0 oy
184 göst.
Aile kategorisinde (1,066 puan) tarafından
Gunaydin kizlar benim farkli planlarim vardi ilk cocugumun büyümesini bekliyrdm onunla calisrm.falan derken adam ikinci cocugu yaptı yani ikimci cocugu dusunyrdm.ama sorunlarimiz.vardi benim yapmak istediklerim vardi zamani vardi Rabbimin bildigi vardir dedim zar zor alistm kabullendm bir de pandemi.dönemine denk.geldi .Bende planlarimi ertelemk zorunda kaldım .Simdi soyle.bir durum var ilk cocugunu gezdirirdi kıs yaz demeden ama bu cocugm evde surekli yasiti yok dogal olarak da sıkılıyor bende sıkılıyrm benim de konusack kimsem yok evde surekli ayni seyler devam ediyor .Diyrm hadi beni dusunmuyrsn kafasi dagilsn suraya gotureym bilmem ne e cocugunu neden dusunmuyrsn diyrm .Göturdugu tek yer hafta sonu babaannesigil.Işine yogun ilgisi var zamani olmadigi zamanlar neyse diyrm bos zamanlarinda da bir sey yaptigi yok bu benim cocuklarla iliskime de yansıyor goruyor biliyor ama hicbir sey yapmiyor .Ya ben kendim yapaym diyrm uzak yerlere gidemiyrm ehliyetm yok havalar soguk bir yandan. Kendi.kendime gezeyim diyrm cocuklara vakti yok bakack .Calısaym.dedim ise girip kafam dagılsn onu da cocugumu sorun ediyorlar.Bir cıkar yol bulamdm sabır.diyrm ama olmuyor ya .

Bu sekilde olan var mi ne yapmaliym gercekten cok bunaldim .

8 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından
İkinci çocuk oldumu hamilemisniz yoksa orayı anlamadım
(1,066 puan) tarafından
Oldu buyudu bile
-Reklam-
0 oy
(418 puan) tarafından
Evet çok bunalmışsın. Allah eşine anlayış nasip eylesin, ailene gitsen bı sure kafan dagilir belki
(1,066 puan) tarafından
Ah zaten bir ailem.olsaydi da bu kadar yalniz kalmasaydim...
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Kafanın karışıklığı yazdıklarına da yansımış ne derdin var anlayamadım inan
(1,066 puan) tarafından
Dogrudur bir anda yazdm kisaca  esim olack insan isine ayırdigi vakti beni gectm cocuklarina ayirmiyor bende yalniz basima olmaktn yoruldm
0 oy
tarafından
Cocuklarin 2 yasini gectiyse krese ver kuzu .Sen de ise girersin , dinlenirsin , kafa dagitirsinb❤️
(1,066 puan) tarafından
Büyuk olan gidiyor zaten bende kucuk olanla.girerim dedim 2 yasi gecti kabul etmiyorlar
tarafından
Kim etmiyo ? Esin mi ?
(1,066 puan) tarafından
Etrafimdaki okullar canm tuvalet egitimi yok daha
tarafından
Aa ne alaka ya .
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Beni anlatmışsın sanki ama eşim daha beter sanki sinirli öfkeli biri odasını da ayırmış şaştım kaldım niye orda yatıyor çaresizim senin gibi
(1,066 puan) tarafından
Yani aileni onemsemeyceksn ilgi gostermeyecksn ne diye yapiyrsn cocugu ayni seyle r.
(1,024 puan) tarafından
Aynı durum işimiz zor bende senin gibi bunaldım
0 oy
(561 puan) tarafından
Aşa yukari ayni durumdayiz benim ikinci daha doğmadı doğmak üzere ilk cocukta 20 aylık ama normal bi cocuk değil dirençli epilepsi hastası ilaclari ilac saatleri vitaminleri vitaminlerle ilaclar arasındaki zaman farkları öbür dogacak olan e bu kimseden yemiyo içmiyo ben dogumdayken naoacak diyorum sezeryan olcam bide valla annelik zor Allah yardımcımız olsun başka çözümü yok gibi
0 oy
tarafından
Biraz kafa dağıtsan iyi gelecek sana. Kendine hobi edin
(1,066 puan) tarafından
Ders calismak tek hobim ki ona da firsat bulabilirsm
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Allah sabır versin cnm şimdi kız biraz sabret biraz cnm yaz gelince gidersin üzüldüm valla ya 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 510 göst.
4 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Dilaraertm (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 155 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,066 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 643 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 903 göst.