0 oy
361 göst.
Aile kategorisinde (407 puan) tarafından
Ailemin yanına bikac gün gideceğim orda dışarı çıkmamı yani alışverişe çarşıya inerim falan dedim işin yok diyor zaten sürekli evdeyim bebeğim var çıkamıyorum gidip nefes alayim bi dışarı çıkar biraz biseyler bakarım çocuğu anneme bırakıp diye düşünüyorum onada yok diyor

16 Cevaplar

+1 oy
(13,702 puan) tarafından
Bahsetmeyin anacim.

İzin alır gibi GİDİNVE AZCİK DOLANİRİM İKİ CARSİ PAZAR BAKARİM demeyin.

Gidin,ve gezin.

Çocuğu annene brakmana gerek bile yok.

Annen sen çocuğun gezin.

Kafanı dinlersin.

Şu adamlardan merhamet beklemeyn
(9,614 puan) tarafından
Yürü be mervosum bütün artılar sana :))**** ❤️
(13,702 puan) tarafından
Tutma beni bizim gız :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nerden haberi olacak cik git
(407 puan) tarafından
Gizli saklı yapmak istemiyorum zaten görüntülü arar o zırt pırt çocuk icin
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Yav bu modeller heo mi boyle allahimm . Kendi gotursun ozaman
(407 puan) tarafından
Ben götürürüm diyo hicde goturmuyo
(2,202 puan) tarafından
Yirtik donun varsa onu giy gezz evde yoksada bi iki tnesini  iyice de yirttt arka kismini gorsun belki utanir
(407 puan) tarafından
Ahahahaha Kız onuda kendi aliyor bugün bana alışverişi kendi yapıp gelmiş
(2,202 puan) tarafından
Heeee onun amac seni cikartmamak benimkide bebek dogdu usur diye bikac ay diretti sonra bi kiyameti koparttm smdi tamam diyo ama alisverise gitmiyoz gezmeye yemege madem gondermiyo al internetten ne istyosan birini kabul ettir sık umugunu ☺️☺️☺️
0 oy
(166 puan) tarafından
E niye soyluyorsun ki izin alir gibi. Yok dediginde izin istemedim de. Bir yere gidince evden cikmayacaksan niye gidesin ki
(407 puan) tarafından
Saçma da işte
(166 puan) tarafından
Nasil alistirirsan oyle gider. Izin isteme sadece haber ver. Kesin bir dille konus izin alir gibi degil. Baktin yan ciziyo izin istemiyorum haber veriyorum de. Zamanla alisir. Ablamdan biliyorum erkek milleti sever kendinden izin alinmasini izin vermemeyi falan, enistem oyle yapardi ablam bakti yok bundan sonra haber vermek de yok diyip aklina eseni yapmaya basladi. Cok sukur hic de ters tepmedi eniste iyiydi :D
0 oy
tarafından
Herşeyi de söylemeyin şunlara ya 
(407 puan) tarafından
Nerdesin dese arada söylemeyince ne ypcam
tarafından
Çöp atmaya gittim de
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Benimkide aynı bacım. 5 senedir değişmedi çarşıya pazara kendisi olmadan çıkamıyorum izin vermiyo 
(407 puan) tarafından
Vallahi yaaa
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Bemim eşim.de öyle yalnız çıkmamı sorun ediyor 
(407 puan) tarafından
Çok saçma biz bunalıyoruz ama
0 oy
(450 puan) tarafından
Bnmkide oyle istemez tek bir yere cikayim pazara giderdim hamileyim artik onada izin vermiyor ama kendi cikartir gezdirir  alisverisede goturur 
(407 puan) tarafından
Ay bu kesin bebeyi evde bırakacak diye yollanıyor önceden Iyi kötü giderdim
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Bosver gizli saklı çık benim eşimden izin. Alınca oda vermiyor kaynanam dediki niye ona soyluyon ki boşver dedi bende oyuzden söylemiyorum artık nasl olsa kötu bişey yapmıyorum
(407 puan) tarafından
Gizli çıkmam yalanı sevmem
(7,945 puan) tarafından
Keyfin bilir.
0 oy
(261 puan) tarafından
Benimkide öyle valla yalnız göndermez bı yere ama bı dedigimi iki etmez yarın tatile gidelim desem neden demez hazırla valizi çıkalım der ama çarşıya gidicem desem beraber avmye gidelim ne lazımsa al der herkesin eşinin huyunu farklı ya kendini doldurma sıkma canını
(407 puan) tarafından
Şanslısın bence bi nebze.
0 oy
tarafından
Ya kiyamam sen ondan kendini yemeğe sunuma verdin demek
(9,614 puan) tarafından
:)))))
tarafından
Kız ne alaka
(407 puan) tarafından
Evet insanlar bilip bilmeden alaya alıp gülücük atiyor ama benim ev ve bebek yemekten başka hayatin yok
tarafından
Canım hayatını degistirebilirsin evdeysen alışkanlıklarını daha verimli olan şeylere çevirebilirsin. Kitap okursun , evde yapılan çok güzel hobiler var . Vaktini daha güzel daha verimli hale getirebilirsin inan çoğumuz kış vakti aynı durumdayiz
(9,614 puan) tarafından
Kız güldüm de nolmuş benim de aktivitem yok ev bebek nolacak aynıyız
0 oy
(1,274 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun zor bi durum. İcinde bulundugun durumu anlamak benim icin zor. Biz de biraz ters çünkü. Cocuk oldgndan beri evde sıkıldın çoçuğa ben bakim sen cik biraz dolas alisveris yap nefes al diyor ama ben oglum olmadan hicbir yere gitmem diyorm:)

(407 puan) tarafından
Tam tersiyiz
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Wc ye de birlikte gidelim ne olur ne olmaz de
(407 puan) tarafından
Dedim zaten
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ay düşünüyorum da eşim böyle olsa kafayı yerim boğulur gibi hissederim kendimi sla ne dışarı cikmama ne markete ne aileme gitmeme karışmaz bende haber veririm gidiyorm diye tamam der bu kadar
(407 puan) tarafından
Ne guzel
0 oy
(571 puan) tarafından
Benim kardeşimin eşi böyle burnumuzdan geliyor ya ben eşime herşeyi anlatırım ama ailem yanımdaysa bişey demez tek gitsemde demez bana kardeşim bir gün bizde geldi kaldı diye boşanalim dedi ama önce git demişti bı degisk bunlar olan kızlara oluyor ana babası sahip çıkamıyor bizimkilerin başı yanıyor
0 oy
(11,217 puan) tarafından
nasil bir kafa ya ciksan ne olcak napcan.  ben turkiyeye gidiyorum 3 ay kaliorum bir gun esime suraya buraya gitcem demem ya da o nereye gittin naptin demez. hele zirt pirt arayip asla rahatsz etmez tatildesin ailenin yanindasin rahatsz etmek istemiorum sen musait olunca ara cocuklari gorum der. zehir etmez hicbsyi sagolsun.

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,741 göst.
7 Haziran 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 2,408 göst.
7 Ekim 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 529 göst.
0 oy
7 cevap 237 göst.
2 saat önce Diğer kategorisinde Nur343746 (286 puan) tarafından soruldu