0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (112 puan) tarafından
Bıktım artık kadın doğum bişey bulamadi eşim de gitti antibiyotik kullandı krem kullandj bir ay oldu ikimizee gideli bir ay bitmeden tekrar enfeksiyon oldum bıktım artık benim gibu olul çözüm bulan varmı soğan suyu kaynatip içtim bir haftta ne yapacağımı sasirdim

16 Cevaplar

0 oy
(2,307 puan) tarafından
Sorma cnm bnde öle sağlık ocağına gittim banda hap verdi onları kulnyrm bakalım fayda etck mi 
(2,307 puan) tarafından
Allah Allah neyden olyr ki ya
(341 puan) tarafından
Eyer yikiyorsaniz muhtemelen ondandir islak mendil kullanin tiksiniyorsaniz tuvaletlere atilan islak mendiller var onu kullanin bebeklerinkini kullanmayin o tuvaletleri tıkıyor
(112 puan) tarafından
Ama günah ya yikamamak
(2,307 puan) tarafından
Bncede namaz kılıyoruz mecbur yıkıycz
(341 puan) tarafından
E valla canlar ne diyebilirim ki bari yikadiginizda iyice kurutun islak kalmasin hic iyi degil
-Reklam-
0 oy
(191 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım cnm birde kaşıntıda oluyor bende sende ne gibi belirtiler var
(1,066 puan) tarafından
Benimki sürekli devam ediyor anlam veremedim her ay adet biter bitmez başlıyor muhakkak bir hastalık tetikliyor tesadüf mü her ay olması
(112 puan) tarafından
Bence bir hastalık tetikliyo olabilir benimkinde seninkinide
(191 puan) tarafından
Canım sende de kaşıntı oluyor mu fatma
(112 puan) tarafından
İlk baslangicinda oluyo
(191 puan) tarafından
Bende aynıyım bıktım valla ilaç olarak neler kullandın
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım her ay adetim bitiyor enfeksiyon başlıyor kaşıntım yok şükür ama çok rahatsız oluyorum kokuyorum sanki yarın doktora gidicem eşime bile yaklaşamıyorum 
(191 puan) tarafından
Valla benim eşimde gitti dr tahlilleri temiz çıktı ben anlamadım geçmiyor lanet hastalık hele mantar allahım ne çektim hala tam iyilesemedim malesef soğan suyunu bende içiyorum
(112 puan) tarafından
Ben soğan suyu da içtim oda fayda etmedi
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ayaklarını sıcak tut her zaman genelde soğuk alınca ayaktan olabiliyo bide maydanozu kaynat iç canm o da iyi geliyo enfeksiyona
(112 puan) tarafından
Ay pandufsuz hiç gezmem
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Sirkelı suya otur cnm cok ıyı gelıyor. Bıde afedersin banyoda oturuyormusn bı tabureye fln  dus alınca ordada kapılıyor. İç camasırını sık sık degısıtr ve ütüleyıp kullan. Bol su ıc
(112 puan) tarafından
Yok tabureye oturmam hiç sık degistiryorum zaten kokudan rahatsız olup
0 oy
(65 puan) tarafından
Kusburnu cayi iyi geliyo diye biliyorum dene istersen. Yada kekik cayi
(112 puan) tarafından
Tamam canim saoalskn
0 oy
(485 puan) tarafından
Eğer hamilelik yoksa canım papatya bitki çayı var bimde felan ondan al hergun bı bardak iç tadida çok güzel ya da maydanoz kaynat suyunu iç enfeksiyona birebir eğer kaşıntı varsa vajinada onun içinde travazol krem öneririm ben fayda çok gördüm bunlardan hatta enfeksiyon bende mide bulantısı yapıyordu doktorların ilaçları da fayda etmiyordu maydonz çok fayda etti cnm
(112 puan) tarafından
Tamam canım saolaisn
0 oy
(4,651 puan) tarafından
İç çamaşırılsrınızı çorap havlu gibi eşyalarla birlikte yıkamayın. Ayrı yıkayın. Hatta mümkünse eşinle çamaşırlarını ayrı yıkayın. Yumuşatıcı yerine sirke koyun. Ve ütüleyin. İşe yarayabilir. 
(112 puan) tarafından
Tamam canım saoalisn
0 oy
(194 puan) tarafından
Vala mis gibi bı tane sarmisagi aç karınla olcak şekilde doğra yutkunabilecegin şekilde bı çkasivi zeytin yağı bide ılık su bunları karıştır beklet biraz sıcak su da olabilir sonra iç bı kac gün yap bakalım 
(112 puan) tarafından
Tamam canım deniycem
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Sorma care bulursan bana da soyle suan hala.var surekli var ilac kullaniyorum 3 hafta sonra gene ayni 
(112 puan) tarafından
Bakalım kaç kez hastahneye gittim bı çözüm bulamadım şimdi ne yapcam bilmiyorum
0 oy
tarafından
İçtiğiniz suyu değiştirin birde üç çamaşırı ütü yapın 
(112 puan) tarafından
Benim içtiğim sudan komşu da iciyo onda bişey yok yani bu civarda herkez aynı sudan iciyo :(
tarafından
Olabilir komşunun bünyesi ile seninki bir mı ben öğle oldum bir sene sonunda sudan imiş
(112 puan) tarafından
Yani sudan olduğunu hiç duymadım ondan deidm komşu bı örnek
0 oy
tarafından
Bu süre prezervativ kullanın. Demekki tam temizlenmiyor. Zor iş canım . Papatya çayı da çok iyidir. İlaclarla beraber onu için
(112 puan) tarafından
Tmam canim saolaskn
0 oy
(341 puan) tarafından
Cnm cok afedersin sen her tuvaletini yaparken yikiyormusun?
(112 puan) tarafından
Evet yıkıyorum canim
(341 puan) tarafından
Iste onu yapma bence . Cünkü zaten kış soguk bide yikayinca üsütüyorsun ve idrar yolu enfeksiyon kapiyorsun islak mendil kullan tuvaletlere atılanlar var onu kullan ama yikama
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bol su içmiyorsan olursun canim
(112 puan) tarafından
Ay bide çok su içerim ki anlatamam
0 oy
(346 puan) tarafından
Ben evlendigim günden beri altı yıldır boyleyim kaç doktor gezdim hafifliyor ama tammeen geçmedi çok zoruma gidiyor bazen ben çare bulamadim
(112 puan) tarafından
Esin gittimi canim üroloji ye benimki gitti sıkıntı yokmus
(346 puan) tarafından
Oda gitti canım ya yok kaç yıl oldu artık alıştım yami çok zoruma gidiyor bazen ama kötü bir hastalık emziriyorum subanda yine tedaviye balsmak istiyorum emzirme bitince
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Sıkı giyin üsutmemeye ozen goster cnm
(112 puan) tarafından
Tamam canım saolaisn

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 253 göst.
0 oy
2 cevap 55 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hayallhanem (165 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 72 göst.
0 oy
6 cevap 121 göst.

379,910 soru

11,372,852 cevap

34,855 kullanıcı

...