0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (561 puan) tarafından

Gecen kaynanamgildeyiz gece yarisi oldu yattık oglum uyandi kimil kimil hareket ediyodu bende kucagima aldim ayaktaydim salliyodum onu sağa sola sallarken camdan dışarı baktim guneslikler açık camin önünde duvar olduğu icin kapatmiyolar karşımda bembeyaz surati olan kireç gibiydi boyle yasli yuzu buruşmuş suratını asmış siyah esarbini yan bağlamış siyah da bi kiyafeti olan bi nene gordum dikkatlice baktim degismedi camin onunde degilim ama bi kac metre gerideyim :D eşime dedim bak beynim.bana oyun oynuyo şuan noldu dedi anlattim hani dedi kalkti yanima geldi oldugum yerden bakti tereddüt etti gitti tül u kaldirip bi bakti ki meğersem soba kovasına sokak lambasinin ışığı yansiyormuş eski kova olduğu için de egimlerini yuz e benzetmiş beynim :D her sey bi yana da mantikli insan oluşumu seviyorum yaa :D sabah kalktim gorymceme anlattim tuyleri diken diken oldu sonunu duyana kadar :D evet arkadaşlar beyniniz böyle şeyler yapabilir ona bile guven olmuyor her gordugunuzede inanmayin :D

6 Cevaplar

0 oy
(13,027 puan) tarafından
Ahaha benzer bir olay yaşamıştım bende ☺️
(561 puan) tarafından
Uyku deyince her seyi bi kenara birakirim önemli o :D
(13,027 puan) tarafından
Hele bebe olduktan sonra daha da önemli :D
(561 puan) tarafından
Bide huysuz uykusuz bi bebeyse :D
(13,027 puan) tarafından
Aha değme keyfime :D alıştım artık ☺️
(561 puan) tarafından
Onlar öyle yapinca benim aklima direk şu soru geliyo ben nasil bi bebektim acaba yaptiklarimi cekiyor olabilirmiyim :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korktum ya gece gece 
(561 puan) tarafından
Kız niye :D ben bunu yaşadigimda 12 bucuk falandı tereddüt bile etmedim göz yanılması olduguna emindim :D
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Kız ben de ürperdim.ben de orta okulda bir kere okula giderken annem uyuyordu yerde.normalde on defa kaldırmaya kalkar.bu sefer bir kere seslendi yattı.kalktim saçımı orerken kafamı çevirdim.bi baktım ki camda annem parmaklıklar dayanmış beni izliyor.yere baktım annem yatıyor.kac kere seslendim kalkmadı.sonra bı kaç dakika geçti öyle kalktı.o kadar korkmuştum ki bu da bir oyun mudur.
(561 puan) tarafından
Valla bunu bilemiycem :D direk anneni gorduysen oyun olmayabilir cunku benimki bi nesneyi biseylere benzetme oldu sen direk anneni gorduysen işler değişir bacım :D
0 oy
(1,720 puan) tarafından

Hahaha:DGülyabanidir o

(561 puan) tarafından
Gulyabaniye o zaman :D
(1,720 puan) tarafından
Haha evet bu bayan olduğu için gülyabaniyedir:D
(561 puan) tarafından
Eheheh :D
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Ya bir benzerine benim başıma geldi yeni doğum yapmıştım karşı balkonda sabaha karşı hava yeni aydınlanıyor sanki bir kadın bana bakıyor Allahım bir yanım korkuyor bakma diyo bir yanım onun ne olduğunu alamazsam sütüm gidecek korkudan bir cesaret balkona çıktım karşıdaki pardesüyü yıkamış askıya asmış üstünede başörtüsünü atmış aynı bir kadını asmışsında başı öne eğilmiş gibiydi çok korkutucuydu azcık aklım başımda olmasa yada yerimde başkası olsa aklını oraya bırakırdı 
(561 puan) tarafından
Bırakır valla ama sukur ki sende bendensin ben boyle durumlarda en mantiklisini dusunurum :)
(1,663 puan) tarafından
Aynen korkumu üzerine gitmeyi severim yoksa o korkuyla yaşanmaz ya
(561 puan) tarafından
Ben yatip sabah bakmayi tercih edenlerdenim :D
0 oy
(788 puan) tarafından

Valla okurken bile korktum sonunu getiremedim kız:ermm:

(561 puan) tarafından
Sonunu mutlaka okumalisin korkulacak bişey yok aslinda :) hepsi basit bi goz yanılması illüzyon gibi düşün :D
(788 puan) tarafından
Sjsjsjj böylede korkak biriyim:(
(561 puan) tarafından
Ahahaha :D

İlgili sorular

+2 oy
105 cevap 1,077 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 149 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bercemkaya (571 puan) tarafından soruldu
+2 oy