0 oy
679 göst.
Aile kategorisinde (162 puan) tarafından
Benimki traji komik mi desem sinir bozucu mu desem siz karar verin nişanimda büyük eltim oğlunun toplu sünnet düğünü vardı başına beyaz eşarp takmış kafasinida gelin başı gibi yapmış diğer eltimde öyle bir süslenmiş ki sanarsin o evleniyor büyük görümcem de bebe mavisi bir elbise almış oda esmer bende esmer aynı nişanlık gibi birşeydi üzerindeki bizim taraftan gelenler ne hikmetse onu gelin sanmış diğer görûmcemde bir makyaj yaptırmış oda kuaför çok abartı yapmış makyajını oturmuş ağlamış Allah'ım dedim ben nereye düştüm acaba büyük görûmceme nisandan sonra mesaj attım abla düğünde fazla abartma seni gelin sanmış bizim taraftakiler ben kendi günümde kendim özel olmak istiyorum dedim dediğime ters tepki verdi ama düğün de dediğim gibi yapmış 

32 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Bizimde dugun konvoyu kaza yapti gelin arabasi ondeki arabaya vurdu cenemle kafam koltuga carpti bisi olmadi kesin nazardandi gozel bi gelin olduydum cunku (burda ego kasmamgerek djdjhd ) ahahha

isin komik tarafi korkmadim dedigim halde bana zorla su icirmeleri zorla diyorum cunku icirmeye calistiklari su sisesi 5litrelik su bidonu bardagi panikle unutmuslar koca bidonu tepeme diktiler dedim yapacaniz isi djhdbsbs :D buda beyle sacma bi olaydi iste 

(1,988 puan) tarafından
Günaydın bebeğim siz hiç damadın gece eve gelmesine 3 dk kala gelinlikle çiş yaptınız mı
tarafından
Gunaydin tatlim Peki sen hic salonda millet dansa cikmani beklerken karnim ac karnimi doyuruyum oyle diyen bi gelin gordunmu sjhhd ben doyana kadar millet mihriban sarkisini dinlemis djjdbdbdv
(1,988 puan) tarafından
Boğaz önemli tabi kız kafayı mı yedin shjdhdhsjsh benimde kocam bi çay iceyimde oyle dans edelim diye bekletmişti milleti
tarafından
Ay bide sey varya kameraman geliyo duygularinizi alalim gelin hanim damat bey diye ne uyu.z bise sen karin doyurma telasindasin adam gelmis duygu soruyo açım âccc demistim hayir bide foti cekimindede poaca istediydim karnim ac diye hahahah
(1,988 puan) tarafından
Benim sokak dugunuydu 4 5 gün sürdü düğün. Kameraman Allah'ın her günü geldi nasilsiniz diye . Son gün hic hatirlamiyom video da duydum sey demisim bugün düne göre daha iyiyim hava biraz kapalı inşallah yagmur yagmaz gelinliğim batar bfjsjdhsidns ne alaka abi yağmur ne mağna
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ay bu gece posteri iyi oluyormuş her gün bu saate kadar oturayım bari
(162 puan) tarafından
Sende anlat birşey gülelim
tarafından
Heee çok güzel oluyor sabah ta keşke uyusaydım dersin:)) çünkü ben hep öyle diyorum:)))
(162 puan) tarafından
Çıkamıyorum ki bir türlü burdan
0 oy
(338 puan) tarafından
abim salonun fotografcisini dovmustu :D 

dugunun kisin oldugu icin salona girdigim kirpiklerim falan hep kardi :D
(162 puan) tarafından
O kadar kar çok muydu
(338 puan) tarafından
gecen sene 26 mart dugunden cikanlar kar firtinasindan eve donemedi
(162 puan) tarafından
Nerelisiniz
(338 puan) tarafından
ankarada oldu dugunum
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Karşı komşumuz bir abi vardı kuaförden gelmiştim sözde pasta susler felan arabadaydi onları alırken yardım etmek istedi ve pastami kucakladı 2 katliydi tek katlı yamu k bir pasta olmuştu :D

(162 puan) tarafından
Düşürdü mü
(3,681 puan) tarafından
Dusurcekcekti Elleri ile kutuya fazla sarıldı :D
(162 puan) tarafından
Oyyy gitti pasta desene
(3,681 puan) tarafından
Kız hiç umursamadım taksaydim kafama günüm maf olacaktı :)
(162 puan) tarafından
En güzeli
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Herşey b.oktandi benim nişan evlilik söz kaçarak evelnmis gibiydi bir b.ok yemediler işin garibi sözun olacağı akşam bize haber vermeden aniden 10 tane araba kapıya dizildi baskina gelir gibi söze geldiler ne kuaför ne kıyafet öyle ev hâliyle hayatımın şokunu yaşadım gerçi ondan sonrakiler dahada bir soktu şimdi neden bunu hatırlattın adamda uyuyo gidip kizsam amann 

Sonra diyorum ben kayınpederimden nefret ediyorum neden diyolar bu fragmandi evlendim asıl film o zmn basladi
(7,928 puan) tarafından
En iyisi bu soruyu görmemiş gibi yapıp uyumayı deniyim:))
(162 puan) tarafından
Kız benim uyumam lazım ama çıkamıyorum burdan birazdan çocuk uyancak uykusuz kalcam  siz konuşun ben sabah bakarım yoksa uykum kaccak :)))
0 oy
tarafından

Komik değil de güzel bir anım var :))) 

Düğün sonrası pierre loti ye gitmiştik orda da en az 5 6 gelin vardı bir süre oturduktan sonra yanıma bir kadın geldi 

İçimde tutamayacağım burdaki en güzel gelin sensin diyip güzel dualar etmişti çok hoşuma gitmişti o an:D

0 oy
(6,164 puan) tarafından

Kına gecemde kaftan giymek için eve çıktık gorumcelerimi bekliyorum ki aşağı inelim onlarda 4 kişilik asansöre 9 kişi binmisler hiç bir seyden haberim yok orkestraci adam mikrofon dan bagiriyo asansorde kalmislarrr diye bi çıktılar yüzleri kireç gibi olmuş :D

tarafından
İstemsiz kahkaha attım:))))
0 oy
(875 puan) tarafından

Benim nişan ve isteme bir aradaydı nişan falan yapıldı yüzükler takıldı ama beni istemeyi unuttular :D :D :D sonradan hatırladık

(162 puan) tarafından
Nasıl oldu kız o nasıl becerdiker
(875 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum aşkım ama istemediler nişan falan karıştı yüzük takıldı ama isteme olmadı :D
0 oy
tarafından
Okumaya geldim :))
tarafından
Oku sen niye anlatmiyon hee ☺️
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Bnmde trajikomik sayılır biz sevgiliydik ilk geldiklerinde söze bni bnm adama isteyeceklerine kucuk kaynimin adini demisler kaynimda evli eltim o degl o dgl ali diyeceksn demiss 

Ne kadar sacma bsy olmustu be bnm soz nisan bn kiyamadm aman parasi bitmesin diye sonradan ogrendm ki elin adami dibini bile sıyırmis
0 oy
tarafından
 Komik değil  ama düğün aanım.   O. Yanan. Şeysilerden gelinliğimin ucu   tutuşmuştu. 
(3,721 puan) tarafından
Benim de öyle oldu kaynım sağ olsun evden çıkarken kenarlara koymuş o yanan şeyleri gelinliğin altına girmiş yzık yengem çıkarcam diye elini yakmış avuçlamış atmış yine de gelinliğim yanmıştı. Bide gelmiş yenge valla ben sana yeniden alırım diyo ahshhshd sanki bidaha evlencem abisi de kızdı la bi git sala.k sala.k konuşma diye ahshshhdhdhd
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Abartmasalar olmaz zaten Elti ve gorumceler :)))
(162 puan) tarafından
Kız bir çıktım odadan salona Allah'ım bu ne dedim ondan sonra hiç bir düğünde suslendiklerini görmedim banaymis garezleri
0 oy
(3,491 puan) tarafından

Ben masadan kalkarken eteğin ucuna basmışım topuğumla, tekrar oturayım da düzeltiyim dedim, meğerse ordaki görevli de yardımcı olmak için sandalyeyi çekmiş, arka üstü yere yapıştım bütün gözler üstümdeyken. Gece benim için orda bitti:) Halbuki çok güzeldi o ana kadar. 

0 oy
(119,153 puan) tarafından
gulemeye geldim
tarafından
Anca gul zaten sen djhf
0 oy
(4,924 puan) tarafından

Ctsi nişanın vardı eşimle cuma günü salona bakalım bı eksik varmı diye herseyimiz hazrdi ama salon başka birine verilmişti :)) salon sahibi kayinbababmin arkadsydi o günü bize  kapatın demişti oda tamm demişti ama yazmamsti haliyle unutulmuştu oturdum salonda ağlıyorum ailem ne der herkese gün verdik die neyse babam sakinleştirdi bni bişey olmaz bn herkesi tek tek ararım diye hemen pazara tuttuk aklıma geldikçe nefesim kesilir ya gtmeseydik  o halimle Y iki nişan ;))))

0 oy
tarafından

Öyle bir anım yok ama seninkide komikten ziyade saçma olmuş:D

(162 puan) tarafından
Aynen saçmalığın dibi
0 oy
(482 puan) tarafından

Gelin almada evde gelinlikle beklerken afedersiniz şişim gelmisti. En yakin iki arkadaşım gelinliği  tutup beni klozete oturmuştu. Eteklerden görüntü  vermedim ama sese cozum bulamamistik. Bastik kahkahayi sonra napalim:D 

0 oy
tarafından

Pandemi dönemiydi. Restoran ayarlaya bildi o zamankı nişanlım:D şimdi eşim oluyor kendisi. Restoran tüm sorumlulukları kendi üzerine aldı. 2nisandı düğünümüz. herkesi davet etmişiz. 150biz taraf, 200eşim taraf. 1Nisan günü k.pederim babamı aradı restoran iptal etmiş. Babam oturduğu yerden zıpladı, eliyle başını tutdu, bi kere yerinde döndü, ben ne yapcağım diyib tekrar yerinde oturdu. ben anladım1nisan şakası yaptığını:D

0 oy
(482 puan) tarafından

Bir tane daha hatirladim :) esimin koyunde kir bahcesinde oldu dugun orkestra amcasiydi. Esimlerin de dugunde olmazsa olmaz bir oyun var yöresel. Doner doner oynarlar defalarca ama bizde bir kere bile calinmadi herkes dugun sonuna kadar cemilem bekledi.  Sonra kasedi izleyince farkettik meger bizim amca klavyeyi birakip mezdeke tekno filan oynamis butun dugun :D

0 oy
(2,470 puan) tarafından
Vllq psikolojim çok bozuk gözyaşı içinde yazıyorum düğünüm istediğim gibi olmadı umrumda da değildi aslında gözümde o kadar da buyutmemistim ama eşimin ailesi çok cektirdo gözümün yaşını dizime indirdi 

Onlar yüzünden herkese rezil oldm herkes küçük gördü ahirdan bozma salon kapıma davul bile getirmediler herşey çok kötuydu işte 

Ailesi değer vermedi herkes istenmeyen gelin dedi esim ailesine yedirmek için beni iki sene nişanlı bekletti gönlümü almadılar uzduler 

Şimdi ins Rabbim nasip ederse yaşamadigim düğünü oğluma yapmayı arzu ediyorum hayırlısıyla insAllah 
(2,470 puan) tarafından
Bıktım tatlı canımdan bezdim
(162 puan) tarafından
Kız o yokmuş gibi davran ne kafana takiyon
(2,470 puan) tarafından
O ne güzel takmıyor bende basarsa.
(162 puan) tarafından
Aynısını yap sende
(2,470 puan) tarafından
Yapamıyorum o orda surunurken ailesinin yanında bende keyfim yerinde takmıyorum durumları bile yapamicam engelledi daha da sinir oldm

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,020 göst.
0 oy
30 cevap 1,754 göst.
0 oy
28 cevap 1,385 göst.
2 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Ravzaaa (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 204 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde gulden87 (171 puan) tarafından soruldu

378,386 soru