0 oy
570 göst.
Diğer kategorisinde (7,741 puan) tarafından
Ben ilk olduğumda 11 yaşındaydım ne kadar cahilmisim ki aşırı derecede korkmuştum hiç kimseye demedim neredeyse 1 sene sonra annem farkedip ablama demişti oda bana sormuştu ama ben yine hayır demistim

Ne çok bilgisizmisim ya 

Maksat muhabbet gerçi baya geç oldu ama benim gibi besik sallayanlar vardır elbet

50 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Lisede olmustum. Hiç ergenlik dönemi yaşamadım. Sanki kırk yıldır regl oluyormusum gibi takilmistim :D
(7,741 puan) tarafından
Benimki korkunçtu hele 1 sene içinde her adet oluşumda içimden biseyler kopuyordu: )
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hoşgeldin, nerelerdeydin ? Biraz geç gelmişti :D
(7,741 puan) tarafından
Benimki de çok erken:)
0 oy
(2,040 puan) tarafından

Ben liseye giderken oldum ilk gördüm başım döndü korktum ama bi havalara girdim genç kız oldum die :D

(7,741 puan) tarafından
Inanki onu bile bilmiyordum kızlığım elimden gitti diyordum: )
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Annem alttan alttan hep  ogretirdi falan ama ben çok ufaktim 10 yaşımda bı kurban bayraminda rahmetli anneannemin evinde olmuştum.

Ağlamıştım benden kan geliyo diye ddjjd

İlk orkidim de kuzenimden almıştı annem:D

(7,741 puan) tarafından
Annen bilinçliymis ki söylemiş önceden ben bilmiyordum hiçbirşey çok korkmuştum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne zaman durucak bu saçma şey dedim oluk oluk geliyodu ahahah
(7,741 puan) tarafından
:) ayy ben ilk olduğum zamanlar bi keresinde başımı yikamıştım ki dursun diye nerden duyduysam yıkanınca duruyormuş diye bide o şekil uyumuştuk sabah kalktıgımda heryer batmıştı: )
0 oy
tarafından
Ben direk anneme ben regl oldum dedim ama kuzenim vardı kanser oldu sanmış Allah'ım nasi ağlıyo nasi ağlıyo ölcem ben kanser oldum diye bide kimseye demeden atletlerini koymuştu altına 
(7,741 puan) tarafından
Kıyamam: )
0 oy
(780 puan) tarafından
6.sinifta olmuştum o kadar ağlamıştım ki ben bunu nasıl durduracam kan kaybından ölecem diye :))
(7,741 puan) tarafından
:) biraz ben gibi;)
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Annen 1 sene sonra mı fark etti gerçekten benim annem hemen anlar herşeyi :D
(7,741 puan) tarafından
Aynen 8 9 ay sonra benim annemde hemen çakar ama nedense farketmemişti:)
(733 puan) tarafından
Benimde öyle fark etmemişlerdi sorup duruyodular saklıyodum 1.5 2 sene kadar saklayabildim ped kullanmıyodum yıkayıp bahçeye falan asiyodum köyde gizli bi şekilde pijamama bulaşmıştı yıkamak için bırakmıştım onu görmüşler ablam da işte şöyle abdest al vs halbuki ne zamandır biliyodum
0 oy
(5,220 puan) tarafından
14 yaşındaydım yatak döşek 2gün yatmıştım sanki ölcem sanıyodum ozamanlar bilhimde yoktu tam cahallık yaa :D
(7,741 puan) tarafından
Cahillik de ne cahillik ;)
Tabi o zamanlar google amca mi vardi
0 oy
tarafından

Bende anneme söyleyemedim offf neler çektim yaa ne kadar cahildim o zaman ortaokula gidiyordum okul çıkışı herkes çıkardı ben en sona kalırdım eteğimi iyice kontrol ederdim öyle çıkardım hatta bir kere azcık eteğime geçmişti hırkamı bağladım üstüne eve gidene kadar annem sormuştu o ne öyle diye ben dedim ki belim ağrıyor bağladım hemen geldim eteğimi çıkardım gidip yıkadım annem yine kızdı daha dün yıkadım diye niye yıkadın okulda boya geçti dedim :'(

(7,741 puan) tarafından
Yaa kıyamam yaa aynı ben:(
0 oy
tarafından

beni doktora gotur demistim baska bisi sanarak:D 

(7,741 puan) tarafından
Bende kızlığım elimden gitti diyordum; )
tarafından
yaa :))))))) biz neden boyle buyumusuz acaba
(101 puan) tarafından
Bekaret kavramını bilip de regli bilmemek de çok acı, demek o enpoze edilmiş o yaşta. Yorumları okudum da ben çok sanslıymışım orta 1.sınıfa gıderken okula görevliler gelip konferans salonunda tüm kızlara anlatmışlardı. Ne oldugunu neden oldugunu, ne yapılması gerektiğini çıkıştada hediye ped vermişlerdi.
tarafından
evt o bizim okulda da olmustu ama cok yanlis bir uygulama cunku butun erkekler dalga gecmisti aldigimiz seyi neremize sokacagimizi sasirmistik tam bir rezilikti.. durumun ne oldugunu biliyordum lakin bende leke leke olmustu oncesinde bu tarz birseyin oldugunu bilmedigimden hastalik sanmistim tabi bizim zamaniizda ailelerd3 boyle ilgili degildi simdi herseyi anlayiyoruz cocuklara
(7,741 puan) tarafından
Ablamin okulunda da gelip anlatmışlardı
0 oy
(523 puan) tarafından
Bende 5. ci sinifa giderken olmustum ilk ay soylememistim kimseye cok utanmistim anneme soylemeye falan korkmustum ikinci ay mecbur kalip soylemistim
(7,741 puan) tarafından
Ben söylemedim bi suç gibi hissediyordum: )
0 oy
(386 puan) tarafından
12 13 yasindaydim bni kan tutuyo bayildim oylece 
(7,741 puan) tarafından
:) simdi peki
(386 puan) tarafından
Alistim bacim ama ayila bayila:)
(7,741 puan) tarafından
Oda zor bişey allah yardım etsin inşallah: )
(386 puan) tarafından
Tesekkurler:)
0 oy
tarafından
Ben 12 yasimda olmuştum çok hareketli bir kızdım duvardan düsmüstum ondan oldu sanmıştım annem farketti anlattı işte sonra kendime geldim 
(7,741 puan) tarafından
Ayy bende kızlığım elimden gitti diyordum; )
tarafından
Hahahaha
0 oy
(2,463 puan) tarafından

Bende nasıl temizleyecem diye düşünürdüm :Dsinir oluyordum sırf ona üzülmüştüm 

(7,741 puan) tarafından
Ayy o halen bile var: )
0 oy
(1,785 puan) tarafından
11 yaşındaydım 8. Sınıfın ilk gunleriydi ilk ders fen dersi Allah'ım bı ağrım var ama nasıl ölüyorum sandım derste kafamı sıraya koydum kafamı bile kaldircak halim yok hoca geldi uyuma dedi neyse hiç aklıma tuvalete gitmekte gelmedi eve gidince tuvalete girdim bı baktim her taraf kan revan :D anneme söyledim ilk baş adet olduğumu anlamamıştım annem demişti hasta olmuşsun diye gittim kendime ped aldm annem para vermişti çikolata kek vs. Almıştım sevinçli sevinçli :Dd
(7,741 puan) tarafından
Yine iyimis: )
Ben ilk sene her adet oluşumda içimden biseyler kopuyordu sanki:)
(1,785 puan) tarafından
Ben çok kötü geçiriyordum valla doğum yaptım rahatladım artık ağrım olmuyo
(7,196 puan) tarafından
Bacım okula  3-4 yaşında mi başladın nasıl 11 yaşında 8.sinifi okudun
(1,785 puan) tarafından
Kimlikte 1 yaş büyük oldugun için 6 yaşında başladım :)
(7,196 puan) tarafından
Yine 11 yaş olmuyor bacım :) neyse sen daha iyi bilirsin hayırlı günlerin olsun
0 oy
(166 puan) tarafından

2 yil annemden sakladım. Çok utanıyordum. Annem erkeksin diyerek hastaneye götürecem diyordu.:D Sonra kuranı kerim derslerinde devamsızlık yapınca anladi petlerini çalıyordum nereye gitti diyordu.

tarafından
Nasıl sakladın iki sene boyunca benimki gözümden çakar mevzuyu
(166 puan) tarafından
Vala pet çalarak sakladım. Bide dehşet sancm var yani varya beni görmeniz lazım mezara girip çıkıyodm. 2 yil hep ağrı kesici ile gecistirdm. Neyse enson devamsızlıktan öğrendi. Tabi artık rahattım ama okulu birbirine katardm mide bulantısından. Sancılarımdan babam öğrendi. Artık ne zaman adet olsam anlıyorlardi. Hep ağrı kesici ile baskıladm. Ömür boyu adet sancm olacak sandm herkesten farklıydım. Çok şükür histeroskopi ve laparoskopi ameliyatı ile o da geçti.
(7,741 puan) tarafından
Vay be benden daha geç öğrenmiş annen;)
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
14 yasinda felandim oldum..sonra bir 6 ay olmadi sonra tekrar oldum..ama ilkinde agladim sinirlerim bozuldu ne bilim piss geldi nasil temzlncem nasil her ay ugrascm stresi yasadim :/
(7,741 puan) tarafından
Ay o nasıl temizlenecem filan hala bile var :)
0 oy
(119,342 puan) tarafından
simdi hayirlamiyomki
(7,741 puan) tarafından
Kaç sene önceydi
Benimki tam 14 15 sene önceydi
0 oy
tarafından
11 yaşındaydım 12 girmeme az kalmıştı anneme söyledim hemen o da tebrik etti artık genç kız oldun falan diyip bana yemek ısmarladı çok güzeldi bana tavrı 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 50 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
18 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 131 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 339 göst.

380,127 soru

11,379,553 cevap

34,867 kullanıcı

...