0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (2,312 puan) tarafından
Cünkü 7 santim acilmm vardı kordonu kısa olduğu icin sezaryan a aldılar son anda birde kakasını yemiş sizce 2inci ilerde olursa yine mi sezaryan olur 

12 Cevaplar

0 oy
(207 puan) tarafından
Yo ben çok gördüm burda 1. Sezeryan olup 2. Normal olan. Doktorun onay verirse olur inşallah tatlım
(2,312 puan) tarafından
Evet cnm bnde öle duydum sormak istedim tatlım :)
-Reklam-
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Devlet kaç sene geçerse geçsin sezeryana alıyor özelde bazı doktorlar yapıyor sezeryan sonrasi normal doğum ama bazı şartları var üzerinden birkaç sene geçmesi gerekiyor senin ve bebeğin herşeyi normal olması gerekiyor ve buna rağmen yine de belge imzalatiyorlar sorun çıkarsa eğer hastane yada doktor sorumluluk almıyor diye 
(2,312 puan) tarafından
Devlete yaptım cnm Bn doğumu şuan yok istmym 2inciyi o yüzden merak ettm teşekkür ederim :)
(585 puan) tarafından
Devlette nasıl oldu kuzum sezeryan ben birdaba olursa devlette yapicm çünkü
(2,312 puan) tarafından
Valla kuzum Bn cok memnunum ya bnm yapıştır malıydı bnm doktorum ve estetik doktor u geldi yaptılar cok iyiyim şuan 7 ay oldu
0 oy
tarafından
Aradan kaç sene olduğunu bilmiyorum ama Bayaa sene geçmesi gerekiyor benim ilki sezeryan oldu 9 sene sonra olunca bebek doktor değerli bebek riske atamam dedi sezeryan yaptı. 2. De 13 ay sonra korona sonrası erken doğum başladı 4cm açıklık vardı yine sezeryan oldu 
(2,312 puan) tarafından
Anldım kuzum bnde bir kac sene sonra istyrm gecmş olsn
0 oy
tarafından
Benim ilk bebegimi ölü dogum yaptim normal 2. Sezeryan 3. Bebegimi normal yapicam insallah brsey ckmazsa iyi bir doktor bulup ssvd diye geciyor tibda yagni sezeryan sonrasi vajinal dogum hakkinda hyrlisi olsn cnm 
(2,312 puan) tarafından
Evet cnm inşallah
(19 puan) tarafından
Ölü doğum sonrası ne kadar sürede hamile kaldınız acaba
(2,312 puan) tarafından
Düşükte n sonra 1 ay sonra kaldm
(2,312 puan) tarafından
Ha bu arada ilki düşüktü 2nci cok şükür kızım 2 yaşında
(19 puan) tarafından
Allah bağışlasın rabbim sağlıklı ömürler versin
0 oy
(322 puan) tarafından
Iki yıldan sık gebelik geçirdim yani istesemde normal olmazdı riskliydi zaten. Çoğunlukla doktorlar risk almak istemez ikinciyi de sezaryan yaparlar. Özellerde araştır istersen canım yaptıran doktorlar var çünkü. Normal olsa daha iyi olur ama ne yazık ki riskleri de var 
(2,312 puan) tarafından
Evet cnm bakalım şuan düşünmyrm ama ilerde aklımda olsn
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Özelde olursa ve aralarında en az 2 yıl ara olursa yapıyorlar normal ama devlette yapacak Dr bulmak çok zor 
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Benim 3 yıl geçti ama doktorum riskli dedi

Sancın olursa asla evde bekleme hemen gel dedi
(2,312 puan) tarafından
Anldım cnm 5 sene gecmesi lazım demmki ya
0 oy
(547 puan) tarafından
İlk doğumum sezeryanla oldu, şimdi ikinci bebeğime 21 haftalık hamileyim ve buda sezeryan olacak. Sezeryan sonrası vajinal doğumu destekleyen doktor bulmanız lazım anca öyle olur 
(2,312 puan) tarafından
Oda zor yani mecbur yine sezaryan desene :)
0 oy
(907 puan) tarafından
Sezeryanla dogum yapali 2 yil oldu suan 29 haftalik gebeyim doktorum direk sezeryanla olavak bu dedi ! Yani biraz uzerinden fazla zaman gecmeai gerekiyor sanirjm canim bazi riskleri bulunuyor sanirkm.ben normal dogum istemiyorum birincide 24 saat suni sanci ile bile bir cm acilmadi malesef(( zaten belimde fitijta var bu yuzden benimki sezeryan 
(2,312 puan) tarafından
Ya Bnm cok güzel Di acılmm ama yavaş ilerledi 7 cm Di ama gelmedi bebek kakasını da yutmş o yüzden sezaryan Dı cnm
0 oy
(611 puan) tarafından
İlki sezeryan ikincisi normal doğum oldu. 5 sene vardı aralarında.
(2,312 puan) tarafından
Hım baya varmş cnm
0 oy
(456 puan) tarafından
Devlet yapmıyor diye biliyorum canım özelde de aralarında 4 sene falan geçmesi gerekiyor her doktor almıyor bu riski benim 10 cm açılmam vardı kordonu boynuna doladıgı için normal olmadı sezeryan oldu ikincide sezrryan olur büyük ihtimalle riske atmam 
(2,312 puan) tarafından
Anldım cnm bakalım nasip ya :)
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Destekleyen doktor bulursan yapabilirsin canım . Ama devlet destekmiyo özel de bulabilirsin. O da fiyatlar ucmustur şimdi. Bn yaptım ssvd 9 ay önce özelde
(2,312 puan) tarafından
Hım anldım cnm devlette yapmıştım bnde

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 177 göst.
0 oy
10 cevap 272 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,312 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ceren Durgun (103 puan) tarafından soruldu
0 oy