0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (807 puan) tarafından
Kizlar adete 3 gun kala kan verdim 39 cıktı 3 gun sonra kan verdim 221 cıktı 4 gun sonra verdim 1652 cıktı 6 gun sonra verdim 6309 cıktı en sonuncu artmamış korkuyorum buda düşecek sağlıksız olacak bi bengin düştü  korkuyorum çok az yukselmis uygulaya göre 5+4um doktor alttan baktı 5+2 gözüküyor dedi korkuyorum sağlıksız diye sizce Alalh için güzel cevap verin kahr oluyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(2,765 puan) tarafından
Rabbim hayirlisiyla saglikla kucagina almayi nasip etsin canim alamazsanda isyan etme dua et rabbim verdi rabbim aldi bidaha versin diye dua et baska yaocak bisey yok aslinda hepimiz emanetlere sahip cikiyoruz sadice bizim olmuyorlar rabbim istedikleri anda aliyor geri dua et canim sabirki ol
(807 puan) tarafından
Öyle canım ama elimde değil  üzülüyorum alalh kimseye evlat acısı vermesin banada , bilmiyuurn yarın gidicem  doktoruma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Değerin normal cnm nasıl düşük çıkmış 1652den 6309 çıkmış yüksek ckmş 
(807 puan) tarafından
Sağol canım inşllah öyledir  yarın gidicem yinede dr uma
tarafından
Değerlerin normal cnm bnm 8.10'du sonra 27 oldu sonra 166 oldu sonra 1193 çıktı şuan 35 haftalık olduk=)
(807 puan) tarafından
Hayırlısı olsun artık  seninki çok güzel yükselmiş maşallah şey bu beta hcg ne zman bakılmıyor önemsiz oluyur
tarafından
Bebeğin kalp atışlarını duyduktan sonra fazla önemsemiyorlr cnm
(807 puan) tarafından
Ben keseyi gördüm bugün alttan muayene ile
0 oy
(247 puan) tarafından
Artisin gayet iyi canim benimde cok yavas atrtmisti degerlerim kimyasal bos gebeli dediller 33 haftalik olduk doktor  yuzde %60 artista yeterli demisti seninde oyle olmus 
(807 puan) tarafından
Canım Canım yüzde 60 göre 6 gün de 13000 olamam gerekiyordu
(247 puan) tarafından
Insallah sagliklidir benimki oyle arttigi icin onu soyledi belki seninkide normaldir  canim sonucta herkesin bunye farkli
0 oy
(2,241 puan) tarafından
degerlerin normal geldi bana canim . niye kendini strese sokuyorsun asıl bu sekilde saglikli olmaz sen iyi dusun stresi uzak tut ki bebisin de iyi olsun . rabbim hayirla versin kucagina dua et benimde dualarimda olacaksin insallah ❤️
(807 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun sagolasin yüzde 60 a göre 13000 bin olması gerekiyordu az yukselmis tekrardan sağlıksız olacak diye korkuyorum ilk gebeligim düşükle sonlandi
(2,241 puan) tarafından
doktoruna gorun canim o ne derse onunla da tatmin olmazsan baska doktora gorun insallah korktugun basina gelmez . bir sorun olursa da rabbimden geliyor canim isyan etme sakın ❤️
(807 puan) tarafından
Görüneceğim inşallah ayenn hepsi Allahtan

İlgili sorular

380,198 soru

11,382,619 cevap

34,882 kullanıcı

...