0 oy
448 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından

image

kizlar bebegim kiz ama simasi biraz erkek gibi duruyo diyoalrki arkasindan oglan gelcek siz duydunuzmu hic boyle bisey

10 Cevaplar

0 oy
(2,768 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benimkinede oyle diyorlar kiz ama erkek simasi var erkek olur arkasi diye. Nasip tabi güzelim Rabbim korusun bu meleği 
(3,163 puan) tarafından
Yq bahar sen benim favorimsin kiz :(
(2,768 puan) tarafından
Yaa :) çok teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun ❤
(3,163 puan) tarafından
Ya ne demwk ben ilk actim burayi sen bebeginle ilk karemiz diye payalsmisin ordan unutmadim n3dense
(2,768 puan) tarafından
Aklinda kaldi demekki :) surekli resim paylasiyodum nazar deger diye fazla atmiyorum kizimi
(3,163 puan) tarafından
Ya ne demwk ben ilk actim burayi sen bebeginle ilk karemiz diye payalsmisin ordan unutmadim n3densebenim bura attigimdan kocamin haberi yok o da cok kiziyor
-Reklam-
0 oy
(851 puan) tarafından
Banada öyle dediler ve iki kizim var masallah seni prensese
0 oy
(771 puan) tarafından
Bana da öle. Dediler kızımın hep erkek tipi var    bunun peşi erkek dediler  ve  pazartesi günü öğrenim insllh bu arada  allah analı babalı büyütsün inslh nazar deymesin
(3,163 puan) tarafından
Ama yaz tammi merak ettim bak
(771 puan) tarafından
Bi öğrene  bilirsem eğer paylaşırım  da insllh öğrenebilir bilirim
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Evet ole.derler nasippp ama a hayrlisi
0 oy
tarafından
Maşallah bebişe Allah analı babalı büyütsün İnşallah darısı da bizim başımıza artık
0 oy
tarafından
Benim kızımda çok erkeğe benziyo ama alakası yok çevremde çok görüyorum ilk kızı erkeğe benzetip ikinci kızı olanları 
0 oy
(548 puan) tarafından
Maşaallah Allah nazardan korusun.Allahim şansın bahtını güzel etsin inşallah
(3,163 puan) tarafından
Amin canim insallah
0 oy
(854 puan) tarafından

Ay evet ben de erkek suratliymisim. Erkek kardesim oldu. Ama masallah gamzesi var galiba cok tatli <3

0 oy
(3,695 puan) tarafından

Oy masallah kuzuma Allah bağışlasın annesi <3 cidden yazıyı okumadan once erkek diye düşünüp masallah paşama yazacaktım :blush::D

0 oy
(5,436 puan) tarafından

Benim oğlum var simasi kız 2. 'ye gebeyim erkek gibi bakalım :)

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 804 göst.
0 oy
4 cevap 275 göst.
0 oy
15 cevap 496 göst.

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...