0 oy
574 göst.
Diğer kategorisinde (7,781 puan) tarafından
Ben ilk olduğumda 11 yaşındaydım ne kadar cahilmisim ki aşırı derecede korkmuştum hiç kimseye demedim neredeyse 1 sene sonra annem farkedip ablama demişti oda bana sormuştu ama ben yine hayır demistim

Ne çok bilgisizmisim ya 

Maksat muhabbet gerçi baya geç oldu ama benim gibi besik sallayanlar vardır elbet

50 Cevaplar

0 oy
(788 puan) tarafından
Hahhaha annem başıma vurdu aklın başına aklın başına diye:)))
tarafından
Benimki bu
(788 puan) tarafından
canım belki şaka gibi anlayabilirler ama gerçek annemgil öyle görmüş :))
-Reklam-
0 oy
(128 puan) tarafından
8 sınıfa geçecektim yaz tatlindeydim deliii gibi bi ağrıyla gelmişti düşüp bayılıyodum nerdeyse :/ evde yalnızdım tuvaletten çıkamamıştım. Annem gelince acile gitmiştik. Ağrı hafifleyene kadar hep ağlamıştım :(
(7,781 puan) tarafından
Ahh şu kadınların çektiği benimde ağrılı geçiyordu çok şükür doğumdan sonra geçti ağrılarım
(128 puan) tarafından
Benim de evlenince azaldı valla çok çektim yıllarca acillere koştum
0 oy
tarafından
Sabah ekmek almaya giderken olmuştum rezillik 12yasindaydim yamyan yürüyüp hızlıca eve gidip ablama soyleip aglamistim
0 oy
(44,758 puan) tarafından

Bende ilk çok korkup ağlayarak anneme demiştim sjsjsj 12 yaşımda tanıştık :D

0 oy
(1,921 puan) tarafından
Bende ayni arkadasima dedim o aliyordu malzememi oda en son tehtit etti annene demezsen ben diyecem diye mikrop sjsjs  sonra annem fark etmis tavi :D 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ben voleybola gidiyodum orta sonda antremanda biseyler hissttim lavaboya bi gittim ne goreyim regl olmusum çok sevinmistim cunku butun arkadaslarim oluyodu eve gittim annem kapiyi acar acmaz anneeee sana çok guzel bi surprizum var demistim adet oldum annemde aferin bu sevincini gorecem zamanla demisti cok hakliymis sancilarim.baslamisti o zaman bosuna sevindigimi anlamistim
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla bende 8. Siniftaydm dershaneden geldim bide baktimm supriz gittim ped koydum akşam annem gelincede söyledim anlatıyordu bana zaten o.korkma diye hep 
0 oy
(1,556 puan) tarafından

Tam olarak kaç yaşında olduğumu hatırlamıyorum ama.korkmustum anneme gosterdim oda ananemi teyzemi aradı genc kız oldu kızım dedi :woot:

0 oy
tarafından

10 yaşında oldum annemde yoktu yanımda halamlarda kalıyordum lavaboya gittim baktım adet olmuşum dedim gittim ped aldım taktım ama takıs ki ne takis:D yapıştırıcı olan yeri iç camasirima değilde farklı bi yere yapistiriyordum:Dbide halama da demedim hep gizli alıyordum pedlerini:D

0 oy
(561 puan) tarafından
Tualetteydim :D anama bağırdım anaaa ped getir dediydim :D 7. Sinifin ilk dönemi Aralık ayıydı 21 Aralık hic unutmam :D 12 yasimdaydim bende :D 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Gene bir Mart ayıydı aynı tarih de bır ay sonra Ankara gezisi vardı. Ay ona gidemicdm ozamanda adet olcam diye aglamıstımm ama olmadı taa 4 ay sonra olmustu.
0 oy
tarafından
Ben 7 sınıfın 15 tatilde oldum annemle evde mantı yaparken lavaboya gittim ve kan geliyordu bı korkuyla anneme nasıl bağırıyorum ama annee cisimi yaparken kan geliyor anne diye :DD sonra annem dedi işte hayırlı olsun kuzum artık sende büyüdün bugün adet olmuşsun şimdi sakin ol dolapta ped var al gel bı iç camasirinla dedi kendi takip gostermisti o günden beri oluyorum :D
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Ayy ben kuzenimde yatıya kaldığım gece oldum 11 yaşına yeni girmiştim ramazandi sahur yaptık namazin üstündeydim kii eboo baktım islaniyorum neyin nesi bu bakayım bı derken vurulmuş gibi oldum korkudan titredim eve gidene kadar geceyi nasıl sabah ettim bilmiyorum annemin yanına gittim anne kızma tamm mi sana bişey soylicem dedim canm annem zaten tahmin etmiş öyle de bı anı kaldı bana:D

0 oy
(775 puan) tarafından
6 sınıfın yarı 15 tatil sabahı. Olmuştum annem çalıştığı için babannem yanımdaydı popom patladı diye ağlayarak babanneme  gitmiştim o gün penguen gibi yürüyordum =))) 
(11,505 puan) tarafından
Ya buna çok güldüm;)
(775 puan) tarafından
Aklıma geldikçe bende gülüyorum bizim zamanımızda ayipti böyle şeyleri anlatmak şimdiki nesil herseyi çok iyi biliyir
(11,505 puan) tarafından
Doğru soyluyorsun canım simdikilerin bilmedikleri yok teknolojiden kaynaklı galiba
(775 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
(6,812 puan) tarafından

8.sınıftayım o zamanlar. Bi sabah ağrıyla kalktım annem kahvaltı hazırlıyordu sesi geliyordu mutfakta.. Ayrı odam vardı tv odasında babamgil uyurdu hep.. Ilık bir şey hissettim eyvah çişimi ettim sandım:D utanarak ayak ucuyla doğru Wc ye gittim. Çünkü babam uyurdu sabahın 6 sı tabi..  Wc den geldim anneme bişey oldu diye sessizce anlattım :angel: böyle tanıştım bunla. 

0 oy
(435 puan) tarafından
Ben 10 yaşında ilkokul 5. Sınıfta adet oldum. Ergenliğe biraz erken girdim yani.

Sabah uyandım iç camasirim kan. Hemen annemi çağırdım çamaşırımı gösterdim. "Ne var bunda adet olmuşsun işte" dedi. Ve yatağımin üstüne bir tane ped atıp gitti yattı. Adet nedir, ped nedir, nasıl kullanılır bilmiyordum. Neyse ki yengem vardı o gösterdi nasıl yapmam gerektiğini. 
(7,212 puan) tarafından
Niye öyle davrandı ki yapı olarak soğuk biri mi
(435 puan) tarafından
Aynen öyle maalesef. Soğuk, sert, duygusuz
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Napacam gittim pedimi taktım :))
0 oy
tarafından

10 yaşımdaydim annem külotlu çorabımı giydiriyordu okula gidecektim, bir baktık külotlu çorap kan oldu, çok şaşırdık ve korktuk. Annem beni kaptığı gibi hastaneye götürdü ve oradaki doktor adet olduğumu söylemişti :D doktora yalvarmıştım nolursun olmak istemiyorum çok korkuyorum bir şekilde kes şunu kan gelmesin diye ama çocuk aklı işte imkansizdi her ay adet olduğumda annem gelir tüm gün okulda beklerdi çünkü ben adet boyu ağlardım istemiyorum diye:D 7. Sınıfta tam alışmıştım artık :D

0 oy
tarafından
Ben ilk ablama soulemistim 
0 oy
(497 puan) tarafından
8.sinifin 2. Döneminde oldum çok istiyodum olmayı kimseye söylemedim annem hala da bilmezdi ne zaman olurum ne zaman yikanirim utanırım söylemezdim 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 53 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
18 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 134 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 343 göst.

381,697 soru

11,426,465 cevap

34,985 kullanıcı

...