0 oy
617 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (58 puan) tarafından

Dua edin bana safra kesemde taş varmış günlerdir çektiren bana.... Ve ameliyat dedi doktor ameliyat olucam kötü haber diyorum çünki 2 aylık yavrum var ben hastanedeyken evet başkaca biri var ama yavrumu en iyi ben anlarım nasış güvenirim şimdi durup durup alıyorum daha küçücük emiyor mama alıcaz mecburen bide alerjik çocugum.  Biraz huysuz..

Dua edin bana... 

HAYIRLI GECELER....

:sleeping:

14 Cevaplar

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin inşallah canım 
(58 puan) tarafından
Amin canım Allah Ragzı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Korkma yavrum korkma annem oldu teyzem oldu hemen kalkıyorsun ayağa iki günde hastaneden çıkarıyor lar 3 gnde kendine geliyorsun zaten küçük küçük 3 delik içini ferah tut bebeğine iki gün snra kavuşuvaksn <3

(58 puan) tarafından
İnşallah canım :((
0 oy
(801 puan) tarafından
Uzulme tatlim hayirlisiyla amelyatini ol sag salim Allah buyuk 
0 oy
tarafından
allah büyük canim yardım eder amcamın gelini 3 günlük doğum yapmıştı ağrısı tuttu safra ameliyatı oldu eve geldi ertesi gün ayağa kalktı içini rahat tut allah şifa versin  
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Biraz süt sağ canım.merak etme gerçekten çok çabuk toparlanirsin üst komşum oldu sali günü bugün pazarda gördüm cikmis geziyordu bile rabbim sağlık versin 
0 oy
(642 puan) tarafından
Canım 40 imiz çıkmadan oldum. Yarım günde veya 1 günde taburcu ediyorlar. Çıkar çıkmaz bebegine bakabilirsin. Endişe etme hic. Geçmiş olsun. Çıkar çıkmaz dilediğini yiyebilirsin 
(58 puan) tarafından
Emzirebildinmi hemen sütündeazalma oldumu
(642 puan) tarafından
Ilk zamanlar sanirim narkozun etkisiyle bir miktar azalma oldu ama bebegin doymamasi gibi bir sorun olmadi şükür yetti canim. Hiç stres yapma.
(58 puan) tarafından
Hemen emzirebildinmi peki
(642 puan) tarafından
Belli bir saat emziremiyorsun canim ilaçlardan. Ben ameliyat olduğum gun saat geç olmustu ertesi gün taburcu ettiler. Eve gider gitmez emzirdim. Sen belki de ayni gun taburcu olup emzirebilirsin
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Rabbim şifa versin cnm ins
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Rabbim sifa versin ❤❤
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Allah yardmcn olsn hemen iyilesirsin insallah
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Kaçtır ameliyat diyor doktor bana büyük 3.5 yaşında küçük bir 10 aylık bırakamam dedim kaçtım perhizini yapıyorum dikkat ediyorum bir daha açıklık olana dek bekliyorum bakalim inşallah dayanabirim kızlar büyüyen e kadar biraz sizinki de daha kucukmus rabbim yardımcınız olsun 
(58 puan) tarafından
Acısına nasıl dayanıyorsun
(3,446 puan) tarafından
Narkoz gibi bi iğne vurdular iyi oluyo benimki bide kanala düşmüştü günde 3 kere acile gittim ne ağrı kesici ne ederim hiç bişey fayda etmedi en son bi iğne vurdular iyi oldi
0 oy
tarafından
Allah yardimcn olsun canim sutunu sagablirsin buzluga felan at cok gecmis olsun
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Allah şifa versin canım 
0 oy
(68 puan) tarafından
Bende olucam 24 gunluk kizim var.. Allah yardimcin olsun bacim. 
(58 puan) tarafından
Allah Ragzı olsun canım sanada geçmiş olsun Allah şifa versin :(
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Korkma canım eşimde 1 ay önce oldu 1 günde evine çıkıyorsun 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 101 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (862 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 656 göst.
19 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Ravzaaa (588 puan) tarafından soruldu