0 oy
282 göst.
Aile kategorisinde (167 puan) tarafından

Kızlar oğlum 4 buçuk yaşında babanesinde kalmak istedi bu akşam ben kayınvalidem ve görümcemle görüşmüyorum. Çok ağrıma gitti benden koptu gibi hissettim 30 haftalık hamileyim ağladım üzüldüm içlendim işte. Yoksa bananesi kalsın tabi ama yalnız hissediyorum kendimi. En son annem vefat ettiğinde kalmıştı 1 gece o gün bile bana zor gelmişti. Öyle oğlum da oğlum delisi anne değilim abartıyorsun diyenler olacaktır ama işte kimsem yok kızlar içlendim.. :( şimdi onsuz ev çok boş geldi öyle işte.. 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Aman cnm kafanı dinlersin bir gece baksın boşver 

Benim kızda bazen kaynanam geldiğinde tutturuyor köye gidicem diye ama göndermiyorum çünkü kaynanam çok yaramaz gelmesin diyor:D

(167 puan) tarafından
Bian önce sabah olsun istiyorum canım valla annelik ne zor
(776 puan) tarafından
Öyle düşünme canım bırak onlarada alışkın olsun sen rahat edersin doğum yapicaksin bebeğin hasta olur en azından bakacak bir kapı olur aranızda ne var bilemem ama torunları sonuçta kötülük etmezler kötüde olsa aile ailedir sıkma canını
(167 puan) tarafından
Sağol canım sonuçta babanesi iyi bakar biliyorum ama oğlum uzaklaşır benden diye korkuyorum işte içime oturdu sabah olsun diye bekliyorum :)
(776 puan) tarafından
Öyle düşünme canım arada kaçamak iyidir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir geceden bir şey olmaz canım üzülme 
(167 puan) tarafından
Sabah olsun artık canım bu gece geçmez bana :D
0 oy
(619 puan) tarafından

Canm benm üzülme anliyorum bide hamilesin hormonlarıda etkiliyor ne olursa olsn kim olursa olsun annesi sensin :) senden nasıl kopabikir ora farklı geliyor sıkılmışsa evden ondandır :)

(167 puan) tarafından
Sağol canım valla iyi geldi bu sözlerin ❤️
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Gitsin canım onların sevgisinden mahrum etme
(167 puan) tarafından
Öyle yaptım ben ne kadar sevmesemde sonuçta kan bağları var napalım çocuk büyüyünce anlar inşallah :) ❤️
0 oy
tarafından
Üzülme canm özlemiştir kalmak istemiştir ya
(167 puan) tarafından
Ay onların neyini özlüyor valla anlamıyorum canım ah bu çocuklar :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hamilesinya canım ondan da duygusalsın 
(167 puan) tarafından
Evet canım valla içime oturdu
0 oy
tarafından
Senden kopmaz kıızz sadece ortam farklı gelmiştir ondan kalmak istemiştir
(167 puan) tarafından
İnşallah kuzum yarın olsa da gelse yiğidim :D
0 oy
(48,713 puan) tarafından
Küçükken bende hep babannemde.kalirdim 

Simdi kizimi birakmam gibi geliyo ☺️
(167 puan) tarafından
Evet annelerimiz bizi nasıl bırakmış dimi gerçekten anne olunca anladım bazı şeyleri :)
0 oy
(119,456 puan) tarafından
sabah gekirde bu gece sama sabah olmaz 
(167 puan) tarafından
Uyuyamıyorum gerçekten canım valla gözyaşım ucunda duruyo :)) eşim bile bende ağlıcam şimdi diyo e niye izin verdin o zaman hain :D
0 oy
(17,862 puan) tarafından
:( öyle oluyo ev boş duvarlar üstüne gelir bende çocuklar anneme gidince öyle oluyorum ya 
(167 puan) tarafından
Evet ya odası şimdi boş öpemedim iyi geceler diyemedim ayyy valla bu hamilelik hormonları bitirdi beni
(17,862 puan) tarafından
:( üzülme kuzum sende dinlen bari güzelce
(167 puan) tarafından
Mecbur bu gecemiz böyle geçecek belki gece aratır annemi özledim der diye bekliyorum canım :)))
(17,862 puan) tarafından
:)) der kız benim 2 buçuk yaşındaki oğlum gece 5 te anneme gidicem diye hepsini kaldırmış getirdiler :D
(167 puan) tarafından
Ay inşallah bizimkisi de öyle yapar canım yaa :((
0 oy
tarafından
Oyy kuzum kıyamam sana madem kendini böyle hissediyorsun izin vermeseydin keşke seni çok iyi anlıyorum 
(167 puan) tarafından
İnşallah oğlum gece annemi istiyorum der ya valla benim çocuk niye böyle umrumda değilim resmen
tarafından
Orda oyuncak çikolata falan çok mu
(167 puan) tarafından
Orda çok rahat ne derse oluyo çikolata dans eğlence orda bende oyun oynarım hep ama demekki hamile olduğum için yetmiyor :(
tarafından
Canım benim şimdi çok duygusalsin hamilesin rabbim bebisini sağ sağlım kucağına almayı nasip etsin böyle uzuleceksen eşinle konuş ben üzülüyorum de oğlumu bırakmak istemiyorum de bı daha da bırakma ağlasa bile bırakma şimdi güzelce uyu dinlen yarın al gel yavrunu
(167 puan) tarafından
Tamam canım Allah razı olsun iyi geliyor böyle sözleriniz daha bırakmam zaten mecbur kalmadıkça ❤️

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 479 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 571 göst.
31 Ekim 2020 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 381 göst.
16 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Elsen zeyec (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
67 cevap 2,047 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde Laremm (449 puan) tarafından soruldu

380,885 soru

11,403,752 cevap

34,942 kullanıcı