyiştir. İnsan nasıl olur başkasının canına ciğerine niye size çekmemiş çirkin felan der. Allahın yarattığına çirkin demek kimin haddine. Allah hidayet versin vallahi sorsan dinin nedir müslümanım der. Daha söylenecek çok şey varda neyse... üzme kendini herkes imtihan içinde sana verdiği en ufak üzüntünün dahi karşılığı vardır. O kadar kolay değil aklından geçirdiğini diline yansıtmak.
(287 puan) tarafından
Cekememektendir canim başka bi açıklaması yok sanki onların çocukları sarışın renkli gözlü sözde güzellik anlayışı ya
0 oy
(46 puan) tarafından
Sen öyle insanları hic takma kafana kuzum bi melek hic cirkin olur mu yaa

Asıl çirkin olan

Onların kalpleri sen boşver Rabbim yavrunu sana bağşlasn❤
0 oy
tarafından
Kendileri çirkin bakmışlar suratsızlar hangi bebek çirkin olurki boswer sen onları canım pis bakışlılar işte 
0 oy
(6,053 puan) tarafından

biktik dengesiz insanlardan kurban olsunlar senin melegine:angry:

(287 puan) tarafından
Diyecek bisey bulamıyorum esmerse esmer cok şükür allah bize nasıl etmiş sağlıklı nasıl etmiş gerisi bos zaten
(6,053 puan) tarafından
sikma canini kuzum kâle bile alma sen bebeğine odaklan onlar sadece can sıkıcı gereksiz yaratıklar öyle düşün
0 oy
(11 puan) tarafından
O meleğin boklu bezini sok ağızlarına kapasinlar o kokmuş agizlarini
(287 puan) tarafından
Akrabalar ve sinir olmakla kaliyorsun bugün şakayla karisik bi yaşı büyük kadına ağzının payını verdim en cok kıskanan kadınlardan biri zaten
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Senin oglunun tirnagina kurban olsunlar patavatsiz gerkesiz insanlar bebegim olsun diye insanlar neler yapiyo rabbimin verdigine kusur bulunurmu agzi olan konustugunu saniyo hic takma canim gereksiz bos insanlar 
(287 puan) tarafından
Aynen canim bebek icin neler yapıyorlar şükür allah vermiş sağlam sağlıklı vermiş binlerce kez şükürler olsun
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Haddisizler. Sacma ***** konusmasinlar benim oglum gayet guzel siz bi kendi evladiniza sonra donun aynaya bakin. Evladin hic bir ozelligi ile saka olmaz deseydin. 
0 oy
(468 puan) tarafından
 ben onun dibini yaşadım canım kız kardeşim anneme ben babama çekmişim. maşallah çok güzel olacak derlerdi ben çok üzülurdum annemde bana oda esmer güzeli derdi üzülmeyeyim diye. diyenlerin çoğu benden esmer insanlardi. kul hakkına giriyorlar haberi yok. bide kilo aldıkça rengi açılıyor canım. benim oğlumda esmer kızım sarışın 
(468 puan) tarafından
yarın buyunce seni beni begenmezler canım Allah'ın verdiğine küp buluyorlar
(287 puan) tarafından
Eski insanlar düşünce yokki ama bende öyle bi karar aldim kendimce biri bisey desin bende onlara bi kulp bulup yüzlerine vuracam bakalim nasilmis
(468 puan) tarafından
bul mesala.diyenin burnumu Büyük aaa burnu büyük olacak senin gibimi yoksa yada boyu neyse burnununu sikalim büyümesin v.b
(287 puan) tarafından
Allah seni :) güldürdun beni :)
(468 puan) tarafından
gül canım boşver onları
0 oy
(121 puan) tarafından

Bir bebek için nasıl böyle derler ya bende yeni doğduğumda kap karaymisim annem sarışın babam kumral babam beni ilk görünce anneme demişti eminmisin bu bizim mi karismadi demi demiss şimdi 24 yaşındayım aynı babama benziyorum:D

0 oy
(109 puan) tarafından
Benim de 6 aylık bir kızım var onun kusuru asla benim gözüme gelmez çünkü bana göre dünya güzeli o ama bir kaç kişi kulağından bahsetti kepçe bilmem ne diye lafı ağzına tıkadım oda onun nazar boncuğu olsun kulakları kızıma yaşıkıyor niye sen kusursuz musun dedim olay kapandı asla izin vermem ben onun annesiyim o konuşamıyor ben konuşurum :) 
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım bebegin ister çirkin ister tatlı olsun hiç olmazsa o insanlar gibi içi pis değil. O bir melek günahsız nasıl çirkin olabilir yaa. Ben hiç çirkin bebek görmedim hem çirkin bebek olmaz ki onlar günahsız kanatsız bi melek. Hem kirpi bile yavrusunu pamuğum diye severmiş herkesin yavrusu kendine güzel. 
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Bna esine benziyo sana bnzese guzel olurdu dediler bnde bnm kizim cirkinmi dedim. Her goren kiz mi erkek mi diye soruyo hiiicc umursamiyorum valla isteyen istedigini desin o bnm prensesim boncugum kurban oldugum
0 oy
tarafından
siz esmer olsaydiniz güzel mi olacakmis diyen kim yakın akrabaysa ayni aana benziyor de
0 oy
tarafından
Ay yok artik insanlar ne kadar kötü 
0 oy
(1 puan) tarafından
Tatlı olunca bile nazar degmesin diye çirkin diye seviyorlar bi alakası var mı bilmiyorum 
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Boş ya ne takiyon kıskanan cekemeyende var canım herkes tatlı derken yk ayy çirkin çirkin yerim seni diye rolden seven var. Boş gereksiz insanları aksine canım bir çok insan esmer seviyor.

Takmışlar kar gibi yok beyaz çocuk renkli gözlü çocuk diye. 
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Benm gorumcemler oyleydi bi kulagimdan girer digerinden cikardi birak soylesnler melek onlar kotu kalpleriyle bakiyorlar zaar oyle diyolar

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 608 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Papatyam15 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 483 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.