0 oy
273 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Normal doğum yapalı 40 gün oluyor dün ağda yaptım yaparken vajina girişinde bir et parçası fark ettim önceden öyle değildi doğumdaki dikişlerden dolayı mı oldu acaba bu durumu yaşayan var mı moralim bozuldu :(

10 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Normal dogum yapmadıgına sukretme anı….
(444 puan) tarafından
Sezeryan doğum daha garanti olarak görülse de bazen normal doğumdan kötü olabiliyor. Ben normal doğurdum dogumda damarim çatladı 1.5 saat dikiş attilar sanci odasindayken doktor dayan sabret normal dogum senin icin daha iyi demişti 28 kg almıştım yağım olduğu için dikiş tutmayabilir diye. Gerçi kilolu olup sezeryan olan bir sürü insan var neden bana öyle dedi bilmiyorum
(14,019 puan) tarafından
Herkesin hikâyesi farklı işte
tarafından
Ya her dogumun zorlugu var ama ben normal dogumu daha zor ve sonrası daha mesakkatlı goruyorum acıkcası
(444 puan) tarafından
Bana göre ikisi de ayni mesela ben 3 gün hastanede kaldım kan kaybim oldugu için ama yanimda sezaryen bi kadin vardi o gezebiliyordu ben yatiyordum ama bence beni zorlayan dikiş değil sonda idi. Bazen zorlamamak gerek hangisi anne ve bebek için saglikliysa o şekilde olması daha iyi :)
(1,045 puan) tarafından
İlkini normal doğurdumda bu et parçasını ben ilk defa duyuyorm kız :D
-Reklam-
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Burda vajinayla ilgili acilan butun postlarin %90 ı o et parcasihla alakali yani herkrste olmus cnm
tarafından
Yaa için rahatladı biraz. Düzeliyor mu acaba
0 oy
tarafından
Bilemedim ki canım be öyle bir şey yaşamadım daha yeni belki toparlar 
tarafından
Of  inşallah ya toparlamazsa biraz daha bekleyip doktora gideceğim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Eksiği yok fazlası var bu olsa gerek kız
tarafından
Güldürdünüz beni Allahta sizi güldürsün ınsallah düzelir canım çok sıkıldı
0 oy
tarafından
Bende bir aylık kez fark ettim baya tuafima gitti ama şimdi aynı eskisi gibi 5bucuk ay oldu
tarafından
Ay çok şükür ınsallah benimki de düzelir
0 oy
tarafından
Bendede olmuştu üç tane küçük top top gördüm yani girişinde korkmuştum ama o zamandan beri çok duydum Burdada demekki doğal bir şey
tarafından
Evet malesef duruyor
tarafından
Aldırmayı düşündünüz mü hiç ben düzelmezse aldırırım
tarafından
Hayır düşünmüyorum. Yani zaten korkuyorum vajinismus var bende kesinlikle yaptıramam. Öyle bir zararı yok zaten bı daha doğum yapsam yine olur
tarafından
Yani ağrı falanda yapmıyor yok gibi bakmasam hissetmem
tarafından
Anladım canım
0 oy
(125 puan) tarafından
Ayyy o bendede vardı oturamiyordum rahatsız ediyordu ağrı yapıyordu doktora gittim normal doğumdan sonra sanki korkmuyormusum gibi bidaha amelyat oldum kesti o parçayı doktor doku sıkışması olduğunu söyledi tabi eskisi gibi değil maalesef ama en azından ağrısı gitti ağrı sızı yapmiyorsa bişey olmaz cnm 
tarafından
Agri sızı yok simdilik ama iliskiye girince nolacak merak ediyorum.  Normal doğumdan cok memnun kalmıştım kolay gecti ve cabuk toparladim bunu gorunce moralim bozuldu ya
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Dikişlerden dolayı mıdır bilmiyorum doğumdan 2 ay sonra bende fark etmiştim ele geliyordu. Zamanla geçti yok oldu hatta. 
tarafından
Inşaallah benimki de geçer canım
0 oy
(119,126 puan) tarafından
yaa ne cok kiside oluyo o et 
tarafından
Malesef:(
0 oy
(4,431 puan) tarafından
İki tane doğurdum hiç et görmedim ama olabiliyor sonuçta dikiş var şişer iner o zamanla
tarafından
Insallah :(

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 384 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 235 göst.
0 oy
8 cevap 334 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
20 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zzzzzz (1,406 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,365 cevap

34,765 kullanıcı

...