0 oy
306 göst.
Aile kategorisinde (316 puan) tarafından
Benim eşim çok karışır hayatta açık olmamı istemez mini etek sıfır kol askılı hayatta istemez ve ben kapaliyim aslında ama bırakmıyor açilayim sizin eşiniz peki

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimkide aynn eşeğin aklına bn karpuz kapugu düşürdüm:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben zaten açık giyinen birisi değilim edepli giyiniyorum ama tek takıntısı var yazın . V yaka asla istemez bide kalçamı orten tişört . Onun dışında karışmaz 
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Tesettürlü biriyim zaten... giyimime karışmaz çünkü karışılacak bişey yok usulünde zaten kapalıyım nesine karışsin
tarafından
Artıni verdim :D Seninle ayni yorum
(3,826 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♡
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Karışmaz canım benim istediğimi giyerim 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Canım abartmadıktan sonra karışması normal zaten .
(316 puan) tarafından
Yok ben tesettürluyum açılmak istiyorum ama bırakmıyor hep içimde o ama asla öyle çok açıkta gjyinmezdim yani sadece kısa kol ama ona bile kiziyor
(7,618 puan) tarafından
Tesettüre girerken çok iyi düşünmek lazım mesela ben kendime güvenemiyorum yapamam gibi geliyor bir heves girip tekrar açılmakta hoş olmuyor bence.
(316 puan) tarafından
Evet hoş değil amaa işte insanın fikirleri değişiyor yani benimde değişti ama izin vermiyor
0 oy
(736 puan) tarafından
Ben ztn tesettürlüyüm giyimimede dikkat ederim eşim de hayatta karışmaz 
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Yok cnm bnde kapalıyım asla istemez acılmamı ama giyinmeme karışmaz ama fikir verir
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Mini etek felan giymem yada v yaka giymem eşim karismiyor ama ben kendime yakıştıramıyorum. Giyene de neden giydin demiyorum tabiki 
0 oy
tarafından
Acigim ama karismaz etek crop tayt hepsini giyerim sıkıntı yok
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Canım bırakmıyorki açılayım demişsin kafanda bitirmişsin zaten taktığın örtünün zaten anlamı kalmaz ki öyle
(316 puan) tarafından
E neyapayim cnm bırakmıyor açilayim açılırsan. Babanın evine git diyor
0 oy
(7,678 puan) tarafından
KAPALISIN VE ACILMANI MI ISDEMIYOR 

BENCE EN GUZELINI YAPIYOR

Tabi gunahi sevabi sana kalmis bsy ama bence dusunme acilmayi nie acilcan ki kapatinca acilmaz acikken kapanilirda 
(316 puan) tarafından
Evet acilmami istemiyor bnde dört dörtlük kapalı asla değilim olamamda içimden gelmiyor yani ama o bunu anlamıyor işte bu şekil devam et diyor daha fazla kapatamiyor ya ondan
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Karışmaz :)) çünkü giyim konusunda aynı kafa yapısında olduğumuz için karısmasına gerek kalmıyo :)
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Tesetturluyum pantolon giymiyorum etek elbise ustune mutlaka uzun hirka giyerim rahat edemem zatem giymesem giy der yani 
0 oy
(763 puan) tarafından
Sevgililik döneminde şuan ki halimden çok farkli giyiniyodum. Eşimde karışmak gibi değilde keşke şu şöyle olsa,bu böyle olsa diye tatli tatli söylüyodu. onu çok sevdiğim için söylediklerini dikkate aldim. Şimdi daha iyi anliyorum niye boyle olmasini istediğini. Cunku oturduğumuz yer akrabalariyla,köylüleriyle dolu. Ve gözler hep üstümüzde.
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Karışıyor ben ne kadar dikkat etsemde 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben zaten kendim cok açık giyinmem normal spor tarzı bi giyimim var onada karışmaz
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Tesettür biriyim zaten karışmaz ama açık olsaydım karışırdi 
0 oy
(677 puan) tarafından
Karışmaz zaten tesettürlüyüm ama ben karışırım :) 
(316 puan) tarafından
Banada karışmıyor sadece açılmak istiyorum ona karışıyor bırakmıyor yani
0 oy
tarafından
Tabi karışcak ayol. Beraber alış veriş yaparız. En güzellerini seçeriz. Açık olması gerekmiyor.
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Açılmandaki sebep ney 
(316 puan) tarafından
Açık değilim ki şuan isterdim diyorum ama izin asla vermiyor açılırsan git babanın evine diyor
(8,581 puan) tarafından
Tamam iste onu sordum. Tesettürlü olmak varken açılmak neden.     Şeytana fırsat verme

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 270 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bir_dost_ (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bir_dost_ (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
63 cevap 616 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bercemkaya (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 693 göst.