0 oy
503 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bazen esimle cok gülüyoruz bugün de duş alicakti sonra pazara gidicektik girdi banyoya bnde elimi yikicaktim ona su aticam sandi atarsan bnde sana dökerim dedi bn dokmedim ama o döktü bn kactm bnu yanina birakmicam dedimm. 

Sen gir tam duşun ortasinda üzerine soguk su dökcem dedim . Girdi sonra bn yavaşça kapiyi actm dökmek icin ama yukardan bna bakiyomus ayni zamanda kapiyi actimmi diye ...:D

Bi sürahi su döktü kaçamadım hem ben hemde koridor kapilar fln ıslandı baktm basa cikamiyorum sessizce mutfaktan bi tas su aldim bi koseye saklandim o cikinca uzerine dokcektim. cikti ama kacmayi basardi sonra tekrar saklandım ama korktu bni gorunce tasa eli carpti su döküldü yere ama o an boyuncakahka atiyoruz dustan ilk çıktığında üstünde bisey yoktu kactigi gibi ayagi kaydi düşecekti az kala o an  gözümün önünden gitmiyor . Gülmekten karnimiz agridi yatirdi bni bi güzel patakladı :Diyiki onunla evlenmisim hergn sükrediyorum rabbime karsima cikarigi icin onu .... 

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Gecen beyazlayan saclar hakkinda deli ettim . Aklima geldikce guluyom
tarafından
Bn göbeğine takılıyorum veya yaşına deli oluyo
tarafından
Dedi ki cok cekenin saci beyazlar dokulur . Bnde dedim o zmn bnde cekiyom benimde sacim beyazliyo  dokuluyo . Esim de onla alakasi yok  seninki irsi dedi . Demin sen dedinya cekenin ki oyle olur diye dedim isin icinden cikamadi
-Reklam-
+1 oy
(1,073 puan) tarafından
Allah mutlulugunuzu daim etsin inşallah canım 
tarafından
Amin canım cümlemizin
+1 oy
tarafından
Var olmamı bni uyurken hep fotomu çeker sonra ise gidince atar seni ne kadar sevdiğimi anla der Allah var carpilmis gibi yatiom gözlerim yarim açık eller ayaklar carpilmis gibi :-D
tarafından
Hahhahaha bak dedinde hatirladim benimkide aynisini yapiyo bide görümcelere ablana atcam diye tehdit ediyo
tarafından
Ayy cok kotu :-D
tarafından
Ay cok guldum ya benimkide yapiyo cunku:D
(13,208 puan) tarafından
Gözümden yaş geldi gülerken yaa çarpılmış gibi yatmak ne :D
+1 oy
tarafından

Uyurken snap cekiyorum sonra ise gidince durumda paylasiyorum :D ama sadece o gorebiliyo ariyo hemen kaldir diyo para ver kaldirim diyorum tamam Allah belani vermesin diyo kahkaha atiyoruz 

tarafından
O komik kiz varya saclari örgülü tek disi düşmüş o cok komik  :-))
tarafından
Kız ben ben snapchat kullanmıyorum yüklü değil dur ındireyim bakalım
tarafından
Bende yapim iyi taktikmis . :)
tarafından
Cok komik oluyo ya bak yine aklima geldi gülüyorum   :-)))
tarafından
Bn bidefa eli pijamasinin icinde uyurken yakaladm cektm arada atiyorum:)
+1 oy
(903 puan) tarafından
Genelde ben ona gülerim o uyurken onu uykusunda konuşturuyorum video çekiyorum yada komik yattığı zaman fotoğraflarını çekiyorum sonra da akşam işten geldiğin de ona izletiyorum birlikte gülüyoruz :)))) çok seviyorum onunla uykusunda uğraşmayı 
tarafından
Bnmki konusmaz uykusunda . Sinirlenir
+1 oy
(1,662 puan) tarafından
O değilde yorumlara kopdum
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Sırf bana yardımdan kaçmaktan ötürü işi savsaklamak istedi ben de zorladım mecbur kaldı çarşafa dolandı geçirmeye çalışırken. Çok gülmüştük. İlk aklıma gelen bu. 
(13,316 puan) tarafından
Ah sorma tam post açıyordum evimde son saatlerim olabilir diye. O zamanlar huzurluyduk. Hoş ikimiz kalınca yine huzurluyuz da.
tarafından
Neden cnm kaynana sorunumu
(13,316 puan) tarafından
Maalesef. Herkes kendi annesini tutuyor. Eşim de kayınpederim yok diye sesini çıkarmıyor. 22 günlük bebeğim var ve bu akşam anneme bırakacak beni. Sorunu sürdürür çözmezse annem geri göndermeyecek beni. O değil de eşimi çok seviyorum.
tarafından
Ortada kalmissin sende allah yardimcin olsun
(13,316 puan) tarafından
Sağol canım amin
0 oy
(10,447 puan) tarafından
Ne desem bilrnedim
tarafından
Neden cnm
0 oy
(16,779 puan) tarafından
Allah mutluluğunuzu daim etsin canım
tarafından
Sagol canim :)
0 oy
tarafından

Oğlumun altını hiç değiştiremez ben de sinirlenince kirli bezi gidip koklatirim beni kovalar :D

tarafından
Kovalayinca bn balkona kaçıyorum orda bisey yapamiyo millet var diye . Hadi gelsene gelsene diyorum :)
tarafından
Aynen mantikliymis ben de öyle yapayım artık ☺
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Olmaz mı doluu hangini anlatiyimm;))
tarafından
Patlat birini :))
(2,330 puan) tarafından
İnanki yazmak zor geliyor ;))
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Oğlum çok gazlı bı bebek

Sürekli gaz çıkarma operasyonu duzenliyoruz geleneksel olarak

Geliyor mesela emzirmis oluyorum karnı tok mu diyor evet diyorum gazini da aldım diyorum bilerek

Oynuyor felan buda sirinlik yapıyor dur baba gotunden öpsün diyo tam opecekken oğlan bı gaz çıkarıyor bizimki burnunu tutarak dışarı kaçıyor:)) burnunu tuttuğu için oğlan da kahkaha atıyor sırf onu güldürmek için her akşamki eğlencemiz:)
tarafından
Yaa ne güzel massallah
0 oy
(2,794 puan) tarafından

Kız bizde yaşadık böyle bişey sen anlatınca aklıma geldi bak:Dben duştayken bi kova soğuk suyu başımdan aşağı boşalttı sonra gülme krizine girdi tabi ben bağırdım kızdım napıyosun dondum burda çok mu komik diye sonra bende gülmeye başladım bi kaç gün sonra o banyodaydı ben hazırladım bi kova suyu döktüm baktım tepki yok gülüyor saallak sıcak su döktün bu soğuk değil ki dedi nası yaa dedim meğersem çeşmenin sıcak su tarafını açmışım adama sıcak su döktük :Dbi kaç gün sonra tekrar yakaladım onu banyoda bu sefer emindim soğuk suydu aldım döktüm başından aşağı bi üşüdü titredi benim de içimin yağları eridi baya gülüşmüştük ya:D

tarafından
Ahahahah:) intikamim yarm kaldi baska gün alicam bn
0 oy
(837 puan) tarafından
Dun gece içerde tv karşısında uyuyakalmış gece 2 yanına gittim.uyandırıp yerine yatsın diye sessiz gittim.ama uyandırmak.için seslendim gözlerini patlattı bana karşı sen kimsin doye kolu itirip tekrar yatmıştı bende yuru yeeriinee diyince  kalkıp.gülüp yattı yeerine değişik.komikti yani uyku sersemi kim.olarak gördüyse beni :D 
tarafından
Hahahaha bnmkide korkuyo gözleri pörtlek gibi oluyor
0 oy
tarafından
Gerdek gecesi korkarak kitlendim bi odaya evin icinde beni kovaladi o odadan o odaya sonra yakalandim saka maka derken yanlislikla cinsel bölgesine dizimle vurdum tekmeledim esim 2 metre uzandi yerde kivraniyor sakayi poka çevirdim yani korktumda bsy olcak die sonra kendine geldi ikimizide gülme krizi aldi  biraz ağir oldu galiba ama su şakasini bizde çok yapariz oglumun tabancasiyla kovalar beni yastiklari hep firlatir falan genelimiz kaçmali tutmalı olur yani:)

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 508 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 416 göst.
0 oy
12 cevap 193 göst.
+1 oy
40 cevap 712 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nehirr1562 (7,106 puan) tarafından soruldu

396,266 soru