0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
Eşim bana karşı çok gaddar oldu yani öyle davranıyor sanki hiç üzülüp acımıyor gibi ne yapsam görmüyor gibi . Herseyime karışıyor hep bi kusur pesinde sürekli eskisi gibi hiç değil elimi tutmaz sizce niye olabilr 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşinle knus bu konuyu bence biz bilemeyiz ki bu kdarcık detaydan ne olduğunu
(66 puan) tarafından
Birden değişti diyorum İş te huyu suyu falan davranışı
tarafından
Kuzu benim esim de mesela seni seviyorum demez :) biz de oyle el ele tutusmayiz .Yani ben de pek aramam el tutsun diye falan  acikcasi.Gaddar derken ne gibi gaddarlik yapiyor
tarafından
Tamam işte canm senin eşin tanımadığımız biri bizim neden oldupunu en iyi eşin açıklar al karşına açık açık sor tatlı dille neden byle olduğunu bubduruma üzüldüğünü flan anlat sakince bakalım ne dicek belki bi skıntısı vardır işle ilgili yda belki sende değiştin farkns olmadan ondan oda değişti iyice gözlemle ve konuş eşinle çözüme kavuşturursunuz inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Eşine sordun mu? Veya kendi içinde muhasebesini yaptın mı? Ona nasıl davrandığını sen biliyorsun. O yüzden bir şey diyemem
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ya bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ama eşlerle samimiyeti aşırı abartınca şımarıp bu tarz şeyleri yapıyorlar her zaman bi mesafe koymayı daha mantıklı bıkıyorum 
(326 puan) tarafından
Evet aman canım denmemeli eşe annem bana kızıyordu öyle davranma böyle yapma diye ama ne oldu başta nasılsa öyle gider şimdi diyor ki toplu baban gibi değil yardım ediyo flan dedim seni dinlemediğim için ne kadar pohpohlarsan okadar cimrileşiyorlar, yeri ve zamanı var herşeyin
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Canı dayak çekmiştır bence 
0 oy
tarafından
Benim esimde cok degistiydi sonuccc ayrilik babam aldi elinden vermicek geri
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Aynısı bende de var bişey deyince neden diye sorunca iş güç çocuklar geçim derdi ben onları düşünemem diyor ne bi güzel söz ne sevgi sevkat hiç biri yok hastayım adam nasılsın demiyor bide hasta oldum diye beni suçluyor en iyisi umursamamak çocuklarımın sevgisi bana yeter 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 342 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mamyy (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
0 oy
5 cevap 117 göst.
11 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,121 puan) tarafından soruldu

381,476 soru

11,421,065 cevap

34,976 kullanıcı

...