0 oy
72 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (36 puan) tarafından
Kızlar bugün cerrah ile görüşmem oldu söylediğine göre alt 20 lik dişim ve azı dişim sol alt azı dişim de kist olduğunu söyledi röntgen çekildim bu ay sonuna randevu verdi kist diş kökünü kaplamış dedi zorlu bir ameliyat olucak dedi dikiş Atıcam dedi zorlu ağrılar sizi bekliyor falan dedi aranızda bu ameliyatı olan varmı ne gibi zorluk cektiniz 

3 Cevaplar

0 oy
(4,555 puan) tarafından
Kış için gidip olmadım da 20lik dış ameliyatina gittim altından kist çıktı kalcamdam vs de iğne yaptılar çok rahat geçti megers baş agrilarim ondan oluyormuş 
(36 puan) tarafından
İnşallah benimde kolay geçer canım ya dikis atilicak diyince biraz korktum
(4,555 puan) tarafından
Benimde vardı canim bir hafta sonra dikiş aldirdim
-Reklam-
0 oy
(892 puan) tarafından
Hiç alakası yok çok kolay Bi ameliyat o kisti alınca rahatlıyorsun ağrı olmuyor benim de vardı hem de çok büyüktü 
(36 puan) tarafından
Dikiş atıldı mı peki size
(892 puan) tarafından
Evet dikiş atıldı ama çok rahatlamıştım öyle kist vardı ki yüzümde o diş kısmında gamze gibi yer oluştu o kist çıkarılınca
0 oy
(195 puan) tarafından
Ya yeni oldum ama benimki azı disimdi kist vardı ağrısından öldüm ne uyku ne yemek bir hafta çektim ilaçla çekilirken de kolay oldu doktor kistide temizledi çok rahatım şimdi şükür 
(36 puan) tarafından
Kaç gün sürdü ağrısı
(195 puan) tarafından
Çektikten sonra hiç olmadi desem yeri gün içinde oldu doktor demişti ağrı kesici al diye sonrada olmadı bida

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 187 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zeynepsoyer (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
0 oy
1 cevap 96 göst.
23 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Slmdnr (1 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı