0 oy
674 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Selam kızlar 

Şimdi Allah'a şükür durumumuz iyi kendi evimiz arabamız eşimin iş yeri kendisine ait ve evim 5 oda bir salon benimde kızım doğduktan sonra belimde fıtık ve kalcamda kireçlenme oldu bu yüzden haftada bir bazen iki gün gündelikçi çağırıyorum ben temizlik ve ağır iş yapamıyorum çok zorlanıyorum çok fazla ayakta kaldığımda bile belim inanılmaz ağrıyor birde üstüne hamileyim ilaçta kullanamıyorum her neyse sabah eşimin teyzesi ve evli kızı geldi evime kahvaltiya normalde hiç gelmezler ama bize yakın hastaneye gelmişlerdi bana uğradılar o sırada da yardımcım burdaydi evi temizliyordu başladılar konuşmaya yapicak işin yok temizlikçimi çağırıyorsun o paraya nasıl kıyıyorsunn kendi evinde kendi işini yapamiyormusun konuştukça konuştular biri duysa dalga geçer seninle kaynanan biliyormu falan filan boş boş konuştular dedimki Allah'a şükür durumumuz iyi bende yapamıyorum tabiki çağırırım ayrıca kaynanam biliyor hem bilmese ne olucak dedim açıkçası yaşça büyük oldukları için bişey de demek istemedim bu arada eşimin teyzesi zamanında kızını eşimle evlendirmeye çalışmış ama ne eşim nede görümcelerim istememiş 
Siz ne diyorsunuz bu duruma

39 Cevaplar

+2 oy
(4,290 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Agzi ola konuşur paran varsa istediğini yaparsin kime ne senin sağlığın daha önemli takma bosver
tarafından
Ne bileyim öyle bir konuştular ki gerçekten ayıp mı dedim bir an
(4,290 puan) tarafından
Ayıp kelimesini bizim toplum cok yanlış yere çekiyorlar gercekten kullanacağı yeri bilseler keşke.  Ayıp falan değil sağlığın daha önemli maddi durumun da el verdikten sonra kimsenin bisey demesine gerek olmamali.  Ev pis olsa da bisey diyecekler herkes illa bisey diyecek seni seven sayan insanlar evine bakmaz parayi nereye harcadığını bakmaz bile. Senin sağlığını huzurunu mutluluğunu paylaşacak ve bununla alakalı üzülüp sevinecek insanlar olmalı cevremizde
tarafından
Evet cnm kesinlikle çok haklısın
-Reklam-
+1 oy
(1,747 puan) tarafından
Kıskançlıktan ne yapacaklarını şaşırdılar kendi kızı olsa çagır yorulma derlerdi aman takma canım biri daha olsa ver ağızlarının payını 
tarafından
İşte terbiyesizlik yapmamak için bişey demedim
(1,747 puan) tarafından
Birdaha olursa de 1.de saygı duydum 2.de affetmem diye
+1 oy
(341 puan) tarafından
Son söyledigini okuyunca herseyi anlamis olmalisin. Hepsi kiskanclik cekememezlik niye ayip olsun hicte ayip degil oh yapiyorsun ben olsam bende yaparim
tarafından
Cnm işte öyle bir ikisi birden konuşunca ne diyecegimi bilemedim
(341 puan) tarafından
Cnm benim agzi olan konusuyor onlara ne valla kocam cagir derse milletin agzinaaaa s... kim onlari takarsa :)) kocan memnun sen memnun insanlari fazla ciddiye alma milleti dinlesek evimizin yolunu bulamayiz. En iyisini kendimiz biliriz.
tarafından
Zaten eşim asla ağır iş yapmama izin vermez kendisi istedi cagirmami
(341 puan) tarafından
O zaman konu kapnmistir :))
0 oy
(9,583 puan) tarafından
Kime ne onlara ne oluyormuş 
tarafından
Yani anlamadım bende
0 oy
tarafından
Kime ne canım kimseyi ilgilendirmez durumun iyiyse cagirirsin tabi 
tarafından
Yani bende öyle dedim ama işte kıskançlığı var biraz
tarafından
Hic umursama valla aynen devam et hem rahatsızsin hemde hamile kimseyi ilgilendirmez
0 oy
(519 puan) tarafından
Durumun müsait olduktan sonra kime ne parasını o mu veriyor sanki 
tarafından
Birde kendi kızını zamanında vermek için cabalamis
(519 puan) tarafından
Boş ver canım he de geç işte kıskançlık zor bir şey
0 oy
(4,475 puan) tarafından
Ne diyecem kuşum hepsi kiskancliktan

Benimde oglan ufak haftada bir olmasada 2 3 ayda bir bende aliyorum cam kapi perde vs icin hem benim icin iyi oluyor hemde aldigim kisiye maddi olarak yardimi oluyor
tarafından
Aynen cnm
0 oy
tarafından
niye ayıp olsun ki ne güzel valla keyfini çıkar 
tarafından
Kocamin parası çok ohh iyi yapıyorum mu deseydim))
tarafından
keşke öyle deseydin sonra bütün sülale seni konuşsaydı :)))))
tarafından
Ooo hemde nasıl
0 oy
(189 puan) tarafından
Ayıp diyil iyi davrandığın sürece parasını hakketdiği kadar verdikten sonra niye ayıp olsun.o insanında sonuçta o işe ihtiyacı var çalışıyor sendeki para kazansın.boş ver konuşan konuşsun sen hayatına bak
tarafından
Evet işte ne bileyim çok görüşmüyoruz ya bişey diyemedim
(189 puan) tarafından
İyi etmişsin sen asil davranmışsın boş ver
0 oy
tarafından
Durumun varsa çağır kime ne ki
tarafından
Birde hiç samimi olmadığım insanlar
0 oy
(507 puan) tarafından
O parayı ona vermesen hastaneye ilaçlara vereceksin, kıskançlıktan konuşuyorlar işte 
tarafından
Zaten kendimi zar zor toparladım biraz bu fıtıktan eşim görse iş yaptığımı çok kizar
0 oy
tarafından
Sağlık probleminin olmasına gerek yok. Durumun olduktan sonra alırsın kimseyi de ilgilendirmez. Boşver milleti.
tarafından
İşte ama bazı kiskanclara laf anlatmak zor
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Yaa kıskanmis onlar.durumn olmaz tamamda varken neden cagrmayasinda han gibi evi temizleyesin.benm 3 +1 sadece supurmem 2 saatimi aliyor.biyeri  bin kere supurunce :) ve Belim kopuyor.sen de ki ya ben istemiyorum ama kocam israr ediyor yorma kendini dyor kiyamiyor bana napiiim :))

tarafından
Söyledim biraz ama pek bişey diyemedim arkamdan konuşmasinlar diye
(3,101 puan) tarafından
Onune onlari diyenler arkandan neler der bosver.sen sagligina bak gerisi teferruat.yani saglik problemin de olmayablir. Canin ister cagrrsin istemez kendin yaparsin.neden ayip olsun
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Çok saçma insanlar başka insanların hayatına ne hakla karışıyolar ya nasıl kendilerinde bu hakkı görüyolar ben kimseye karışamam herkesin kendi hayatı ayrıca hamilesin sağlık sorunlarında var bundan daha normal ne var boşver sen keyfine bak 
tarafından
Cnm aşırı söylendi teyzesi bende ne diyecegimi bilemedim
(17,761 puan) tarafından
Boşver ne diycen canım laftan anlamayana
0 oy
(4,228 puan) tarafından
Kiskanmislar valla :D bende cagiriyorum imkanim olsa hergun cagiririm :)
tarafından
Zaten her gün gelmiyor haftada bir yada iki gün geliyor ama işte abartarak konuşunca bir kaldım öyle
0 oy
tarafından
Nie ayıp olsn kuzu 
tarafından
Ama üst üste gelin dediğin her işi yapar biz zamanında karnimiz burnumuzdayken yamadigimiz iş yoktu şimdiki gelinlerden hayır yok dedi sonra gülerek kahvaltiyida temizlikçimi yaptı dedi dalga geçti yani
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Aslinda coluklu cocuklu kadina cat kapi gitmek ayiptir.oturup bi ayip kavramlarini dusunsunler.
tarafından
İşte geliceklerini bilseydim kadını gönderirdim nasıl insanlar olduklarını biliyorum çünkü
(3,101 puan) tarafından
Bosveer knussunlar
0 oy
tarafından
SA_NA_NE  kısa cevap ama işte söyleyemiyoruz büyük diye onlar da kendini bı cacık saniyo . Bende olsam bende cagirirm
tarafından
Çok dalga geçen bir kadın birde herkese bin katarak anlatıyor o yüzden bişey demedim
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Parayı onlar vermediğine göre boşver hiç bişey sağlıktan önemli değil paramız var veriyoruz deseydin kimene
tarafından
İşte ayıp olmasın diye konuşmadım
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ayıp değil tabiki. Onlar tamamen kıskançlık yapmışlar . Nazar da etmişlerdir dikkat et. Belliki baya imrenmisler
tarafından
Sakat değilsin alt tarafı belinde fıtık var diyor bendede var dedi ki sadece rahatsizligimdan dolayı değil normaldede çağırırım
(6,047 puan) tarafından
Tabiki canım.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 111 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ikra hafsa (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde ercno (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 276 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,736 puan) tarafından soruldu