0 oy
170 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,067 puan) tarafından

Pazar gnü akşamı uyku laboratuvarına yatrdılr başına kablolar bağlayıp neden çk uyuduğunu öğrenmek içn ( çok uyuyordu )  pazartesi öğlen eve geldiler ama halszdi dün bna geldiler annemle birden titremeye başladı üşüyorum dedi kustu ambulans ardık götürdüler serum vermişler tahlil yapmışlar eve yollamşlr gce bilincini kaybetmiş evde kimseyi bilmiyomuş tekrar hastaneye getirmişler yine tahlil yapmşlr film faln çekmişler az önce aradı annem yoğn bakıma aldılar dedi bilinci gidp geliyodu dedi böyle bişy yaşayanınız varmı nasıl yol izlediler son durumu ne oldu? Birde sizden ricam Allah şifa versin dermisinz ilk defa ailemden  bu kadr yakın bri hastaneye yatıyo şaşknm şuan napcm bilemiyorum anneme gelmk istediğimi söyledm bebğinle napcn burda zaten tanımıyor kimseyi yanında kmse almıyorlr dedi :(

7 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Yutkunamadim okurken dunde bnm annem ambulans cagirmis tansiyinu firlamis.

Hic bilgim yok annenin hastaligiyla ilgili bnm annmde tam tersi hic uyuyamazz halsiz surekli.

Rabbim basimizdan eksik etmesin cok zor heleki insann elii kolu bagli olmasi ve uzak olmasii cook cook kotuu.
(4,067 puan) tarafından
Amin inşallah gerçkten zor ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn cnm rabbim şifa versin inş
(4,067 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(788 puan) tarafından
Rabbim tüm hastalara ve senin annenede şifa versin canım
(4,067 puan) tarafından
Amn inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim sâfi ismi hurmetine şifa versin kuzumm 
(4,067 puan) tarafından
Amn inşallah
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Annen sandimm cok cok daha uzulmustim.aklim dunden beri annemde olunca ananem.yazisini annem.algiladim. ananede cok.gecmis olsun ins saglikla cikar yogunbakimdan
(4,067 puan) tarafından
Amn inşallah
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Allah sifa versin cnm
(4,067 puan) tarafından
Amn inşallah
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah 
(4,067 puan) tarafından
Amn inşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 282 göst.
0 oy
10 cevap 116 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (562 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 335 göst.
7 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eslemree (1,119 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...