0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
İzmirde iki yaşında çocuğunu kreşe yollayan var mı çalışan anneler kaç yaşında kreşe yolladiniz. Bir de kreş hastalığı nedir ve son soru kreşe giden çocuğun iştahı acilir mi  

6 Cevaplar

0 oy
(13,717 puan) tarafından
Ay çok ufak degl mi cnm ya
(223 puan) tarafından
Ne yapsam bakıcı maaşı ne kadar acaba
-Reklam-
0 oy
(1,122 puan) tarafından
En az 3 yaş olması lâzm bnce 3 yaş bile küçük yani
0 oy
tarafından
Valla kreşe giden çocuğun daha çok iştahı kapanıyor bana göre. Bizimki aksine zayiflamisti. Ama o kadar küçük değildi. Arkadaşım verdi. Çocuk her hafta hasta maalesef. Korona bile geçirdi.
(223 puan) tarafından
Bakıcı maaşı ne kadar acaba
0 oy
(100 puan) tarafından
Bende İzmir deyim seneye mattta 26 aylik olacak oğlum benimde ücretsiz iznim bitmis oluyor bende merak ediyorum.nereye nasıl göndereceğim hiç bir fikrim yok izmir de kreşe gönderenler anneler nereye nasıl kaç aylık gönderiyorsunuz yazarsanız seviniriz bende açacaktim.post daha var diye açmadım senin postu görünce bende faylanayayim. İnşallah yazarlar.
(223 puan) tarafından
Ya eşim memur iş yerinde çalışanlar için kreş var ama yine de kıyamıyorum
(223 puan) tarafından
Bakıcı maaşlarını arastirdiniz mi ne kadar acaba
(100 puan) tarafından
Yok canım benim daha sürem.ildugu için araştırmadım birde bakıcı hiç düşünmedim direk kreş düşünüyorum
Eşiniz dlnerede.memur hangi kreş bende memurunun.adliyede eşimde polis yeni tayin olduk geldik izmir e hiç bir yeri bilmiyoruz ben ise başlamadım.icin kimseden fikir.alisverisi yapamadım esiminde yakınında küçük çocuğu.olanlar yok bir türlü.kimseden.bilgi.alisverisinde.bulunamadik:(
0 oy
tarafından
Kreşte çalışmış biri olarak söylüyorum. Kesin ve net çokkk mecbur değilsen 2_3 yaşındaki çocuğu özel kreşe yollama
(100 puan) tarafından
Neden öyle söylüyorsunuz ben mecbur kerede vereceğim içimi darladi yorumunuz çok iyi olan kreşler yok mu keşke bir iki yil daha ücretsiz alabilsem ama bana verilen kanunen ücretsiz izin iki sene yani oğlum iki yasindayken vermek zorundayım annem hasta kayınvalidem çalışıyor kimsem yok.bakabilecek ogluma ne yapacağım ben:(((
tarafından
Zaten mecbur kalmadıkça dedim :/
(9,651 puan) tarafından
Neden peki canım sebebi ney
tarafından
Valla anlatsam çok uzun. Kısacasi göz boyamaktan başka birşey yapmıyorlar. Ama ilgi sifir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 167 göst.
0 oy
3 cevap 142 göst.
15 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 316 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 202 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gulchan1-12 (39 puan) tarafından soruldu