0 oy
77 göst.
Aile kategorisinde (1,374 puan) tarafından
Bebeğim dünden beri doğru düzgün meme istemedi emmedi. Son geceden beri nedendir szce çok üzülüyorum böyle olunca. Zaten diğer bebeğim de ikinci olunca bir yaşında bıraktı memeyi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla bence kendı bıraktıysa hıc elleme derım zaten 1 yasına gelmıs kendını kurtarmıs 
(1,374 puan) tarafından
Ya öyle de üzülüyorum. İlk bebeğim de 1 sene emmek zorunda kaldı
-Reklam-
0 oy
(119,888 puan) tarafından
biraksin olsun ilerse cok zor oluyomis burda ornekleri var
0 oy
tarafından
Valla ben burda gördüm iki yaşına kadar emzireni . Çevremde hiç yok. Benim bebeğim 8.5 aylık aylık uzun süre meme reddi yaşadık sütüm de az zaten 1 yaşa kadar emse tmm deyip hiç zorlamam yani. 
(1,374 puan) tarafından
Allah Allah. Öyle mi diyorsun
tarafından
Ben çok üzülüyordum ilk başlarda herşeyi denedim artmadı,bebeğim kuvozde kaldı, korona olduk fln derken iyice azaldi ,dr söyledi  üzülme çoğu anne bir yaşına kadar emziriyor zaten ilk bir yıl çok önemli demişti. Ondan sonra kafaya takmamaya çalıştım. Emerse ne ala tabii ama emmezse de zorlamaya gerek yok şahsi fikrim.
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Dişleri çıkıyor olabilir canım geçici dönem çok ısrar etme ara ara teklif et benim kızımda öyle olmuştu şimdi deli gibi koparacak neredeyse yemek yediriyorum tekrar istiyor bıraksa da üzülme 1 yaşına gelmiş 
(1,374 puan) tarafından
Diş etkiler mi ki ya şu an diş çıkarma aşamasında çünkü üst dişinin biri çıktı diğeri de epey bir şişti patladı patlayacak çok huysuz omu etkiliyor dersin
(4,089 puan) tarafından
Evet benim kızımı etkiledi çıktıktan sonra rahatladı tekrar emmeye başladı
(1,374 puan) tarafından
Emmediği zamanlarda naptın canım benim göğüsler şişiyor epey
(4,089 puan) tarafından
Sağ dolaba koy bi de ben uykudayken emzirdim yanına uzanıp
(1,374 puan) tarafından
Beşikte  yatıyor ya çok döndüğü için.  Olmasa  kanepede yatırırım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 70 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sblsbl11 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sengul_yozgatli123 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elifgeylani (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 326 göst.

383,696 soru

11,480,975 cevap

35,107 kullanıcı

...