0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından
Hamileyim kizim olursa insallah adını yağmur koymak istiyoruz. Hamile kalmadan önce bile yağmur ismini istedik ama herkes yağmur isimli çocuklar çok sulugoz oluyor saf oluyor diyor. Yani inanmak istemiyorum ama gerçekten oylemidir? Kınamak istemem ama çok ağlayan bebeğim olsun istemem oğlum çok akıllıydı maşallah o yüzden soruyorum :)

28 Cevaplar

0 oy
(13,923 puan) tarafından
Yağmur diye bir arkadaşim var. Saf değil ama gerçekten sulugöz. 
-Reklam-
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Kızımın adı yağmur ağlak bir bebek değil çok şükür.hatta doğduğu zaman bile ağlamamıştı :D Ama biraz nazlı. Öyle olmasının sebebi de tabiki bizden kaynaklanıyor.

(267 puan) tarafından
Maşallah ya kız çocuğuna naz yakışır ama :)
0 oy
(418 puan) tarafından
İsim karakteri etkiler ama her durumda degil.. 

Örneğin bazı Ayşeler dünya iyisidir, bazıları zebani gibidir mesela. 

Yağmur isimli bir tanıdığım var, hakikaten dediğin gibi çok ağlıyor. Çocuğu olmuyor gozlerinden yaş dinmiyor. Ayrıca saf evet. 

Ama bu senin de çocuğunun adı Yagmur olursa aglayacagi anlamına gelmez. Allah evladının bahtını güzel eylesin.
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Küçüklüğünü bilmem ama kuzenimin adı Yağmur azcuk asi dedigim dedik aklına koyduğunu yapan aklıma yeni geldi eşimin kuzeninin kızının ismi de yağmur iki yaşına yeni girdi öncesinde kimden duyduysam hep huysuz mızmız ağlayan bir bebek derdi annesi bile 
0 oy
(143 puan) tarafından
Valla komşumunda kuzenimin de kzıı yağmur cin gibiler hemde çokkk güzeller ikisidee
0 oy
tarafından
Öğrencim vardı yiyesim geliyordu çok akilliydi
tarafından
Öğrencim dirken
tarafından
Anaokulunda canım
0 oy
tarafından
Sen isme bakma hangi burç olacak ona bak. O çok etkiliyor. Balık olmasinda onlar fena aglak kizim gibi :D
(267 puan) tarafından
Akrep gibi ama oğlum erken doğmuştu bu da erken olursa terazi olur fena değil burcu iyi
tarafından
Erken doğmasın inşallah gününde gelsin ama terazi olursa nazlı niyazli kararsız herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen görsel zekası ve hafızası çok iyi olan elllei gözleri çok düzgün bir kız çocuğu olacak kötü yönleri de herşeyi en ince ayrıntısına kadsr düşündüğü için çok fazla takıntılı olması olacak bende teraziyimde kendimden biliyorum :))
(267 puan) tarafından
Bende teraziyim çok iyi bilirim söylediklerini :) içten pazarlıklı fena olmaz hiç değilse
0 oy
(996 puan) tarafından
İki tane yağmur tanıdığım var biri çocuk biri genç ikisi de aşırı egoist havalı 
(267 puan) tarafından
O biraz yetistirmeyle alakalı sanırım inşallah öyle olmaz çok itici geliyor öyle insanlar
0 oy
(792 puan) tarafından
Ablamın kızı, 2 yaşındaki ama küçülmüş de büyümüş dili papuç gibi hiçte sulu göz değil sjsh tek kız aşırı nazlı babasına çok naz yapar :) tam bir fırıldak
(267 puan) tarafından
Babası da nazlı bu kiz istiyo zaten :)
(3,859 puan) tarafından
Tam benim kızımı anlattın kizzz... Bence her yağmur ağlak değil
0 oy
(450 puan) tarafından
Yigenim var gerci simdi buyudu asiri guler yuzlu asiri tatli bir bebekti cok zeki masallahi vardi hic aglwk bir cocuk degil etrafina hep gulucuk sacan herkeze kendini srvdiren bir covuktu yani senin soylediginin tersi 
0 oy
tarafından

Var canım evet biraz hassas ve iyi niyetli diyelim:D

0 oy
(1,755 puan) tarafından
Ay evet cidden mızmız annesine kök sökturuyordu arkadasimin kızı. Bende severdim aklıma o kız geldikçe katmadım bide bu youtuber vardı yağmur sevmezdim mıymıy bi tipti 
0 oy
tarafından
Sallamislar sanki 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Görümcemin kızının adı yağmur gayet norml bi kız çocuğu yani
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Kızım adı Yağmur Asel 

Evet ağlamayı sever :) ama çok akıllı çok söz dinler bal kızım 
0 oy
(15,745 puan) tarafından
İkiz son beşik kardeşlerim var biri yağmur diğeri damla evet aşırı duygusal gözyaşı pıt pıt hemen akar Cok akıllı  bı dio var masaAllah 
0 oy
(50 puan) tarafından
Saçma bnce kuzenim var ismi yagmur maşallahı var valla 
0 oy
tarafından
Valla yeğenimin adı ne saf ne birsey aksine masAllah çok zeki bir kız çocuğu ağlak değil ama çok duygusall  diğer bebelere göre 
0 oy
tarafından
Var komsumuzun kızı hic de sulu göz değil tatlım büyük kızının adı damla küçüğünun adı Yağmur erkek gibi kızlar :) 
0 oy
tarafından

Yeğenim yağmur, çok sulu göz gerçekten ama çokta inat dediği dedik illa onun dediği olacak, saf felan değil yani:D

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
0 oy
0 cevap 82 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeefe (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 324 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde balporsugumom (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 188 göst.
24 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu