0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (422 puan) tarafından
Bayanlar bna bi akil verin cok uzuluorum 2 yasnda kizim bnden cok babanesine merakli kardesi 5 aylik kardesi olduktan sonra ole oldu cok uzuluorum uyanio hemen babanesine gidio yere dusuo babanesine gidio aglio babanesi cok uzuluorm bugn elini kesti giti babanesinin kucana bna yaklasmadi bile herseyiyle ilgileniormda banyo yemek herseyene bn bakiom ama bise oldu zmn babaneye kosuyo :(

12 Cevaplar

0 oy
(5,436 puan) tarafından
Babaanne çokmu yüz veriyor yada ne biliyim kışkırtma var mi gel kiizzim onlar bilmez ben bakayım falan filan 
(422 puan) tarafından
Cok sevio cnm ama kiskirtma flan yok bugn elini kesince annene gitcenmi dedi aglamaya basladi ole deince inmedi kadinin kucagindan
(5,436 puan) tarafından
Anladım cnm bilemedim kardeşi olunca huyları değişiyor benimde 4 yaşında oğlum var huyu çok değişti allah yardımcımkz olsun
-Reklam-
0 oy
(179 puan) tarafından

Aynen benim oğlumda 3.5 yaşında hep babannesin de yatıyor:(

0 oy
(27,369 puan) tarafından

Bu kadar üzülme  evlat senin evlatin yine 

InsAllah duzelir

0 oy
(1,113 puan) tarafından
Kardesi olunca kiskanmistir sizde haliyle bebekle ilgilenince kendine yeni birini bulmus bunda bisey yok sonucta sen doğurdun senn cocugun ne olursa olsun sana düşkün olcak gecici dönemdir boyle uzme kendini
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Acaba kendinçe bebek var diye onu sevmediginizimi düşünüyor babanneden ilgi gördüğü icin kendini ona mi bağımlı hissediyor 
0 oy
(119,523 puan) tarafından
Senden extra ilgi bekliyodur dikkatini cekmek icin yapiyo olabilir bide bebeklerde 2 yas sendromu varmis ergenlik gibi zor bi donemmis o donemde sanirim
(48,758 puan) tarafından
off sevdo 4 ayimiz kaldi o sendroma
0 oy
tarafından
Benm kzmda 1 yasnda hep babaannesine gidiyo alistirdilar kendilerine
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Kizmayin ama belki 2. Cocuk olduktan sonra herşeyi vermiş sansaniz da sevgiyi verememis olabilirsiniz.Alginiz 2.cocuk uzerine olup onu diygusal anlamda mahrup birakmis olabilirsiniz
0 oy
(48,758 puan) tarafından
benimkide halama gidiyo sevdigi icin canim babannesi guzel.ilgileniyodur her istedigini yapiyodur
0 oy
(119 puan) tarafından
Canik ayni durum benim kizimda oldu  elli kollu zorla binayi inleterek eve getirirdik evde aglardim kalmayacaksin sen benimsin diye ve bu bir ay kadar surdu boyle babaanne hastasiydi asla evi istemez ordan geldigindede hircinlasirdi evde  cok buyuk sorun haline gelmisti artik esimden bu konu bir gun kaynim bu kinuyu pedegoka danismis daha kizimi anlatirken evde kardesi varmi demis oda evet bebek daha demis dr de  bakin cocugun butun tepkisi anneye demis babaannede kalmak istiyo anneye bir tepki olarak bunu gosteriyo demis anneyle bagi guzel kurmus eger anneyle bagi tam kuramamis olsaydi babaannede kalmaz evde durmaz daha hircin olurdu demis bemde ne yaptim surekli hediyelr oyuncaklar aldim evde daha cok onla ilgilendim ve simdi kalmak istemiyo ve anne ozledim seni diyo surekli arkadas olmaya calistim heo beraber yuruyuse ciktim bisey alirken fikrini onemsedim 
0 oy
tarafından
Kardeşi olduğu içindir canım kıskançlıktan yapıyordur üzülme büyüdükçe alışacak 
(422 puan) tarafından
Bna yine eskisi gibi olsnda bise istemiom resmen bni gormuo
0 oy
tarafından
Bi süre sonra geçicektir canim kardeş dogurdugun için kendini aldatılmış hissediyor ortanca oglum öyle babası doğurmuş sözde demesi 
(422 puan) tarafından
İns ole olur cnmya gercektn cok uzuluorm bugn aglicaktm nerdyse

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 480 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 283 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde Sevgidolu (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 571 göst.
31 Ekim 2020 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu

381,388 soru

11,418,057 cevap

34,973 kullanıcı