0 oy
857 göst.
Diğer kategorisinde (2,696 puan) tarafından
4bucuk yaşındaki oğlum dedesi geldi izinsiz almıştı bunla ilgili post açmıştım.

İki gündür çocuğu getirmediler..

Eşime geç saate geliyor oda çocuk yatmış diyor getirmiyor hamiliyim iki çocuk var ben gidemem..

Bugün kayın babam aradı normalde konuşmuyordu benle.....

Bugün aradı üst üste açtım oğlumu ogretmisler niye gelmedin  diyorum burda kalacam diyor gelmiyorum seni sevmiyorum kardeşlerimidev sevmiyorum diyor ...

Kayın babam gül fisildayip konutusturdu çocuğu

Ben seni çarşıya goturecem dedim dedem götürür dedi bu insanlar nasıl bir insanlar bidaha kıyamet kopsda o çocuğu oraya birakmiyacam çocuk konusturuyorlar bide üstüne gülüyorlar hoşlarına giti sinirlerim sabahtan beri bozuk esimlede uğraştım .

30 Cevaplar

+5 oy
(7,277 puan) tarafından
Sana çok şey demek geliyor içimden ama hamilesin 

Yazık o çocuklara iki gün olmuş çocugun yanında yok gidip alacağın yerine buraya yazıyorsun PESSS
(814 puan) tarafından
Pısırık demekki yani beni çocuğumu dolduracaklar neyse büyük ne konuşsam başıma geldi çağırdığını görmüş ama götüreceğini tahmin etmemiş demekki ilk defa yaptı oda şaşırmış aman neyse işte binbir çeşit insan var
(7,277 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum bu arkadaş biraz değişik ben ondan kızıyorum çocuklarına kıyamıyorum
(2,696 puan) tarafından
Sensin değişik sen benle kafayı iyi bozmusun sen iyi anne ol çocuklarına bak tamam
(7,277 puan) tarafından
Şükür ben çocuklarıma çok iyi bakıyorum sen merak etme ;)
(2,696 puan) tarafından
Yav he he kesin öyle dir :)
-Reklam-
+2 oy
(1,444 puan) tarafından
Önceki postu okumadım ama asla asla orda bırakmam ister hamile ister 10 çocuklu oluyum gider çocuğumu ordan alır gelirim 
(2,696 puan) tarafından
Eşim getirecek birazdan getirmese gece gidip getirecem
(1,444 puan) tarafından
Getirsin , birdaha da asla gönderme
(2,696 puan) tarafından
Aradım yeni aldım diyor markete gidiyoruz geliriz birazdan
0 oy
(728 puan) tarafından
Nasıl aldılar ki senden 
(2,696 puan) tarafından
Kayın babam geldi oğlumu çağırdı bende sandım bişey diyecek çocuğu kolundan tutup arabaya bindirmis
0 oy
(15,926 puan) tarafından
Ay şaka gibi eşin nasıl müsade ediyor o kadarına ya benim kaynanam bitişik oturur ona rağmen eşim orda bırakmaz yemek vakti gider alır çocukları gelir. Sen nasıl dayandin 2 gün alırım çocukları giderim taksiyle alırım gelirim 
(2,696 puan) tarafından
Kız bugün getirecek dedi getirmese eşimle çok kötü ugrasiracaz neymiş rahatı yerinde çocuk gelemk istemiyormuş dedesi mis babaannesiymis ben çocuk kiskanirim
0 oy
(4,200 puan) tarafından
Ben şunu çok merak ediyorum

BİRİLERİ SENDEN ÇOCUĞUNU NASIL İZİNSİZ ALDI.?
(2,696 puan) tarafından
Kayin babam geldi bahçede bağırdı oğlumu çağırdı oğlum kapıyı açtı koştu bende baktım dedim herlade bişey diyecek arabaya bindiiiri verdi ben dışarı çıkmaya gitmişler
(2,245 puan) tarafından
Oğlun kac yaşındaki Benim oğlum 6 yaşındayken bir kere tutturdu dedemle köye gidicem diye gönderdim gece aradı anne seni özledim dedi sabaha kadar ağladım sabah hemen aldırdım yanima
(2,696 puan) tarafından
4bucuk yaşında canim benimki su öyle dese bile izin vermezler
0 oy
(656 puan) tarafından
Git ve çocuğunu al terbiyesiz adam
(2,696 puan) tarafından
Onlara normal geliyor galiba cocugun yani annesidir
(656 puan) tarafından
Kesinlikle hadi bizde küçükken kalırdık ama anneyi sevmiyorim gelmicem gibi şeyler öğretilmezdi
(2,696 puan) tarafından
Aynen öyle eşim diyor ben küçükken çok kaldırdım normal geliyor onalara ben çocuk koskaniyorum benimde ilerde torunum olacak el kızı banada yapacakmış onalra yaptığımı ben engel olamamisim herşey onalrin
(656 puan) tarafından
Kalsın hadi orayı kabul edelim ama çocuğa dedirttikleri sözler
(2,696 puan) tarafından
Yani bencede
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Böyle olduğunu bildiğiniz halde çok rahat davranmışsınız izinsiz evden çocuğu nasıl çıkara bilir nasıl rahat ediyorsunuz cabım çocuk 2 gündür orda napıyor haberin yok eşin geç bile gelse gidip almalı allahın cezaları ya çocuğa öğrettikleri laflara bak 
(2,696 puan) tarafından
Kız ben mutfaktaydim zil  çaldı oğlum açmış gitmiş ben disara cikamaya araba yürüyordu  biz konusyiruz eşime dedim baban çocuğu aldı izinsiz diye  dedesi diyor ne oalcak diyor
0 oy
(2,672 puan) tarafından
Çık al çocuğunu . Diğerlerini birine bırak git al ya burdan yazmakla olmuyor 
(2,696 puan) tarafından
Vala komşuya bıraktım gündüz evde değildi ve  eşimle ugrasinca şimdi almis markate gidiyoruz gelirz dedi zaten eğer bugünde gelmesydi gece gece kocam evdeykene gider kendim getirecektim
0 oy
(739 puan) tarafından
Bir çocuğun yeri annesinin yanıdır konu ne olursa olsun ilk gün gidip alman gerekirdi
(739 puan) tarafından
Bu dede meselesi de zaten iğrenç insanlarmıs küçücük çocuğu annesine doldurmak nedir o insanların yanidna çocuğu durutma sakın
(2,696 puan) tarafından
Psilikler ben konsumuyirum güya biz konuşmuyoruz izinsiz alma hakları ama sahipler bidaha kıyamet komsada göndermem eşim almış market e gidiyoruz dedi için rahatladi
0 oy
tarafından
Kız iyi ses etmemişsin ben olsam derim tamam ver bakayım bir dedene diye rezil ederdim vala bak benim kızım var öyle şeyleri yok hiç birinin ama adım gibi eminim oğlan olacağı zaman kendini kaybeder kaynanam var ya kendi çocuğu gibi davranmaya çalışacak asla izin vermem kızıma bakamıyordu ağlatıyordu buna izin vermeyecem
(2,696 puan) tarafından
Ay vemre uzak tut bende bidaha yakalstirmam evime gelmeyin desem eşimle birbirimizi yeriz
tarafından
Zaten uzağız canım baya uzağız da böyle lafları bile insanın zoruna gidiyor büyüyünce bizimle yaşayacak falan diyordu kızıma kaynana dedim yirmi yaşına gelse yine göndermem nene dede evine benim annemgilde buna dahil dedim kimseye güvenmiyorum
(2,696 puan) tarafından
Zaten kimseye güven olmaz canim bak ben namaz kılıyorum bugün  alaha havale etim onlara çok
0 oy
tarafından
Ikı çocuk var hamileyim bahaneye bak ya geçenlerde çocuğu hasta olan bırısı de bu bahaneye sığınmıştı hastaneye gıdemıyormus hamıleymıs çocuklar varmış öldünüz mü be diyesim geliyor ne alaka ya tut bır taksı bın gıt atla dolmuşa gıt nasıl ıcın rahat otura biliyorsun pes ya gerçi tamda bu rahatlık ile 4. Ye hamılesın dimi doğurur salarsın kım ızınsız götürmüş nerde kımle 2 gün kalmiş amaaaann boşver
tarafından
Uzak yakın ne alaka basıma gelse aynen bu tepkıyı veririm izinsiz göturdıgu gün hanı zaten kımse böyle bıseye cesaret dahi edemez de o dakıka gıder alırım hadlerini bildiririrm eşşek başı mıyım ben burda annesiyim derım eşime falan da bırakmam olayı cocugı benden alıp gıdıyolar eşimden degıl konısmuyorken çocuğu da nasıl götürdü nerde gördü orası ayrı
(2,696 puan) tarafından
Onlara torun kalmak normal mis eşim küçüken hep kalirmis dedesinin yanında
tarafından
Tabıkı kalabılır gıdebılır ama anne baba onayı ile olır herseyın bır adabı yerı zamanı vardır yaşı   büyüyünce kalmasında bende sakınca görmem ama bana sorulacak
(2,696 puan) tarafından
Buyuncede gitmemesi gerek bence bu yaşta ogretiyolarsa buyuncede öğretiler
tarafından
Ben ne dıyorum sen ne diyosun anne baba onayı diyorum işte karaktersiz sizinkiler tabıkı asla gıtmemelı ama benimkıler kendı anne babamdan farksız o yüzden sıkıntı etmem asla
0 oy
(119,247 puan) tarafından
degil 2 cocuk 12 cocuk olsa oyle dedenun yaninda 1 saat durdurmam surunerek giderim gene gider alirim
(2,696 puan) tarafından
Haklsin ama eşim babam getiyir getirecek diyordu benle ***** gibi beklerim
0 oy
(8,079 puan) tarafından
Yorumunda okudum direk arabaya bindirip götürdü demişsin. Bu düpedüz çocuk kaçırmak. Hamileyim küçük bebeğim var diyorsun gidip alamam bunlar bahane 10 tane de olsa aylar taksiye gider alır gelirim....!!!! 
(2,696 puan) tarafından
Evet hakli olarbilrisin esin aileinin tarafını tuyirsa her aradigimda  agetirecekler demesi
(8,079 puan) tarafından
1 gün dem bahsetmiyorsun yalnız 2 gün demişsin hadi 1 gün geçti bahane ettiler getirmediler 2. Gün giderim yine giderim.. O benim çocuğum ve ben istemediğim sürece kimse onu alıp benden götüremez.
(2,696 puan) tarafından
Getirdi canim sikur sarlip öptüm ):
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin salaklar

Çocuğun geldiği zaman kesinlikle çocuğuna çok iyi davran bilinç altını düzeltmen lazım 2 günde daha neler neler öğretmişlerdir çocuğa 

Hoş zaten daha neler öğretebilirler ki 4 yaşındaki çocuğun psikolojisini bozuyorlar resmen ruh hastaları 
(2,696 puan) tarafından
Dertleri çocuğumu bana düşman etirmeleri bidaha yanlız bile bir daka birakmiyacam çocuğu onlarla isterse torun kıskandı deseler izin vermiyor deseler kocamlada aramı bozsalar artık umrumda değil
tarafından
Oğlun geldi mi eve nasıl davranıyor sana ve kardeşlerine
(2,696 puan) tarafından
Geldi canim iyi sadece çocuk küfrediyor kufurlere bile alistiruyilar anne diyor dedeme beni eve götür dedim getirmedi diyir
0 oy
(7,375 puan) tarafından
benim cocuğum ben olmadan kimsenin yanında kalamaz gerekirse o kişiyle kanlı bıcaklı olem gider cocuğumu alır gelirim 
0 oy
(1,910 puan) tarafından
2 gün çocuğu almaya gitmedin? Valla tuhaf. 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
O adamı yolar çocuğumu kaçırdı diye polise verirdim uğraşsın dursun pislik
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Ay koca koca insanlar ne kadar ayip yaptiklari ya
0 oy
(1,919 puan) tarafından
Eşinin tavrı çok önemli. Bide canım çocuklarının yaşları hep yakın galiba. Sana vücuduna yazık değil mi? Bence 5.yi hemen düşünme 
(2,696 puan) tarafından
Yok 5 Co tövbe bı kere pol yedim
0 oy
(643 puan) tarafından
Polisi ara oğlumu alikoymuslar de ebe.lerinkini gorsunler
(2,696 puan) tarafından
Zaten bu ilk oldu son oalcak bidaha olsun çıktığı gibi polisi ariyacam da görsünler pislikler eşim almış geliyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 109 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 247 göst.
0 oy
18 cevap 443 göst.
0 oy
7 cevap 216 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Merve2020 (1 puan) tarafından soruldu

379,178 soru