0 oy
404 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,157 puan) tarafından
En son lisedeyken arkadasim yuzunden almstm cok hafifken simdi daha belirgin ve cok duruyor gecenlerde de videoya denk geldim alinmis hali vs benim tüylerim cok sert ve belirgindir alınirsa da nasil bas ederm bilemdim sizce alınmali mı alan var mi ya da 

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben aliyorum yazın özellikle de. Biraz sert cıkıyo tabi ama. Ağda ile.
-Reklam-
0 oy
tarafından
kola ya da tuye bagli.. eger beyaz ten siyah tuyler yogunsa evet alinabilir.. sarartadabilirsin
0 oy
(2,583 puan) tarafından
2 haftada bir makine vur oh miss al bence sertse kol tüyü sevmiom 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Alinması en kolay yer kiz:) alınmalı bence cok kötü görünüyor ilgimi çeker hemen
0 oy
(630 puan) tarafından
Soğuk ağda bantları ile 2 dk sürmüyor tertemiz alıyorum
0 oy
tarafından
Bir bayanda en sevmediğim yerlerden birisidir kol kilo. Hiç hoş durmuyor. Bende kapalıyım ama mutlaka alırım. Lazerede gittim.
0 oy
(880 puan) tarafından
Makina ile alınca öyle kalın çıkmıyor geç çıkıyor ayrıca 
0 oy
(2,910 puan) tarafından
Evet ben alıyorum
0 oy
(168 puan) tarafından
Bende normalde tesettürlüyum. Bende bı defa almıştım gözüme çirkin geldi sonra ne zaman kafam eserse o zaman alıyorum zaten kolumu kremle alıyorum kol tüyü ince olduğu için eskisi gibi çıkıyor yine. İki dk da alıyorum daha rahat hissediyorum öyle :D
0 oy
(236 puan) tarafından
Ben kapalı olduğum halde alıyorum rahatsız oluyorum 
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Almıyorum bence çok gereksiz bı detay 
0 oy
(9,308 puan) tarafından
Bende senin gibi lise de bi arkadaş yüzünden aldım halen de alıyorum
0 oy
tarafından
Ben jiletle alıyorum kolumuda ince normal çıkıyor benimkisi ya kötü duruyor tüyler o yüzden alıyorum 
0 oy
(204 puan) tarafından
Bence alınmalı kıllı hoş durmuyor ben jiletle alıyorum her duşa girdiğimde hiçte olmuyır yani çok basit 10 saniye sürmüyor hiç zorluğu yok 
0 oy
(7,096 puan) tarafından

Artık baş edemiyorum hiç Bi yerle lazer gidicem bıktım:D

0 oy
(7,971 puan) tarafından
Kol tüyü asla kusur degildir alinmasi şart degil

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 133 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
5 Eylül 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Hayalseveranne77 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 184 göst.
29 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sehnazmurat1 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 190 göst.
28 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde _.Seva._ (33 puan) tarafından soruldu

396,330 soru

11,855,520 cevap

35,949 kullanıcı

...