0 oy
116 göst.
Aile kategorisinde (584 puan) tarafından
Bebeğim normal kuvezden yoğun bakım servisine ayrılmış solunumu biraz daha sıkıntıya girmiş dedi bu akşam iyiye giderse tekrar kuveze alırız ilerilesirse entubede edebiliriz dedi başına gelen varmı ne kadar kalıyorlar çok korkuyorum lütfen dua edin yavruma 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rab bin şafi ismiyle şifa versin inşAllah entübe etmezler
(584 puan) tarafından
İnşallah bu gece çok önemliymiş
tarafından
O çok güçlü annesi sen de dua et bolca bişey çıktı olmaz inşAllah
-Reklam-
0 oy
(749 puan) tarafından
Entübasyon durumu annenin canından can alıyor.. İnşallah entübe edilmeden küveze döner bebeğiniz. Rabbim sağlıkla ve kolaylıkla kucağınıza almayı nasip etsin. 
(584 puan) tarafından
Saol cnm çok korkuyorum entube edilmesinden ins gerek kalmadan kuveze geri döner
0 oy
(1,333 puan) tarafından
Benim bebeğim de öyle olmuştu. Solunum sıkıntısı yüzünden doğar doğmaz yoğunbakıma girmişti. 6.gün taburcu oldu çok şükür. 
(584 puan) tarafından
İns benim kızımda biran önce atlatır dua edin kuzum
0 oy
(998 puan) tarafından
Benim oğlum 12 gün kaldii

Ablamın oğlu şuan 48. Günü ama.o 28 haftalık doğdu şuan entube yok ama arada solunum sıkıntısı olduğunda oksijen veriyorlar 

Rabb'im size bağışlasın şifa versin 
(584 puan) tarafından
Saol cnm Allah razı olsun yoğun bakıma alındı diyince korktum
0 oy
(3,767 puan) tarafından
37 günlük şuan benimde 15 kaldı yoğun bakım ünitesinde entubide edildi .çok şükür geçti öğünler Allah yardımcın olsun Allah sifa versinnn zor ama gececek
(584 puan) tarafından
Saol cnm Allah razı olsun bende çok korkuyorum entube edilmesinden bu gece önemli dedi
(3,767 puan) tarafından
Bana entube dediler hmesire kritik demisdi ama ben anlamadım cocgi uyutmaz diyimce korkudan
0 oy
(346 puan) tarafından
benim kızım doğduğunda solunum sıkıntısı vardı kardeş 10 gün yoğun bakımda yattı 5 gün normal kuveze almışlardı 15 gün sonra taburcu olmuştuk

geçmiş olsun 
(584 puan) tarafından
Saol cnm ins bir an önce çıkarırlar yoğun bakımdan çok zor
0 oy
(254 puan) tarafından
Benim yavrumun da yrni doğduğunda solunum sıkıntısı vardı bir hafta yoğun bakımda yattı erken doğuma bağlıydı bişey olmaz canım kalbini ferah tut bol dua et seni çok iyi anlayabiliyorum sağ sağlim kavuşacaksınız inşallah 
(584 puan) tarafından
Bizde 34hafta doğdu ağladı başta iyi dediler sonra inlemeye başladı aldılar bu saabah aradım normal kuvezden yoğun bakıma alındı dedi orayı aradım şuan iyi bu gece agirlasirsa entube edebiliriz dedi çok korkuyorum
0 oy
tarafından
Biz üç gün yattık canım dördüncü gün kucağıma aldım sabret atlatırsın Rabbim sana bağışlasın yavrunu inşallah 
(584 puan) tarafından
İnşallah kuzumda biran önce çıkar dua et cnm
tarafından
İnşallah çıkar gülüm sağ Salim çıksın kucağına al bebeğini Aminnn ❤️ korkma birşey olmaz Allah'ın izniyle
(584 puan) tarafından
Saol cnm seninkide yoğun bakımami alinmisti
tarafından
Evet cnm solunum.sikintisi vardı bizdede
0 oy
(159 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle sifalandirsın bebeğini sağ salim tezden sana kavuştursun canım 
(584 puan) tarafından
Saol cnm Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 118 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 243 göst.
0 oy
15 cevap 183 göst.
0 oy
7 cevap 171 göst.

379,976 soru

11,374,688 cevap

34,857 kullanıcı

...