0 oy
693 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Sanki bende soru sormak icin dunyaya gelmişim hahah:D

Benimki onceden karisirdi simdi lsrismiyor çünkü tamda onun istedgi gbi giyiniyorum eltimn kocasi eltim elbise giymisti diye yanmda yürüme bu nasil bi elbise demisti size dermi dsari çıkıyoruz güzel giyin diye 

Bu arada kacgundur yokum ozledim sizi:P

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Karışmaz ya bilir zaten dar açık giyinmeyecegimi o yüzden kıyafete karışmaz ama beni asla tek başıma disari göndermez işte 
tarafından
Benm kocada öyle ya niyeki bunlar boyle tek ciksak biri bizi calar ya allahim
tarafından
Annem derki aman cikartmasin belki yolda yiyiverirler seni nsjsjs
tarafından
Bnm annemde bu huyuna cok kizar hatta bana der sen alistrdin :D ne alakysa
tarafından
Onların kafa yapisi bu biz neden böyle bişeye alistiralim ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Acik kisa giymediğim surece karismaz he bidd tayit giymemi sevmez 
tarafından
Bencede tayt kadina yakismaz inan mini etek daha iyi tayttan vcudunun heryerini belli ediyir hak verdim kocisine :D
0 oy
tarafından
Karışacagı bir kıyafetgiymedim 
tarafından
Ben zamanjnda giydim ama.simdi giymiyom
0 oy
tarafından
Giyinmeyi bildigim için bişey demez çok dikkat ederim zatn vucuduma yapişmayan şeyler giyerim kendim de sevmem 
tarafından
İnşallah hakkında hayırlısı olsun yavaş yavaş herşey Rabbim kalp temizligi versin insan vucudun yine herşekilde örter
tarafından
Tabiki kalp temizligi onemli ama allah in karisna da temiz cikmak isterim benm kalbim temiz olabikir ama dsarda bakanlarin olmaz bende o niyetten kapanmak istiyirdum cok şükür kapattim kuzum.rabbim hepmze iman versin insallah
tarafından
Muddeyine terlermiyir canm valla bazen spir giyiniyirm bazen terlik sicakya :D
tarafından
Aslimine canm neyi feraceyi mi tok alta pijama bile giyiniyirum gorunmedikten sonra sikinti yok
tarafından
güzel o halde iyi oluyormuş
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Yanı alışverişe gittiğimizde veya internetten bisey söyleyeceksem gösteriyorum nasıl diye beğenirsek alıyorum popom büyük diye beli kemerli şeyler gitmemi istemiyor sadece :D
tarafından
Bendede popodan var ya ama n ne yapalim kesellimmi :D
(3,036 puan) tarafından
Ya bazı kıyafetlerde ari maya gibi oluyorum bende beğenmiyorum bazen :D kapalıyım bide hoş görüntü olmuyor
tarafından
Hahahasddfffffjjjff kiz ar8 maya aklina nerden geldi :D
(3,036 puan) tarafından
Aynaya bakınca hep görüyorum:Ddd
0 oy
tarafından
Açık giyinmetikten sonra karışmaz zaten bende giyinmem 
tarafından
Profilee kocaman kalppp❤
tarafından
:-) :-)
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Sevgiliyken cook karisirdi evlendikten snra unuttu bu huyunu
tarafından
Ben hala cekiyorum ama genelde cok kapali oldugum icin ses çıkarmıyor
(4,237 puan) tarafından
Erkeklerin sagi solu pek belli.olmuyor bugun yapmaz dedigini bi bakmissin yapiyorlar:))
0 oy
tarafından
Ben dışarıda carsafkiyim ztn icinede karışmaz orda burda ne giydigime ama çoğunlukla elbise giyerim en rahatı hamileyken hele  
tarafından
Bende siyah giyiniyirm bi yuzum acik icindr klasik tsort ve pijama :D
0 oy
tarafından
5 senedir birlikteyiz 1 defa olsun karışmadı taki bir gün evden aceleyle çıktık bende yazılı çoraplardan almıştım hiç giymedim onu giydim taytımın paçası yukarı çıkmış nasıl gördüyse size doyum olmaz yazısını gördü eğildi indirdi taytımı çorabımı çekti tabi gene çorap indi girdim bir yerden çorap alıp giydim sadece ona karışmıştır 
tarafından
Sende cokmu aradin o corabi kiz o nasil bi soz ki :D
tarafından
Çryize diye pentiden alış veriş yapmıştım ne bileyim o zaman kaç sene önce almışım oda o güne denk geldi
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Sevgiliyken karışmazdı evlenince cok karışmaya başladı ama orta yolu buluyoruz yavaştan :) 
tarafından
Ne güzel onmli olan orta yolu bulmak zaten
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Evet karışırdı Hele ki pantolon tarzı ise sonra zaman geçti alıştı bn değil bu konuda eşim değişti ailesinin düşüncesi değişti 
tarafından
Genelde ailesen cekindikleri icin karışırlar
0 oy
(105 puan) tarafından
Evet guzel giyin der ben zaten evde özenmem ama dişari cikarken özenirim
0 oy
tarafından

Karışıyor evet evlenmeden once yirtik kotlar askılılar etekler giyiyordum simdi duz pantalin giyiyorum tayt gitmemede soyleniyordu ustune uzun birsey giysemde hamilelk boyunca guydigim icin alisti ona :D 2. Bulusmamizda yirtik kot giymistim baya yirtikdi :D sesini cikaramamisti tabi ozaman gecenlerde evde giydim parmagini sokup yirtti :D  bana pantalon almis bayram icin bu ne lan bukadar dar oldugunu bilseydim almazdim diyor 

0 oy
(7,098 puan) tarafından

Dar giymeme falan karisir karismadigi sey yok zaten :D

0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bu zamana kadar karışmadı ama biraz boynum falan açılırsa uyarır kapatmam için. Çünkü sevmediği şekilde hiç giyinmedim. Ve güzel giyindiğimi  bildiği için şunu ya da bunu giy diye uyarmaz 
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Kombinleri beraber yaparız ama karıştığı için değil tabi :))
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Cok fazla gogus dekoltesi giymemden hoslanmaz o kadar kalan kiyafetleri giyiyorum cunku zaten izin vermezse kisitlamaya giriyor bu kiskanmaya degil.Ben onu degistirmedim oda beni
0 oy
(240 puan) tarafından
Evlendigim ilk hafta akrabalarının doldurusunda karışıyordu sonra karşıma alıp konuşunca artık hiç karışmıyor sortta etekte elbisede giyinebiliyorum sesini çıkarmıyor hamdolsun 
0 oy
(271 puan) tarafından
Pek karışmaz ama olmuş olmamış diye yorum yapar muhakak 
0 oy
(10,531 puan) tarafından
Karışır dışarı çıkınca en güzel elbisem feracem pardesüm o yüzden pek bisey demez ama hamile iken karnıma sal falan örtmesem kızar boynum az gözükse kavga çıkarır falan 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 270 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bir_dost_ (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bir_dost_ (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 307 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
+1 oy
63 cevap 616 göst.