0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Mrb hanımlar 

Oğlum 14 aylık düne kadar emiyodu ama dün akşamdan beri emmek istemiyo agzını bile açmıyo verince. Biraz rahatsız nezle gibi hafif ateşi var gibi çok yok acaba ondan olabilir mi veya diş mi çıkarıyo neden anlamadım. Ama bu ilk dişi değil veya ilk hastalığı değil hiç böyle yapmadı. Resmen emmiyo gögüsüm şişmeye başladı sanki süt doldu baya napıcam ben ya zaten gece boyu hep agladı meme veriyorum emmiyo sanki emse sakinlicek ama istemiyo napıcam akıl verin 

4 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından
Teklif edin almazsa zorlamayın bence bı rahatsızlığı vardır geçince emer yoksa zorla asla emmez
(12,721 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Üşütme grip gibi bir şey mi ?
(6,512 puan) tarafından
Babamın Çiftliğine gittiydik orda da tek odada soba yanıyor bı sıcak bı soğuk mahvetti beni hemen hastalandım kuzum ya
(12,721 puan) tarafından
Ihlamur kaynat bal katıp iç canım ben ilaç içemiyorum ya onla toparladım
Limonlu çay bol bol sivi tüket sık sık duşa gir geçer inşallah tez firsatta şifa versin
(6,512 puan) tarafından
Bitki çayları içiyorum balım sürekli ama sıkıldım artık iyileşmek istiyorum:( antibiyotik biraz fayda etti gibi boğazım yumuşadı gibi bakalım saolasin sekerim;)☺️
(12,721 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun tekrardan canım ♥️♥️
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Burnu tıkalıysa ememiyorlar. Benim oğlumda ishal kusma olmuştu 1 güne yakın emmedi kusuyor diye bişeyde yemedi çok halsiz halsiz duruyordu. Sonra kendi istedi. Emmek istiyordu ama sanırım bulantıdan istemedi. Allah şifa versin 
0 oy
(417 puan) tarafından
Bogazı acıyor olabilir canm
0 oy
(1,985 puan) tarafından
Hasta olduğu icin annesi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 77 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sengul_yozgatli123 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elifgeylani (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 326 göst.

381,042 soru

11,407,683 cevap

34,943 kullanıcı

...