0 oy
144 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bu açıklık yeterli mi doğumun başlaması için ama hiç sancım çıkmıyor nts de

11 Cevaplar

0 oy
(7,424 puan) tarafından
Yok bacim 10 cm olmami bekledi benim ama
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ilerleyisi tahmin edemez ama 2.5 dogum icin yeterli degil
0 oy
(97 puan) tarafından
Yatisini yapio samci verir canim ani acilma olabilir die eve göndermez riske atip
(5,491 puan) tarafından
Yatış 4 den sonra yapılıyor
0 oy
tarafından
9 veya 10 cm lazm 
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Sancin yoksa çocuğu strese sokma canım ben sancı ile gittim iki cm açıklık var ama doğum değil dedi devlet hastanesi. Özele gittim sabaha yavrumu kucağıma aldım . Ama benim deli gibi sancım vardı . Eğer senin sancın yoksa bebeğin daha hazır değil demektir . Biraz daha bekle derim .
tarafından
Sancım nts de çıkmıyor ama kalça, basen, kasık ağrısı çekiyorum ve bundan dolayı iki kere hastaneye yattım ağrılar çok şiddetli yuruyemiyorm bile eve gitsem bakacak kimse yok yine aynı ağrıları çekmek çok zor olacak
(7,177 puan) tarafından
Sen bilirsin bacım ben olsam istemezdim başlatılmasını . Çünkü çocuk içerde afalliyor sen onu istem dışı getirmiş oluyorsun . Sağlık sorunu olmadığı müddetçe suni verip doğumu başlatmamali benimde takip ettiğim doktorlar da bu yönde düşünüyor.
tarafından
Yok bende çok korkuyorum zAten en azından 37yi haftayı göreyim diyorum ama ağrılarım bazen dayanacak gibi olmuyor Hicbirsey yapamıyorum tek istediğim evladımı sağlıkla kucağıma almak
(7,177 puan) tarafından
Kız daha erkenmiste bende 41 falan zannettim. Biraz daha sabret canım Allah yardımcın olsun
(507 puan) tarafından
Benimde sancim yoktu ama bacak kalca bele kiramp atiyordu 4 cm aciklik vardi suni sanciyla 2 saate digurdm
0 oy
(316 puan) tarafından
Benim tam günüm geldi gittim 2 santim açıklık var dedi sancimda varda gelip gidiyordu ama sık değilde 10 dakikada bir falan suni verdiler 
0 oy
(1,952 puan) tarafından
Başlangıç var demektir ama tam doğum anı için 9-10 santim olması lazım. 
0 oy
(77 puan) tarafından
2 cm açıklıkla iki haftadır beklemedeyim 
tarafından
Ağrılarıniz var mı?
(77 puan) tarafından
Şuan 38 haftaligim ağrım yok ama 36 haftalıkken sancım vardı sancım olduğu için alttan bakıldı 2 cm aciklik olduğunu söylediler
(507 puan) tarafından
Ben 34 haftaliken 2 cm aciklik vardi 38 de dogurdm
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Rahim ağzı yumuşaklığına da bakarlar haftani da doldurduysan suni sancı başlatırlar canm
0 oy
(341 puan) tarafından
8 de dogum baslar. 5le gittim acilma olmayınca  suni sanci ile 5 dakikada   8 oluverdi
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Bana 2,5 la yatış vermedi ne doğurması

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 96 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 202 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.