0 oy
260 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (410 puan) tarafından
Dün koltuk altımda bir kitle geldi elime aklıma direk meme kanseri geldi hangi bölüme gitmem gerekiyor bunun için birde başka sebebi olur mu koltuk altında elime gelen kitlenin inşallah korktugum degildir

6 Cevaplar

0 oy
(176 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Koltuk altimda derken tam olarak nerde
(410 puan) tarafından
Göğsüme yakın n koltuk altında eleyince sertlik var bastırınca agriYo
(176 puan) tarafından
Goguslerinde cokk sayida kist fibriadenom olan biri olarak ilk once korkma ben 6 ayda bi takip ediliyorum her 10 kadindan  7 sinde olan birseymis bu olay eline gelen sey oynuyorsa ve agri yapiyorsa korkma bana doktor kanser li kitle yerinde sabit olur bi yere tutunur cunki demisti ve agri yapmazmis o yuzden insanlar farketmiyor demisti icini ferah tut ama bi genel cerraha git kafan rahat etsin
(410 puan) tarafından
Oynuyor bastırınca ağrıyor çok korkuyorum küçük bebeğim de var hiç dirayetim yok acaba sizin deidiginiz gibi mi gdiwcem ama gidene kadar da için içimi yiyor ve korkuyorum meme ucunda kabuk bağlamış siyah olmuş belirtilere bakınca direk meme kanseri yazıyor
(176 puan) tarafından
Google bakarsan bas agrisi bile kanser cikiyor bakma ben cok baktim kafayi yedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Genel cerrahiye gitmen gerekiyor cnm

İnşallah öyle birşey değildir
0 oy
(247 puan) tarafından
Lenf bezleri de olabilir canım hemen korkma doktora git genel cerraha benim teyzemin emzirmeden oldu öyle duruyo mesela
0 oy
tarafından
Canım bir sürü kisti olan insan var her 6/7 kadından birinde var korkma sadece kontrole git
(410 puan) tarafından
Meme kanseri korkutu direk bu çıktı internetten
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Yağ bezesi olabilir emziriyorsan sütten olmuş olabilir genel cerraha git sen yine de ihmal etme 
(410 puan) tarafından
Yok emzirmiyorum gideceğim içimde korku
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Lenf bezlerinde şismiş olmabilir canım genel cerraha gitmen gerekeri 
(410 puan) tarafından
İnşallah ya kötü birşey değildir şimdi ucuna baktım ucuda değişmiş
(1,944 puan) tarafından
Aksatma canım kontrolünü inşallah bir sey çikmaz kötü düşünme

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 342 göst.
0 oy
2 cevap 107 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve.2022 (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 37 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde SnurT (202 puan) tarafından soruldu

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...