0 oy
341 göst.
Aile kategorisinde (2,097 puan) tarafından
Tam 4 yıl önceydi... Kardeşim ve nişanlısı (en yakın arkadaşlarımdan, candan kardeşten ötem, biricik dostum) çok kötü bir şekilde ayrıldılar... Ve arkadaşım hepimize sırtını dönüp hayatımdan çıktı. Evet belki benim bir suçum yoktu ama daha çok arkasında durmamızı bekledi bizim aileden biz yapamadık. Çünkü kardeşim kesin şekilde istemiyorum dedi... Aradan 4 yıl geçti ve ben onu hiç unutmadım. İlk senem hep ağlayarak geçti... Kardeşimle 2 seneye yakın konuşmadık bu meselelerden. Çünkü büyük oranda suçlu taraf benim kardeşimdi olayların buraya gelmesinde... Artık iki taraf da evlendi yeni hayatlar kurdu ama biz arkadaşımla hala görüşmüyoruz. Ortak tanıdıklardan haberlerini alıyorum ama 4 senedir kalbimde kapanmaz bir boşluk var. Artık dayanamıyorum... Sizce aramalı mıyım onu.........

11 Cevaplar

+1 oy
(211 puan) tarafından
Benim de böyle kardeşim saydığım bir arkadaşım vardı saçma sapan bir şeyden konuşmayı kestik aradan iki yıl geçti ben dayanamayıp mesaj attım ve konuştuk şuan o iki yıl hiç yaşanmamış gibi kardeşliğimize devam ediyoruz bu çok özel ve herkese yakışmayan bir duygu bak hala unutamamissin bence ara eğer o da seni kardeşi gibi görüyorsa zaten konuşarak halledersiniz 
-Reklam-
0 oy
(374 puan) tarafından
Tanırsın arkadaşını eğer çok tepki vermeyecek biriyse konuşun ya sonuç olarak senin bı suçun yok ve ikisi de evli
(2,097 puan) tarafından
Son konuşmamızda öyle şeyler söylemişti ki bu sen değilsin kendine gel dediğimde artık ben buyum demişti :( Yani şu an hala ne tepki verir emin olamıyorum...
(374 puan) tarafından
Dene bı şansını eğer konusmassa için rahatlar belki
(775 puan) tarafından
Bence aramamaloson cunki kendi açından düşün gecmksinin olduğunu bildiğin kişinin kardeşiyle eşinin konusmasini ister misin yada senin eşin izin verir mi
Olan arkadaşlığınıza olmuş üzüldüm
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ara bence ne olacak 3 günlük dünya 
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Ara gitsinn bişi olmaz 
0 oy
(7,629 puan) tarafından
Bence o senin icin boyle dusunmuyor dusunuyor olsaydi o seni arardi zaman gecmis siniri yatismis akli basina gemis olup ozur dilemek icin arayabilirdi bekli onunda kapanmayan bi yarasi var ve belki bu konuyu hatirlamak dahi isdemiyor bence arama
0 oy
tarafından
Amaan ara gitsin yarına cikcamiz belli mi sanki içinde ukte kalmasın ters tepki verirsede büyüklük sende kalır
0 oy
tarafından
Ben olsam aramam evlendiği için çünkü eşi öğrenir kim olduğumu ve yanlış anlayabilir hiç ugrasamam böyle olaylarla
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Şimdi ara desem olmaz arama desem olmaz. Çünkü kardeşinle bı geçmişi olmuş ve eşi bunu öğrenirse aranız eskisinden daha da kötü olabilir. Arama desemm oda olmuyor üç günlük dünya yarına çıkacağımız belli değil. Bilmiyorum canım inan bende kararsız kaldim
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Bence kardeşin icinde olsa gorusmemelisin 

Simdi sen görüşmeye baslarsan eskiye dair kafa karistirmis olursun her iki taraf icinde rahatsız edici bir durum bence
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Bence ara. Aradan 4 yıl geçmiş 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 412 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 287 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 398 göst.