0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (1,505 puan) tarafından
Kizlar bursa gemlikte oturuyorum 3 gundur gelmesine rağmen dagitima cikarmiyorlar ariyorum açıyorlar bebeğim küçük olmasaydı gidecektim havalarda çok soğuk ne yapmam gerekiyor gogleye şikayet kutusu yazacaktım hep başlık yanlis hep hata veriyor biturlu yazamadim

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arayınca ne diyorlar peki 
(1,505 puan) tarafından
Hiç acmiyorlar ki çalıyor açan yok
tarafından
Allah Allah PTT kargoyu çok kullanırım hiç sorun yaşamadım canım
(1,505 puan) tarafından
Vala bende hic yasamamistim ama busefer çok rezil etti kizima bandana siparis vermistim 2 aydir çıktı çıkacak sonra çıkmış yanlış gitmiş geri iade olmuş sonra kar yağdı çıkamadı 2 aydir vala sinir küpü oldum kadına msj atiyorum 2 aydir siparis verdim diye kargonuz hazır kac kere ptt ye verdiğimiz halde geri getiriyorlar diyor yada başka şeyler oluyo hep öyle kaldi simdi geldi buseferde şubeden gelemedi vala sinir oldum ya
-Reklam-
0 oy
(13,693 puan) tarafından
Hava şartları kötü o yüzden benimki de cumartesiden beri geldi şubede bekliyor daha yeni kargo dağıtıma çıkmış MNG kargo bu arada
(1,505 puan) tarafından
Vala bilmemki burada kar yağmur falan yok canm
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Hangi semtteysen o semtin dağıtım günleri var dağıtım günlerini sor 
(1,610 puan) tarafından
Kargonun geldiği ptt şubesini ara sor
(1,505 puan) tarafından
Işte arıyorum ama açan yok
(1,610 puan) tarafından
Üst üste ara
(1,505 puan) tarafından
15 kere aramıştım heralde az gelmiş biraz daha ariyim:)
(1,610 puan) tarafından
:-))))))
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Benim de geçen gün öyle oldu . PTT yi ara söyle
(1,505 puan) tarafından
Aradim tel caliyor cvp vermiyorlar
(5,557 puan) tarafından
Gelir yarın öbür gün cnm
0 oy
(322 puan) tarafından
Kardeşim iki defa kargo gönderdi bide koli yani. Yeni doğum yapmıştım. Bunlar dağıtıma bile çıkarmadan mesaj geliyordu adresinizde bulunamadınız  gelip şubeden alın diye ama yalan. Yeni doğum yapmışım o halimle nereye gideyim. Birincide dedim yanlışlık olmuştur ikincide attı kafam telefonla arıyorum ne açan var internetten şikayet yazıyorum kabul etmiyor. İki defa da o koliyi eve taşıttılar yani o halimle. Bidaha da o PTT kargoyla işim olmaz. Bu arada ben istanbulda yaşıyorum. Tuhaf bir kargo şirketi kendileri
(1,505 puan) tarafından
Evet ya artik bende hicbisey yapmicam burdan nefret ettim ya
0 oy
(996 puan) tarafından
Aynısını bende yaşadım kargom tam 1 hafta şubede bekledi neymiş bu bölge de baska kargo olmadığı için fazla olmasını bekleyip biriktiriyorlarmis dediğin gibi açan da yok nefret ediyorum pttden
(1,505 puan) tarafından
Vallaha bende ettim yapamayacaginiz islere niye kalkisiyosunuz ki şikayet kutusuna saydirdim ama hemen geri donus yapacaklar yarın kesin hep öyle yapiyolar cunku
(996 puan) tarafından
Umarım yaparlar bende şikayet ettim her yere ağzıma geleni saydırdım ama tinlamiyolar bile kızımla eve hapis oldum ya kargo gelirse diyr

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 858 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,706 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
0 oy
1 cevap 64 göst.
17 Kasım 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Fatmaa (1,747 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu