0 oy
67 göst.
Aile kategorisinde (619 puan) tarafından
Özelde epidural normal doğum yapan anneler nasıldı sureceniz çatala gitmeden önce ve çatal anında aci agri kesibdikis vs 

2 Cevaplar

0 oy
(44,758 puan) tarafından
Korkmaaaaa :D hiç bişey bilmeden git her ayrıntıyı öğrenme sana tavsiyem 
(619 puan) tarafından
Haha ya yerim seni :) yaziyosn hep tatlım ya ne yapayım korkuyorum
(44,758 puan) tarafından
İşte burda anlatılanlar iyide oluyo kötüde oda seni strese sokar saati vakti gelince herşey bitmiş olcak bunları şimdi düşünme sen kaç haftaliksin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Özelde epidural oldum ama deli gibi sancı çektim. Doktora sorduğum da sancı değil o bebek kendini güzel ittiriyor aşağı onun ağrısı demişti. Üç dakkada bitti doğumum dikiş falan hissetmedim 
(619 puan) tarafından
Himm anladım canm. Öncesi nasıldı çataldan öncesi sancı sv
tarafından
Ben nisanim geldi oylelikle gittim doktor alttan baktı bir cm açılman var yatış verelim akşamına geri gelmek zorunda kalacaksın dedi. O akşam suyum geldi hep ara ara. Sabaha kadar sancı çektim ama az az şiddetli değildi. Sabah olunca doktor geldi su nisan gelince acilmam da hızlı ilerlemedi sancım da düzenli değildi suni verdi. Bir kaç saat sancı çektim epidural olmama rağmen 10 cmde doğuma aldilar. Çatala çıktım üç dakka icinde çocuk geldi. Sonra dikiş o bu derken 15 dakka falandı sanırım ciktim
(619 puan) tarafından
İyimis sizinki masallah:) epidraul takılırken korktunzmi aciyomu peki yani o sancıyla kimildama diyolar vs ama kimildamamak mümkün mu
tarafından
4 cmde takıldı zaten çok aşırı sancım yoktu belden yapılıyor yanlış hatirlamiyorsm üç taneydi. Aciyor belden ya bide ama kıpırdamaman lazım yanlış yere gitti mi etkisi olmuyor. Çok acimiyor canım korkutm kendini

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 265 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 197 göst.
15 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Umayyyy (3,462 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 836 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 295 göst.
3 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu

381,733 soru

11,428,119 cevap

34,988 kullanıcı

...