0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (7,972 puan) tarafından
Oglusum 19 aylik hiç bi sekilde kalem kagit ilgisini cekmiyo nasil sevdirebilirim neler yapabilrim??

16 Cevaplar

0 oy
(2,719 puan) tarafından
20 aylık bizimki de henüz anlamıyor. 
(7,972 puan) tarafından
Aslinda  tam zamani ama nasil sevdircez bilmiyorum
(13,834 puan) tarafından
Biz cok erkendi kitaplarla hasir nesir oldgmuzda hareketli kitaplar var ben bile bayilirim cok dikkatini cekmisti simdi 28 aylik boyama kitabi boya aldim brlkte boyuyoruz tani daha cok ben byyrum o da ciziyo:)kucuklukten cok kitap baktik her seyi sorardi hepsi hafizaya aliniyor gecen goz doktoruna goturdum gosterxgi resimleri soledu doktorda masallah dedu:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aşkım 32 aylık defter falan boyamaz da duvarı boyuyor diye yazı tahtası aldık boyu kadar benimleyken boyamuyor istemiyor ama kız kardeşim le yapıyor neden bilmiyorum 
(7,972 puan) tarafından
Yazı  tahtasi bende aldim cnm ama elini bile dokunmuyo sadece araba vari yoğu
0 oy
tarafından
22 aylık bizde elinden kalem alamıyoruz 
(7,972 puan) tarafından
Nasil sevdi cnm ya mesela eline alinca buseyler ciziyomu benm oglan kalemi eline verince sallaiyo elinde sadece
tarafından
Bilmem ki nasıl sevdi ayrıyeten eline vermedim hiç al bunlari oyna diye kalemleri kitabi hep oyuncak sepetinde aklına estikce aliyo karaliyo her çocuk ilgi alanı farkli olur mesela bak benimkide arabaların yüzüne bakmaz
0 oy
tarafından
Resim defteri var yıkayabilir ondan al Bide yıkayabilir boya kalemi 

Ben bunla resim cizdirirken elime tüm boyaları alıp renklerini söylüyorum hoşuna giderdi dene cnm
(7,972 puan) tarafından
Tamam cnm tesekkur ederm deneyim bi
0 oy
(123 puan) tarafından
Renkli kartonlar aldık onun sevdiği hayvanların resmini çizip beraber duvara yapıştırdık. Tabi hepsini yırttı sonra ama çok sevdi gidip kediyi seviyor mesela ayyy diyor. 19 aylık. Duvar tabiki soyuldu ama onun odası hiç sorun etmedim. Sevdiği boyama kitapları aldım araba meyveler vs birlikte boyuyoruz 
(7,972 puan) tarafından
Birlikte boyadiginizda bakiyosa süperr bnmki asla bakmaz ilgisi 0
(123 puan) tarafından
Acele etmeyin o zaman ara ara teklif edin ç veya siz çizin dikkatini çeksin
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Ben oyuncakta alsam boya kalemi de alsam önce ilk ben oynarim. O elimde görür merak eder usul usul gelir yanima kendi de oynamaya başlar. Ama bakarım şöyle bi yanıma uğrayıp ilgisini çekmez de giderse kaldırırım oyuncağını kalemi falan daha sonra tekrar çıkarırım. 
(7,972 puan) tarafından
Oglum kaemi eline alinca sallaiyo sadece deftere dokundurmuyo bile
(2,975 puan) tarafından
Benimki de öyleydi. Bende yoruldum onu teşvik etmekten bıraktım kendi haline sonra bir baktım defteri karaladı. Demek ki ona da vakit vermem lazımmış dedim.
0 oy
(2,466 puan) tarafından
İki kızım var ikiside kalem kağıt için ağlıyorlar ama artık ben vermiyorum her yeri çiziyorlar ya.. (Biri 3 yaşında diğeride 2sine girecek
(7,972 puan) tarafından
Ayy en korktugum duvarlarimin cizilmesi
0 oy
(2,593 puan) tarafından
bizde zor alıyoruz elinden her bebeğin ilgi alanı farklı oluyor canım önce sen oyna biraz ayy bu ne güzelmiş falan de kendi kendine öyle öyle belki dikkatini çeker
(7,972 puan) tarafından
Evet cnm su an nerdeyse 1 biyama kitabinu bitircem:)))
(2,593 puan) tarafından
hahhaaa olsun canım öyle öyle dikkatini çeker belki :D
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Zamanla ali-şir canım. Benimkiler o ayda kart ve oyun hamuru severdi. 
(7,972 puan) tarafından
Oyun hamurunu direk yer bnm oglan:))
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Mesaj Atin ama bakamiyorum:) özeli kapatmişsin gülüm
(7,972 puan) tarafından
Actim cano gel unutmusum☺
0 oy
tarafından
Aman sorma benimki kalem buldumu duvar yastık koltuk çiziyordu bende tahta aldım öyle yapıyor 27 aylık 
(7,972 puan) tarafından
2 gundur sevdirdim sonunda cnm keceli kalemi sevdi sadece
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Daha erken canım bunlar için şuan oturup boya yapmak için yaşı ve dikkat süresi uygun değil. 
(7,972 puan) tarafından
2 gundur kalemle bisyler ciziyo cnm boyama icin daha uzun bi yol var belliki
(25,224 puan) tarafından
Evet sen kalem ver eline alışsın ama boyama için çok küçük daha
(7,972 puan) tarafından
Keçeli kalemi sevdi tek diger kalemlerin yuzune bakmadi acaba giysiden cikarmi ya daha cok kendini boyamista:)
(25,224 puan) tarafından
Bebim6hşç çıkmadı :D okulda boyardım çok yanlışlıkla
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Oglum 4 yasında hiç ilgisini cekmiyo cok aldım kitap defter yok yanii araba kosturma ortalıgı dagıtma vb seylerle mesgul ben boyuyorum :) 
(7,972 puan) tarafından
Ahahsh iste her cocugun ilgi alani farkli
(1,344 puan) tarafından
Aynen oyle canım ben de ustelemiyorum arada hadi boyayalı diye getiriyorum karalıyor sagolsun :)
0 oy
tarafından
Benim kızım 2 yaşından sonra başladı yapmaya öğrenmeye 
(7,972 puan) tarafından
Bnmkide 2 gundur biseyler ciziyo artik
tarafından
Ne güzel maşallah bundan sonra  daha iyi olur inşallah
0 oy
(12,494 puan) tarafından
27 aylık iki çizip bırakıyor hemen sıkılıyor ya 
(7,972 puan) tarafından
Bnmkide 2 gundur biseyler ciziyo artik
0 oy
tarafından
erken cnm zamanla ..
(7,972 puan) tarafından
Insallah cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
16 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esnmhmt (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 170 göst.
16 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kucuk_pasam (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 99 göst.
6 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Kubraaakyuz (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 135 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,214 puan) tarafından soruldu

381,189 soru

11,411,769 cevap

34,954 kullanıcı

...