0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar oğlum 10 ay 4 günlük 2 gündür öksürüyor burnu akıyor du gündüzleri uyandığında gözleri aşırı çapaklaniyor(kirpikleri yapışıyor) çok halsiz şimdi de burnu kanadı (burnunu silmedim neden kanadı bilmiyorum ) kulaklariyla da çok oynuyor (birkaç haftadır kulakları böyle doktora götürdük kulağında bişe yok demişti 

Burnu neden böyle kanıyor bilmiyorum

Bebek Ayı 10+4

Yarın doktora götürecem

3 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bizim de olmuştu kulak burun boğaz doktoruna götürdüm hasta olduğu için rahat nefes almıyordu burnunu açıyordum bi de kuruluk olunca burun damarları zarar görmüş bize bi krem verdi sabah akşam içine doğru sür dedi bi de aspratör sprey falan kullanmadım temizlerken bi tane xclear diye bi bebek burun damlası vardı onu damlatıp bekletiyorum burnundakiler çıkıyor bi kaç güne geçti öyle 
-Reklam-
0 oy
(180 puan) tarafından
Kafası bir yere vuruyorsa damarı çatlamış olabilir kanama yapar veya elini burnuna götürüyorsa oda kanatır çünkü bebeklerin  davranışları hırçındır farkına varmadan  zorla iter parmağını burnuna oda kanatır
0 oy
tarafından
Gripden canım . Sürekli burnunu çekmiş damar açılmış. Burun tıkanmaması için damla kullana bilirsin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 66 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
0 oy
2 cevap 60 göst.
17 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu

382,554 soru

11,453,502 cevap

35,030 kullanıcı

...