0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (2,736 puan) tarafından

Kızlar öncelikle linç etmeye çalışacaklar lütfen yorum yapmasın

beni bilenler bilir hemşireyim ve 14 aylık bir oğlum var ayağımda da kemik iliği ödemi olduğu için ayağın bir haftadır alçıda şu anda annemdeyim cuma günü alçım çıkacak ve pazartesi tekrar işbaşı yapacağım normalde hafta sonları kendi evimi kendim temizliyorum robot süpürge de aldıktan sonra temizlik işi iyice kolaylaştı benim için ama biz İzmir'de oturuyoruz ve yavaş yavaş havalar ısınmaya başladı herkes camlarını sildiriyor benim evimde de salonun camı boydan boya ve bir oda büyüklüğünde cam balkonun var diğer odaların camları da normale göre büyük yükseklik korkum olduğu için hiç cam silemiyorum evimiz zaten 3. Kat şimdi ben hem camları sildirip hem de evin içini dip bucak temizlemesi için birini bulmak istiyorum ama bu işin piyasası ne kadardır bilmiyorum yani ne kadar para  isterlerse normal olur evim 3 artı 1 cam balkon hariç 165 metrekare

10 Cevaplar

+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Ece ayağın nasıl oldu canım? Armut uygulamasına bak ora uygun diyorlar. 
(2,736 puan) tarafından
Ayağım da sizi var hala Sibel alçı çıkacak cuma günü inşallah iyi olur bi bakayım canim
(2,323 puan) tarafından
İnşaAllah canım Rabbim şifa versin.
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
400 500 fiyat bence.. çünkü yapilacak baya is var..

Bende çalışıyorum oglum 1 yaşında. Kendime cok kiziyorum alayim temizlikçi geksin haftada 1 diyorum ama yapamıyorum evime kimseyi sokmak istemiyorum.Bu yuzden hergun biraz zaman ayırıyorum oyle oyle yapıyorum işleri
(2,736 puan) tarafından
normal günlük temizlik için ben de almıyorum kimseyi canım kendi işimi kendim yapıyorum ama cam kapı dip bucak temizlik hem çalışıp hem yapamam üstelik ayağımın ağrısı hala geçmiş değil
(2,479 puan) tarafından
Yok yok haklisin. Diyorum ya bende kiziyorum kendime ama alamıyorum neden bilmiyorum dun 2 kapi sildim böyle böyle yapıyorum.. Ama armut gibi firmalara bak onlar daha uyguna geliyor normal gundelikciler ates pahasi sadece gundelik islere 250 istiyolar
(2,736 puan) tarafından
evet bir komşumun köyünden gündeliğe gelen bir bayan varmış o da 250 lira istemişti ama sadece evin içini için olmadı sadece camları sildirip evin içini kendim yapacağım
(2,479 puan) tarafından
Oylede olabilir. Dedigim gibi sen temizlik sirketlerine bak fiyat al cunku orda secenek fazla oldugu icin fiyat dusuk. Kayinvalidem gecen aylarda dolap iclerini falan temizletti bide genel toplama silme 180 demişti
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben 3 ayda bir iki kişi alıyorum butun gün olarak. Kişi başı 250 lira veriyorum. Ama işin piyasası nedir pek bilmiyorum.
(2,736 puan) tarafından
Hangi sehir canim
(4,668 puan) tarafından
Giresundayım canım ben. Şehire göre fiyat değişiklik gösterir mi acaba hiç bilmiyorum.
(2,736 puan) tarafından
Gösteriyor malesef canım
0 oy
(826 puan) tarafından
Canım benimki konuyla alakalı değil bende hemşireyim çocuğa annen mi bakıyor sen çalışırken sene sonunda iznim bitiyor benim ama tasası şimdiden sardı
(2,736 puan) tarafından
Bakıcısı var o bakıyor canim
(826 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Canım bahar temizliğine 400 dediler geçen yıl bana ama bu yıl vercem mecbur ben de. Yapamıyorum artık cumartesi de çalışacak eşim bir günde hiçbiri olmuyor 6 aylık bebem. Ve sonuna kadar haklısın niye linç edelim. 
(2,736 puan) tarafından
Neyi linç edecekleri belli olmuyor artık canım
(13,202 puan) tarafından
Öyle valla
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bunda linç edilecek ne var ki anlamadım? Ben calismiyorum ama yardımcı alıyorum ayda 1 ya da 2 haftada bir dip köşe.  200 tl ye geliyor benim abla
(2,736 puan) tarafından
Cam kapı dahil iki yüz lira mı canım çok uygunmuş hangi şehir
(3,552 puan) tarafından
Cam kapı dahil. Perdeler de yikaniyor. Sadece mutfak detaylı olmuyor olsa zaman yetmez zaten. Bazen yarım gün alıyorum sadece mutfak için. Ankara canım. Ama bizim abla uzun zamandır bizimle ayrıca teyzeme ve dayima da gidiyor geçen sene 150ydi bu sene 200 oldu belki ilk defa gelecek biri başka fiyat söyler bilemiyorum
(2,736 puan) tarafından
Anladım canim teşekkür ederim
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Linç edilecek ne var bunda ben ev hanımıyım yinede senede iki üç kere çağırıyorum 2 çocukla zaten pertim çıkıyor. Muhtemelen 300-400 isterler evin baya büyükmüş çünkü 
(2,736 puan) tarafından
300 isteseler sevinirim valla canım inşallah öyle olur malesef burada halden anlamaz insan çok neyi linç edecekleri belli olmuyor
0 oy
(122 puan) tarafından
200-250 arası değişiyor canım ben 200 e alıyorum komsum 250 ama daha fazlasını zannetmiyorum 
(2,736 puan) tarafından
Hangi sehir canım
(122 puan) tarafından
Ankara canm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Herşeyi geçtim neden linçlesinler onu anlamadım :D 
(2,736 puan) tarafından
Neyi linç edecekleri belli olmuyor o yüzden

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 372 göst.