0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde (1,066 puan) tarafından
24 yaşındayım. Sürekli annenle babamın bir gün öleceğini düşünüp ağlıyorum çok kötü oluyorum böyle olan var mı yardım edin bana akıl verin nasıl kurtulurum bu durumdan. Ölüm tabi ki Allahın emri ama elimde değil 

8 Cevaplar

0 oy
(7,675 puan) tarafından
Ben de öyleyim iste ölüm Allahin emri ama iste bazen duygularimiz patlama yasayabiliyo
(1,066 puan) tarafından
Aynen öyle yani düşünmek bile beni yıkıyor
(7,675 puan) tarafından
Rabbim sağlıklı, uzun, hayırlı ömürler nasip etsin başımızdan eksin etmesin insallah
(1,066 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(4 puan) tarafından

8-9 yaşlarıma kadar hep böyleydim. Geceleri öldüklerini hayal edip katıla katıla ağlardım. Şükür ki geçti 

(1,066 puan) tarafından
Benimde çocukluktan beri var hala devam ediyor
0 oy
tarafından
 Varrr beeenn BABAMIN ÖLÜMÜNÜ ASLAA DUSUNMEK BILE ISTEMIYORUM  AN COK AHMET KAYAYI SEVER AHMET KAYA CALINCA BABAMN GULUMSEMESI GELIYOR AKLIMA HEMEN O   MERHAMETI  GUZEL KALBI   HIC DAYANAMYRM ONA BISEY OLSUN KAFAYI YERIM
(1,066 puan) tarafından
Okurken bile ağladım Allah başımızdan eksik etmesin
0 oy
(880 puan) tarafından
Sürekli estafurullah de bende bi ara öyleydim hele evlenip gurbete gittiğinde insan daha çok kötü oluyor Allah yokluklarini göstermesin 
(1,066 puan) tarafından
Amin canım bende uzaktayım ailemden annemle konuştum bugün hastayım dedi. Babam zaten kalp hastası o yüzden gece yatarken bile telefonu baş ucumda ayıramıyorum çok korkuyorum Allah başımızdan eksik etmesin
(880 puan) tarafından
Rabbim safi ismiyle şifa versin bol bol dua et içini ferah tut
(1,066 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Hepimizin bir gün gideceği yer orası değil mi zaten düşünmemeye çalış böyle şeyleri 
(1,066 puan) tarafından
Tabi ki hepimiz ölücez ama insan sevdiklerine konduramıyor
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Bizde hep ablamla gecen konustk yani bize nasl haberi gelir filan diye suan dayanamam gbi geliyo mesela ama dayaniyo insan nelere katlaniyo ki diyom hani bi laf var bir sürü kotu gunun olacak ama en kotu gunun annenin öldüğü gun olacak diye aynen oyle rabbim basimizdan eksik etmesin ins
(1,066 puan) tarafından
Benimde anneannem öldü annem çok ağladı şuan hayat devam ediyor babaannem öldü baban hayatına devam ediyor ama Allah başımızdan eksik etmesin acılarını göstermesin
0 oy
(119,289 puan) tarafından
bi ölüm tranvasimi yasadinuz
(1,066 puan) tarafından
Yaşamadım ama 7 yaşındayken babam kalp ameliyatı oldu ve ölümden döndü ondan sonra defalarca kalp krizi anjiyo geçirdi en son 2 yıl önce stent takıldı belki bu beni etkiledi
0 oy
(331 puan) tarafından
Bu konu çok hassas bu konuda piskolejik destek alın bn Önceden bnde de kardeşlerimi kaybetme korkusu vardı hep aklıma geldikçe ağlardım o duyguyu unuttum şimdi onu kabullendim evet her canlı ölümü tadacaktır diyorum ve şimdi kendim hiç bir şekilde ölümden korkmazdım kızımı kucağıma aldıktan sonra bnde ölüm korkusu olmaya başladı bna bşey olursa kızımı kime emanet edeceğim bensiz ne yapar piskolejisi oluştu ama gidip bu konuda destek alacağım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 159 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde M1e2l3e4k5 (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 742 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde Dilekvaran (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 202 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Gzmbyndr (25 puan) tarafından soruldu

379,687 soru

11,365,890 cevap

34,845 kullanıcı

...