0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından
Kaç gece kaldınız dikisiniz estetikmiydi belden mi uyusturuldunuz yoksa komplemi uyutuldunuz ?

10 Cevaplar

0 oy
(103 puan) tarafından

En İyi Cevap
İlk doğumum özelde oldu sanırım bunda devlette doğum yapacağım ben özelde sezeryan oldum 1 gece kaldım belden uyusturuldum estetik dikisim olmuştu devlette nasıl oluyor bayanlar yazabilir misiniz bilgilenelim.
(1,097 puan) tarafından
Aynı durumdayız
-Reklam-
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Ay bende bekliyim
0 oy
(603 puan) tarafından
Yerimi aldım beklemedeyim. Pazartesi belli olacak detayları o zaman görüşeceğim de.
(103 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah canım benim ilki özelde oldu bunda tam da belli degil de büyük ihtimal devlette olucak bilgim de yok devlette nasıl oluyor bilgi alma için yazdım
(603 puan) tarafından
Benimde ilki özelde oldu. Bu kez devlette yapacağım inşallah.
0 oy
tarafından
11 yıl önce ki doğumum'da normal dikişti ve 4 gün kalmıştım 2020 doğum yaptım estetik dikişti ve 2 gün yani 48 saat zorunlu kaldım canım bunda bilmiyorum 1 ay sonra doğumum var. 3 doğumumun 3 de spinal di sezaryen yani.
(103 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim canım Allah kucağına almayı nasip etsin
tarafından
Amin Rabbim bu yolda herkese yardım etsin kucağımıza almayı nasip etsin inşaAllah.
(103 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(2,562 puan) tarafından
2 gece kaldım belden uyuşturucular yapıştırma dikis
(103 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(119 puan) tarafından
Ben 1 buçuk ay önce sezeryan oldum estetik belden uyuşmalı yaptılar 3 gün kaldık , bi sorun olmadı özel hastaneye o kadar para dökmek şu devirde çok gereksiz bence aynı işlemi devlette yapıyor .
(103 puan) tarafından
Öyle evet ama ben özel hastahanede tedavi oldum o şekilde doğumumu da orada yaptım doktorum çok iyiydi
(103 puan) tarafından
Teşekkürler
(119 puan) tarafından
Emin ol devlettede iyi doktora denk gelirsen gayet güzel geçiyor doğumda . Özeldede çok iyi olmayan doktorlar tanıdım bana gereksiz masraf gibi geliyo
(103 puan) tarafından
Herkesin durumu farklı bilemeyiz ben pişman olmadım 2 sene gittim özele
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Estetik dikiş belden uyuşma ameliyat saatinden 48 saat sonra da taburcu olmuştuk
(103 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Belden uyuşturdulat estetik yapıştırma 2 gün kaldım. 
(103 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,151 puan) tarafından
İlk sezeryan özelde oldu 2 gece kalmıştım estetik dikiş yapıldı başta belden uyusturuldu ama ben panik olunca genel verdiler.

İkinciyi devlette yaptım yine 2 gece kaldım estetik dikiş oldu aynı yerden yine başta belden iğne yaptılar genel istememe rağmen kabul etmedi anestezi uzmanı ameliyatta yine panik olunca genel verdiler uyuttular. Şuan üçüncü olacak aynı devlette inşallah direk genel yaparlar :)
(103 puan) tarafından
Karına basmalari çok kötü bende korkuyorum sonrayı duymadım ben çıkartırken çok yandi
(3,151 puan) tarafından
Özelde narkozlu iken taktılar ameliyathanede hiç anlamadım çıkarırken de hatırlamıyorum ayık mıydım değil mıydım. Devlette ama odadayken taktılar bide büyük numara takmaya çalıştılar zorladılar çok acımıştı sonra küçük numara getirip onu takmislardi çıkarırken daha az acıdı o yüzden. Yine odada narkoz almadan önce takacaklar kesin vallahi ödüm kopuyor :/
(103 puan) tarafından
Ay cok kotu
(3,151 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun valla
(103 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(158 puan) tarafından
Devlette oldum 2 kere 2sinde de 3 gun yattim belden uyusturmali ayni ozeldeki gibi dogunca bebegi gosteriyolar koklatiyolar ve bakimlari da cok iyi allah devletimize zeval vermesin
(103 puan) tarafından
Amin canım sagolasin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ceren Durgun (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 268 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 172 göst.
0 oy