0 oy
572 göst.
Diğer kategorisinde (7,780 puan) tarafından
Ben ilk olduğumda 11 yaşındaydım ne kadar cahilmisim ki aşırı derecede korkmuştum hiç kimseye demedim neredeyse 1 sene sonra annem farkedip ablama demişti oda bana sormuştu ama ben yine hayır demistim

Ne çok bilgisizmisim ya 

Maksat muhabbet gerçi baya geç oldu ama benim gibi besik sallayanlar vardır elbet

50 Cevaplar

0 oy
(1,464 puan) tarafından
13-14 yaşında falanim Kur'an kursunun ilk günüydü. 1-2 gün önce de pembelik gelmişti. Anneme dedim zamanı geldi artık dedi ama anlamadım. Eve geldm karnım ağrıyodu. Tuvalete girdim bı ağlamaya başladım ben altıma yapmışım rezil oldum diye. Annem ağlama sesime geldi korkma dedi ped koydu ben bunu artık hergun mu takcam hep mi kaniycak diye sordum gülmüştü 
-Reklam-
0 oy
(509 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Teyzemdeydik ogün sbs sınavına girecektim biliyordum ne olduğunu wc den kuzenime seslendim ped ver bana diye herkes şok wc ye koşmuştu ☺️☺️tam bi rezillik yani niye wc ye girersiniz pat diye ☺️
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Lise 1 zamanında olmuştum beden dersiydi afedersin ıslaklığı hissettim işedim sandım :D meğerse hastalanmışım tuvaletten geri çıkıp kızlardan ped istemiştim bi tanesi verdi sonra bütün sınıf hadi hayırlı olsun diyip tuvalete ugurlamıştı:D

0 oy
(2,405 puan) tarafından
İlk 11 yaşlarında olmuştum bende o gün evde amcam vardı lavaboya bi gittim iç çamaşırımda kırmızı bir şey vardı o kadar korktum ki hemen anneme söyledim aglaya ağlaya annem bana güldü tabi ben ne olduğunu bilmiyordum hep amcamı suçladım o bize gelmeseydi böyle olmazdı diye onun yüzünden felan diye çocukluk aklı işte bi süre amcamdan nefret ettim taki annem bana söyleyene kadar o gün bugündür adam akıllı adet görmem çok az ama uzun bir süre görürüm 
0 oy
(565 puan) tarafından
Ay ki ben yeni okuldan gelmiştim bisey bilmiyordum eve giremedim kaldırım üstüne oturup ağladım sonra Yengem geldi ona anlattım oda korkacagn bisey yok genç kız oldn diyerek teselli etmişti sonrada annemi arayıp anne adet oldum demiştim
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Morelim bozulmuştu sanki kötü. Birşeymis gibi kimseyle konusmamstm ☺️☺️
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Sanki ilk kez olmuyormuş gibi karşıladım anneme dedim sonra annem ablama dedi ablam tokat attı bizim oralarda ilk olanlara öyle yaparlarmış niyeyse gamze çıksın diyeymis sanırım oldugumda korkmadım ama tokat yiyince korktum eyvah ben mi birşey yaotim diye birde bende çok aşırı sinir vardı kendime zarar veren cinsten saç baş yolsrdim adet olduğum da karnima vurmuştum sonra arkasına hemen adet oldum 12 yaşında 
0 oy
tarafından
Lisenin ilk günü olmuştum . Annem kardeşimi tedavi ettirmek için Antalya'da kalıyordu bize teyzemler babannem amcanlar öyle karışık bakiyordular . Bı gün teyzemler bizdeyken halı yıkadık . Acele acele yıkıyoruz çünkü dedem onları eve götürecekti . Neyse yıkadık üstüm ıslak siyah farkında değilim . Bunlar eve gidiyor diye ben ağlıyorum gitmeyin diye herkes şaşkın tabi çocuk gibi ağlıyorum . Ben de noldu bana niye ağlıyorum delirdim mi diyorum ama kendimi tutamıyorum. Babam dalga geçer gibi gülüyordu :) delirdin mi kızım diye.  Neyse gittiler üstümü degiseyim dedim bir de ne göreyim ödüm kopmustu ağlamıştım . Annemi aramıştım hemen annem aglamisti işte bugununde yanımda olamadığı için falan napalm mecbur :)
0 oy
(265 puan) tarafından

Bir ramazan gecesi sahura kaldırmadılar beni diye ağlamıştım sonra sabah bi baktım kahverengi çamur gibi lekelenmeler oldu anladım ama bir daha çocuk oyunlari oynayamacakmisim  gib8 gelmişti o gün bu gündür hormonlar duygulasallik üzerine çalışıyor sanırım:D

Yaptığım çamur oyuncaklar çiçek  bilezikler hep geçmişte kalacak gibi gelmişti ahahah..

0 oy
(48,808 puan) tarafından
Bir sene nasil idare.ettin kiz 

Annem bana anlatmisti ama ben yinede cok utanmistim soylememistim ,14 yasindaydim kuzenimle pc de oynuyodk 2001 yiliydi gunude aklimdaydida unuttum ☺️ eve gidip wc girince farkettim okula gittim geldim Nisan ayiydi sicakti o sicakti kilotlu corap giymiştim arkama cikmis annem gordu hemen ustumu degistirdi beni yatirdi kanepeye üstümü orttu ☺️☺️☺️☺️ tek sorun kendisi gibi bez verdi onlarida o yikiyodu sonra Allah tan halam ped.verdide rahatladim
(7,780 puan) tarafından
Iste zamanımızda pet de yoktu:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 53 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
18 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 134 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 343 göst.

381,689 soru

11,426,335 cevap

34,985 kullanıcı

...