0 oy
496 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar varmı böyle komik anılar.  Benim kötü anım var düğün günü regl idim boyna tuvalete gittim

34 Cevaplar

0 oy
(1,451 puan) tarafından
Arkadaşım yanıma oturucaktı tam düştü benide gelinligimden tuttu bende gidiyodum arkasından eşimin sadıçları tutmuştu baya gülmüştüm
-Reklam-
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Arabaya her Binişimde kafamı arbya çarpmam sayılıyosa evt :) bide eşimn kuzeni sürekli oynarken gelnliğme basıyodu dikkt et basıyo sn dyodum aman yenge yırtılsn sanki Bi dha mı giycem dedi şöyle Bi durdm düşündüm haklı Bi dha giymicktm :) bas gitsin ya dedim
0 oy
tarafından
Dış çekimden gelirken başka bir düğünün konvoyuna katıldık biz eşimle tek başımıza düğün yerine gidiyorduk bir araba bizi konvoyla karıştırıp önümüzü kesti karısıyla indi para istemeye baktı ikimiz tekiz aman hanım bunlarda gariban bizim gibi tek başlarınalar diye falan işte sonra dedi arkadakilerin önünü kesecektik size denk geldik falan öyle komik güzeldi videoya almıştım o anı öyle yolda otobüsler arabalar korna caliyordu  bize bizde aynı şekilde onlara çok güzeldi ya buruktu içimiz eşim tek erkek çocuk ablaları desen kavgaliydik onlar yüzünden biraz kötü bir düğünde ama o karı kocaya denk gelince güldük falan baya 
0 oy
(8,563 puan) tarafından
Şükür hersey yolunda ilerlemisti♥️☺
0 oy
tarafından
Düğünden sonra eve gittik tüm aile bizde ,topuzumu öyle sıkı yapmışlardı ki biri arkadan saçımı çekiyor gibiydi cook yorulmuştum artık gelinlik üzerime yuktu neysee 

Aşağı eve inmemiz gerekirken eşim oturdu düğünde toplanan paraları saydı Bende oturdum metin içinde gelinlikle onu bekledim 3 muydu neydi saymayı bitirdiğinde coook sinir olmuştum o zmn esime
0 oy
(33 puan) tarafından
Kendi düğünüme erken gitmişken geç kaldım. Düğün alanına erken gittik daha çok erken gidin dolanın burda durmayın dediler. Biz de arabayla dolanıp vakit geçirirken trafikte kaza olmuş ve yol tıkandı saatlerce yolda bekledik her geçen bana bakıp gülüyordu. Sonuç olarak düğünüme 1 saat geç yetiştim :(
0 oy
tarafından
Düğün bitti tam kendi evimize geçtik. Esim gelinligimi cikariyordu. O sirada kapi caldi kaynanam ve kayin pederim. Sinir kupune donmustum ne yapacagimizi şasirdik. Bide geleli bir saat oluyordu. Esim eski koye yeni adet getirdiler dedi.
(3,274 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin zira ikisinde de yokmuş :/
(1,506 puan) tarafından
Bizimkiler de gece el öpmeye gitmedik diye söylenmişti neymiş o iş oldu diye onlara gidecekmişiz
tarafından
Kapiya gelmemisler ya iyi
tarafından
İkinciye yapmayin sakin anne cok zor du dedim. Ne bilek oglanin hizli cikacagini dedi
0 oy
(76 puan) tarafından
Kuafor de oglene dogru tum saatler dolu diye randevuyu saat sabah 5 e verdiler 6 da hazirdim esim beni pijamayla almaya geldi  hahahs
(895 puan) tarafından
Bu ne yaaaa cok komikkk buuuuu
0 oy
tarafından
Ben düğünde kayinpederimi görmedim eniştemin arabasında sızmış uyuyodu bi tane fotoğraf yok beraber ha dedim bu adam yarın beni almaya gelmeyecek belli nanayı yedin ( bizde gelin almaya damat gelmez kayınpeder gelir)
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Eşimin köyünde oldu düğün dış çekimden geldim düğün bitmişti herkes dağılmıştı bir iki saat sonra bende gelinliğimi çıkarttım tabiri caiz ise hiç bir b..........kkkkkk anladım düğünümden Sevdiğim adamla evlendiğim için o zaman o raddeye takılmamıştım şimdi ki gelinleri görünce içim bi buruk olmuyor değil Elhamdülillah çok şükür eşimden razıyım ama 
(3,274 puan) tarafından
Nasıl yani kendi düğününüzde  yokmuydunuz ?
(2,405 puan) tarafından
Onun gibi bir şey köy yerinde takidan sonra dagiliyormus millet geldiğimizde saat öğlen bir di milletin yarısı yoktu kalan tek tük akrabaları vardı ayyy içim bi tuhaf oldu anlatınca
0 oy
(7,230 puan) tarafından
Salaklar muzikleri indirmeyip youtubedan acmislardi tabi fon muzikleri filan oyle oyunlu filan degildi dugunum surekli media mart bakmadan almam reklami çıkıyordu rezillikti
(4,115 puan) tarafından
Reklamda tam olmus ☺️☺️☺️
(7,230 puan) tarafından
Hiç sorma surekli reklam giriyordu araya aklimda kalan bakmadan almam oldu keske bende sagina soluna iyicene bakıp alsaymisim
0 oy
tarafından
Kombinin sıcak suyu bozuktu ve ev sahibi bize bunu söylememişti akşam vakti tamirciler ev sahibi vs gelip evimde kombiyle uğraşmıştılar ben üzerimde gelinlik bekliyorum odanın ortasında yüzümde 1 kg makyaj uykusuz yorgun....
0 oy
(191 puan) tarafından
Komik değil ama. Eltim kız kardeşim ben kuaföre gitmiştik. Eltimin ve kız kardeşimin saçları güzel olduğu halde ikisi de beğenmemiş huzursuzluk çıkarmıştı gelin olarak kendimi bırakıp onların kaprisyleriyle uğraşmıştım. Kabus gibiydi ikisi de birbirinden sorunluydu. Kuaförde eltimin akrabası düşünün yani. 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 493 göst.
3 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 679 göst.
6 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 628 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 752 göst.