0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hamileligimde günde 1 tane yararlı olduğu için içmeye çalışıyorum,özellikle çok fazla kacirmissam yemegi:D emzirirkende içilebilir mi bebekte gaz yapar mı acaba ?

8 Cevaplar

0 oy
(1,610 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla sade soda süt yapıyormuş 
tarafından
Evet bende öyle okudum cuma doktora gidecem onada soracağım zaten ❤️
(1,610 puan) tarafından
Sor bence de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben içiyorum canım ama benim minik kuşum gazlı değildi çok şükür 
tarafından
Teşekkür ederim ☺️
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Ben ilk 3 qy icmemistim 3 aydan sonra zaten gaz sorunlari azalıyor sonradan içmeye başladım bi zararı olmadı bize bilemedim simdi
tarafından
❤️peki teşekkürler
0 oy
tarafından
ondaki gaz dogal oldugundan birsey olacagini sanmiyorum hamilelikte yararli olan emzirirkende yararlidir herhlde
tarafından
Teşekkürler cuma doktorumada soracağım belki bilgisi olan vardır diye burayada sormak istedim ❤️
0 oy
tarafından
Süt yapar hatta :)
tarafından
Bende öyle okudum internette belki emzirirken içen vardır veya bilgisi olan vardır diye burayada yazmak istedim cuma doktorumada soracağım:)❤️
tarafından
Bı zarar olmaz canım sor yine ee
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ben geçenlerde içtim bı tane ertesi gün fena gaz sancısı çekti yavrum bı süre daha içmeyi düşünmüyorum artık

Kızım 5 buçuk aylık
tarafından
Aa genelde 3 aydan sonra gaz şikayeti azalır denilir ama :/ ben cuma doktora gideceğim onada sorarım zaten teşekkürler
(3,832 puan) tarafından
Gaz bitti zaten ama sade soda gaz yaptı bende anlamadım
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Yavrucuk.gaz niye yapsın zaten onu gaz çıkmayınca iciyolar mineralli su yaratisli iç :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 1,377 göst.
30 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balböceğim (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
24 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hiranurmiranalp. (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
24 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hiranurmiranalp. (35 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...