0 oy
200 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,152 puan) tarafından

Varmi bundan kullanan alsam nasil olur bilemedim yorumlari guzel ama fiyatida cok uygun normalde vicco düşünüyordum ben kararsiz kaldim simdi 

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya çok mini minnoş
(1,152 puan) tarafından
Evet ya cok.hosuma gtti ama nasildirki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim bunun mavi olanını aldim gayet güzel hafif tam ayak numarasını al vicco pahalı evet bide inan bikac aya olmuyor ayaklarına cabuk büyüyor 
(1,152 puan) tarafından
Demi ya benim kizin ayaklari cok kucuk bi anda büyürse zaten surekli alincak ayakkabı
tarafından
Dolu ayakkabısını var oğlumun 2 aya olmuyor büyük alsan yürüyemiyor mecbur tam beden alcan
(1,152 puan) tarafından
Evet ya bende yigenimden biliyorum surekli büyüyor ayakları  mecbur surekli alınıyor
tarafından
Ben hep lcw dan aldim ayakkabısını
(1,152 puan) tarafından
Valla bende kararsiz kaldim simdi arastircam azcik daha 1 aya yürür çünkü
0 oy
(4,403 puan) tarafından

Doktorumuz bize ilk adim ayakkabisi diye birsey tok o yeni moda demisti :D oglan tombik bir turlu bulamadim ayagina olan 14 aylik e bebekden aldim onada ayagi girmiyor ayakkabisiz kaldi cocuk 

(1,152 puan) tarafından
Kizz oylemi dersin farketmezmi yani ne aldigimiz daha güzel ayakkabilar varda ilk adim diye ariyordum ben
(4,403 puan) tarafından
Valla ben degil doktorum dedi =))) ortopedik olsa yeter konfor acisindan
(1,152 puan) tarafından
Dogru diyorsun valla dur az daha bakiniyim ben
0 oy
tarafından
Ortapedik olmasına dikkat et canm
(1,152 puan) tarafından
Ben ona hic bakmadim ya gii
0 oy
(262 puan) tarafından
Canım ben vicco aldım tavsiye ederim  çünkü ortapedik daha sağlıklı bebeklerde bu tarz almadım ama çok rahat durmuyor 
(1,152 puan) tarafından
Ya bende vicco düşünüyordum dogum yaptigimdan beri aklimdaki yürürse vicco alirim diyodum simdi bunu gorunce bi kararsiz kaldim cok guzel degilmi ya
(262 puan) tarafından
Cokguzel ama cnm ilk ayakjabi önemli ayak şeklini bozmaması için ortapedik daha sağlıklı sen bilirsin
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Lcv nin uygulamasını indirin ordan alın alacaksaniz bende baktım daha uygundu sanki 50 bile değildi
(1,152 puan) tarafından
Yaa kiz googleden bakmistim telefonun bellek doluda esim gelince ondan bi bakayım ay
(6,047 puan) tarafından
Bugün bak ama indirim vardı bugün için
(1,152 puan) tarafından
Bakarim kesin 1 saate gelir kiz
(6,047 puan) tarafından
İndirimdekilerde bunun erkek için olanı var onun görselini atayım o 30 lira. Birde uygulamada ilk siparişe kargo bedava sanırım birde 250 lira alışverişe 75 lira indirim var ilk siparişte. Bugün de çok indirim vardı bakarsin
(1,152 puan) tarafından
Kizz cok iyi simdi bakiyorum hemen
0 oy
(6,047 puan) tarafından

image

...............
(1,152 puan) tarafından
Hee uygunmus bu benimki kiz da kiz kardesimin oglu var ona diyim ben dur
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım bende bundan almıştım ama yürümeden önce giydi dışarda yürümeye uygun değil dışarı için mecbur vicco aldım daha sağlam güzel rahat 
(1,152 puan) tarafından
Oylemi bende disarida giyer dedim kiz yazin incemi alti
(4,089 puan) tarafından
İnce ve rahat değil canım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Vicco almayı düşünüyorsan onu al bunların tabanı kazık gibi. Çoğuna baktım ben de 4 cift aldım hepsi Vicco şimdiye kadar 
(1,152 puan) tarafından
Ya bende oyle düşündüm hep valla ozaman bunu süs niyetine aliyim evde giymelik pek begendimde
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Canım ben e ortapedik ayakkabı alsan daha iyi e bebekde var ya fiyatları biraz pahalı ama çocuk sağlığı için daha iyi 
(1,152 puan) tarafından
E bebekte varmi dur bakim netten kiz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
27 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 124 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,052 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 153 göst.
2 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
18 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu

378,272 soru

11,322,021 cevap

34,767 kullanıcı

...