0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Günaydın kizlar sizlerin gerçekten fikrine çok ihtiyacım var. Eşimle 3 senedir evliyiz bir oglumuz var çok şükür ama borçlarımız çok olduğu için işe girmek zorunda kaldım çocuğuma kayınvalidem bakıyor fakat ben ise girdiğimden beri eşim aslaa bana karşı sevgisini göstermeyen devamlı hakaret eden devamlı biseyler düşünen sınırlı bir insana dönüştü dün baya bir sinir krizi geçirdim kendimi paraliyorum bizim için işten çik çocuğu al eve koştur koştur gel yemek yap temizlik yap o kadar yoruluyorum ki bir gün bile suratına vurmadım ama dün gercekten en sonunda patladım konustum konuştum sadece bittimi konuşman diyip gidip yattı ? Şaka gibi ya ben napsam nasıl davransam hiç bilmiyorum çok üzülüyorum 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım belkide için de kendine yediremedigi şeyler vardır belki de seni çalışmak zorunda bıraktığı için kendine olan ofkesidir inşallah halledersiniz sorunlarınızı biraz umursama onu üstüne pek yüklenme konusmuyosa sende ses etme bakalım noluyo 
(1 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun en iyisi benimde konuşmamam
(2,119 puan) tarafından
En mantıklı yorumu sen yapmışsın gerçekten. Herkes asmış kesmiş yine :D
tarafından
Sağol cnm valla yaşadığım bir  şey olduğu için
Söylüyorum bende işe yariyo
-Reklam-
+1 oy
(3,738 puan) tarafından
Senin para kazanman zoruna gidiyor başka açıklaması yok malesef bazı adamlar muhtaç kadınlardan hoşlanıyor böylesine iyilik yaramaz işten çıkıcan yiyip içip gezicen canım
(3,738 puan) tarafından
İyi barı canım hiç değilse o yok. Valla bilmiyorum bi laf var ya nush ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir diye vur kafasına bacım :D
(1 puan) tarafından
Zaten en sonunda onu hakediyor göndericem evden bu gidişle ben bu dünyaya senin için gelmedim hakkın yok beni üzmeye dicem
(3,738 puan) tarafından
Bu seferde olayı lehine çevirmesin elin ekmek tuttu iki kuruş kazandın böyle mi olduk demesin
(1 puan) tarafından
Haha istediğini desin ben mutsuz olmak için onunla evlenmedim çocuğumun yanında bana hakaret etmeye devam ederse olacağı bu
(3,738 puan) tarafından
Bi tehtit et bakalım ne olacak :D
0 oy
(1,344 puan) tarafından
İşten cık canım 
(1 puan) tarafından
Çıksam zar zor geçiniyoruz onuda geçtim bussuru borç var eve ihtarnameler geliyor devamlı mecburum çalışmaya
0 oy
(143 puan) tarafından
Canım aynı sinir krizlerini bende geçiriyordm kendimi dışardan göremiyordm sorunları çözmeye seninş sinir krizlerinden başlaman lazım kontrol etmen lazım eğer kocanda anlattığından başka bi sorun yoksa eğer öyle yol alınıyo emin ol  ben hep ona değişmişsin derken meğer ben de sınırları aşıyormuş 
(1 puan) tarafından
Kuzum en sonunda patladım ama devamlı böyle değilim o kadar yorgunum ki birde onun sevgisizligini hissetmek çok canımi yakiyor
(143 puan) tarafından
Çokk doğru sevgisizliği hissedince insan daha da kötü oluyo sen birwz ılımlı davran ve yavaştan anlat nasıl hissettiğini
0 oy
tarafından
Sakın bu tavırlar yüzünden işten çıkayım falan deme. Bellki bu adam senin kendi kazancının olmasını, aileye katkın olmasını istemiyor. Neden biliyor musun bazı erkekler kadın kendisine bağımlı olsun isterler. O zaman kendilerini üstün zannederler çünkü. Çalışmanı istemiyorduysa borca harca sokmadan, sıkıntı yaratmadan yaşatsaydı sizi madem. Bencillik bu. 
tarafından
+++++
(2,119 puan) tarafından
Bu adam dediğin kadının kocası farkında mısın? Hemen asıp kesiyorsunuz be! Ne biliyorsun belki karısını çalıştırmak zorunda kaldığı için kötü hissediyor kendisini.
tarafından
öyle hissediyor olsa eşine daha fazla değer vermesi gerekir trip atması değil. Adam demek senin için hakaret anlaşılan e normal tabi. Kendi yorumunu yap benim yorumum üzerinden duyar kasma.
(2,119 puan) tarafından
Canım senin ÜZERİNDEN bir şeyler kasmak istiyor ama :))
tarafından
o çok belli zaten. eğlen sen kendince o zaman. :)
0 oy
(13,111 puan) tarafından
Zoruna gidiyor herhalde cakisman ama zprun gidiyorsa da böyle davranması cpk saçma 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Belkide çalışmanı istemiyor sakin bi şekilde otur aor kendisine 
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Senin parana muhtaç olmak zoruna gidiyordur paşanın. Sana tavsiyem oyle koştur koştur gelip yemek derdine düşme. Sen her şeyi yaptıkça üstüne yapışır kalir. 6 yıldır hep geceden yaptım yemekleri gelince hazıra kondu eşin ben bu saat kadar erken geliyorum ondan. Ama artık yapmıyorum okuldan gelince yapıyoru birlikte. Akşam ben arkadaşıma gidicem mesela oğlana yetecek yemek var kocama yok. Eskiden olsa dün akşamdan pisirmistim ama yıldım artık beyefendi oturuyor ben mutfaktan çıkamıyorum. Yapsin makarnanın yesin otursun
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Çık işten kendi iki ise girip baksın gerekiyorsa , sende sadece çocuğunla ilgilen
0 oy
tarafından
Satış işinde başarılıysan avondan evden satış yap.
0 oy
tarafından
Size yetemedigi için ise girmişsin bir erkek için çok ağır bir durum ve sen ise girdiğin için eğer knusuyorsan yada suratını asiyorsan sikayetci oluyordan iyice sinirleniyor dur onunla sakince knus işte bagirmadsn herkes çalışıyor iyi gundede kötü gundede her zaman arkandayim vs annem 40 yaşında ise başladı bitcoin batağından babama çok ağır gelsede annem hiç bır zaman ben gidiyorum çalışıyorum benim param vs demez Bagirip cagirmada olmaz biraz kendi haline bırak
0 oy
(11,403 puan) tarafından
Bazı erkekler kadınların para kazanmasını sindiremiyor yetememe hissine kapiliyor ve borçlarımız var demişsin onlar da kafasını yoruyordur ne yapın edin çocuğunuza bu durumu yansitmayin benim çocukluğumda annem babam da çok sıkıntı çekti borçlar yüzünden ikisi de stresli ve biz çok etkilendik Allah yardımcınız olsun eşinle konuşarak halledebilirsiniz para pul yüzünden birbirinizi kırmayın 
0 oy
(453 puan) tarafından
Sana tavsiyem kendini parçalama, bak herşeye yetmeye çalışıyorsun ne kadar yoruluyorsun. İşten çık yemek yapma ev toplama derdine düşme kendine vakit ayır, çocuğunla ilgilen, eşin gelince işleri birlikte yapın. O çalışıyorsa sende çalışıyorsun boşver bir de onu mu pişpişleyeceksin sen ağasın sen paşasın diye. Kendini düşün sadece
0 oy
(355 puan) tarafından
aldatacağını düşüyor bence
0 oy
(763 puan) tarafından
Canım bazı erkekler böyle iste. Onun derdi aslinda seninle değil kendinle. Bence senin ne kadar yorulduğunu,çabaladığını görüyor. Ve çalışmak zorunda olduğun için kendine kızıyor. Bunu ancak güzelce konuşarak aşabilirsiniz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 418 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mini_k Kelebe_k (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
0 oy
5 cevap 117 göst.
11 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,118 puan) tarafından soruldu

381,310 soru

11,415,110 cevap

34,966 kullanıcı

...