0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Kizim 2 yaşında yeni girdi bende galiba is buldum gorusmeye cagirdilar arkadasimda gitmis onuda cagirmislar pazartesi gel basla demisler hemsirelik is bu arada neyse nobeti vs olcak kresle konustum simdilik yarim gun gidicek ama ben ise baslarsam tam gun olur kresten cikinca annemin dukkani var orda durur ben gelene kadar duzeni bozulurmu zaten konusmayan bi cocuk gelisim geriliginden suphelendi kresteki ogretmen doktorda biraz suphelendi kreş önerdi bende kresi ayarladim ama oara yok yollamaya o yuzden is bakmaya basladim kizim icin ama cok uzgunum 2 yerden cagirdilar gorusme icin birinden biri olur diye tahmin ediyorum calissam kizim kotuye giderse iletisimi iyice cunku benden hic ayri kalmadi daha sutten yeni kestim yapisik ikis gibiyiz evde hic peşimden ayrilmaz tuvalette bilenyenek secer herseyi yemez orda ac kalir diye korkuyorum sebze asla yemez yogurt ekmek makarna yer bir tek bide tarrhana ve yayla corbasi of bi duzene soksam su olaylari coo rahatliycam ise girmek istiyodum onu dert ediyodum simdide is buldum cocuktan ayrilamiyorum krese gitmesi lazim para yok mecbur calismam gerek iki ucu b.klu deynek

3 Cevaplar

0 oy
(13,693 puan) tarafından
Canım benimmm.

Allah yardımcın olsun
(572 puan) tarafından
Annelik cok zormus :(
(13,693 puan) tarafından
Zor olmaz mı.. ah kuzum.
İnsan ana olacağına taş olsun demişti Hanife varya burda,
Çok anlamamıştım ilk duyunca.
Zamanla anladım. Gerçekten öyle
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
İnşallah bi problem olmaz canım ya 2 yaş artık büyük bakarsın daha iyi olur gitmesi ama nöbet işlerin olursa o biraz zorlar gibi 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun başta zor olur ama zamanla oda alışır ikinizde de iyi gelir diye düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 244 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Leyli (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 269 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 203 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,009 cevap

34,835 kullanıcı

...