0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Hanımlar spiral taktiricam yarin annem takmadan önce 2 litre su içiriyolar falan dedi doğrumu internette araştirdim böyle bi bilgi yazmiyodu bilen varsa detayli anlatabilirmi neler yapiliyo toplam kaç dakkada sürüyo

5 Cevaplar

0 oy
(788 puan) tarafından
Yok canım ya öyle birşey bende taktirmistim aferdersin hastalığım yokunken gittim taktılar bukadar
-Reklam-
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Su degl de tok musun demişti hayır demiştim.

Git kahvaltı yap gel dedi.

Kahvaltı yaptım kafeterya da.

Öyle takmaya calisti.

Takamadi zagen rahim agzin çok geride anestezi yle yaksinlar sana dedi
(965 puan) tarafından
La sende spiral takılı mi simddi naptin. Geri
(13,702 puan) tarafından
Yok takmadı orası işte kurcaladi beni alttan dedi yok olma rahim agzin çok geride anestezi alıp tak

Ben de taktirmadim :D kaleci yok :F
(965 puan) tarafından
Hahah e ne yapıyor korunma isini
(13,702 puan) tarafından
Hiç napalm :D Allah'a emanet :D
(965 puan) tarafından
Puahahahaha
0 oy
(3,446 puan) tarafından
İki dakika sürüyor,

Su ne alaka iki kere taktırdım bişey olmadı.

Gidiyorsun açıyorsn takıyorsun bitti :D
0 oy
tarafından
Öyle birşey yok cnm..adetli gidersen  hemen takarlar değilsen test isterler..bir hafta ilişki yasağı konur..1 ay sonra kontrol  çağırırlar..işlem toplam 5 dk sürmez..işlem sonrası şeker verdiler bana..ilk aylar kanama uzun sürebilir günü uzayabilir ağrılı geçebilir

Düzene girer zamanla..eğer düzenli adetin olup da adet dışı kanama yaşarsan da kayma belirtisi olduğunu bilmelisin..kontrolleri senede bir yapılıyor 
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Yok 1 ay önce taktırdım cnm 
(31 puan) tarafından
Bu hormonal spiral taktirabilirmiyiz bi bilgin varmi ben ketem merkezinde taktiricam
(10,529 puan) tarafından
Cnm hiç bilmiyorum ben öyle bana doktor öyle birşey sormadı söylemedi ben devlette taktırdım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 113 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sedaa. (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ygmur21 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
31 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ygmur21 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
21 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde betul000 (1 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...