0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından
Hamileyim kizim olursa insallah adını yağmur koymak istiyoruz. Hamile kalmadan önce bile yağmur ismini istedik ama herkes yağmur isimli çocuklar çok sulugoz oluyor saf oluyor diyor. Yani inanmak istemiyorum ama gerçekten oylemidir? Kınamak istemem ama çok ağlayan bebeğim olsun istemem oğlum çok akıllıydı maşallah o yüzden soruyorum :)

28 Cevaplar

0 oy
(616 puan) tarafından
Kızım 8 yaşında ismi yağmur maşallah çok uslu bir çocuk okulda çok başarılı asla ağlamazdım etrafı karıştırmaz, anlayışlı, düşünceli bir çocuk beni hiç yorma Dı Allah ta onu yormasın in
-Reklam-
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Yağmur diye kuzenim var gercktn sulugoz çok alıngan ama saf degl
0 oy
tarafından
Arkdsm var cok agliyor ama cok guzel kalpli mizmiz 
0 oy
tarafından
Arkadaşımın kızının ismi yağmaz iki buçuk yaşında benim kızımdan iki gün küçük her şeye ağlıyor her şeye gerçekten çok sulu göz Yani bilmiyorum isminden mi karakterinden mi Daha sonrasında hiç paylaşınca değil her şey benim diyor evine gidince hiç kimse benim alanıma girmesin falan diyor öyle saf bir çocuk değil Bayağı akıllı da
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Var eşimin akrabasi ama tanımam huyunu falan bilmem de oglunuzun adi ne merak ettim:)
(267 puan) tarafından
Oğlumun adı yiğit alp :)
(1,048 puan) tarafından
Hmm Allah bağışlasın :) cevabınız için teşekkür ederim
(267 puan) tarafından
Amin hepimizin
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Kuzenimin kızının adı Yağmur şuan 7 yaşında çok zeki ve hazir cevap bir çocuk pek bilmiş verdiği cevaplara hayret edip kalıyoruz o derece ☺️ bebekliginde de sorunlu ağlayan bir çocuk değildi 
0 oy
(104 puan) tarafından
yağmur diye tanıdığım var biraz saf dediğin gibi 
0 oy
tarafından
Yağmur diye bı yakınımın kızı var saf değil çok şımarık aşırı huysuz ve sürekli ağlar

Bu arada bebek değil koca kız yani

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 30 göst.
0 oy
0 cevap 85 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeefe (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 328 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde balporsugumom (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 195 göst.