0 oy
82 göst.
Aile kategorisinde (1,015 puan) tarafından
Kizlar kizim adimlamaya basladi ayakkabi almak istiyorum ama ayaklari cok kucuk kac numara alicam nasil almam gerek bilgi verir misiniz bide ayak parmaklarini ice kiviriyo ayakkabinin icinde bukuyo ayaklarini o yuzden zor giydiriyorum. Bide buyuk mu almak gerek cabuk buyudukleri icin yorumlarinizi bekliyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(6,137 puan) tarafından
Vicco'nun ayakkabılarını alabilirsin cnm çok güzel ortopedik ayakkabı 
(1,015 puan) tarafından
Biliyorum duymustum onu malum cok pahalilar biraz buyuk almak gerekir mi cabuk buyur mu ayaklari
(394 puan) tarafından
Canım dolaptan aldim ben kullanılmamış Vicco. Öyle çok var yanlış numara alıp değiştirmeyen. Uyguna satiyorlar.
(1,015 puan) tarafından
Bende numaramizi bilmiyorum ki bi magazadan bakip numaramizi netlestireyim en iyisi :)
-Reklam-
0 oy
(3,958 puan) tarafından
Vicco minipicco kidifis onlar guzel ortpedik. Ayak nosunu bence git avm denettir al yada dene ayakkabi nosunu netlestir  oyle internetten al. Cunki ilk ayakkabi. Kucuk olsa ayri dert az bol gelmis olsa ayri dert ayak yeni yere basacak sekli bile degisir ayak yapisi vs ilk ayakkabi obemli bence
(1,015 puan) tarafından
Aynen o yuzden sordum canim tam alsam ayagi cok mu cabuk buyuyo bebislerin. Yani biraz giysin gene bide yurumeye tam baslayinca mi alayim bi elindem tutup bahcede yurutmek istiyorum cok hevesli ama kendisi yurumuyo bagimsiz
(3,958 puan) tarafından
Subat mart nisan mayis 4 ayda okadar buyumez ayak ki zaten ilk yurudugu icin cok dus kalk olcak yagaini yururken firt firt surucek ve. Vucaka surekli onu hemen deforma olacak. Haziranda yazlik. Almitim ben yine ilk adim ayakkabisi gibi bilekli rahat spor tarzi yazlik spor
(3,958 puan) tarafından
Beim kizda ocak 9 dogumlu. İste 4ay  4 buck ay anca giydi hazirana kadar ilk ayakkabisini
(1,015 puan) tarafından
Anladim canim bende oyle yapiyim madem hani su an ayak tombul yurudukce duzlesir buyur gibi geldi de ondan sordum
0 oy
(9,892 puan) tarafından
Vicco canım biz çok memnun kaldık 
(1,015 puan) tarafından
Bende ondan alicam sanirim tesekkurler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 121 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (2,926 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 196 göst.
17 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde _Forbidden_ (1,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 149 göst.
2 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
18 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu

374,551 soru

11,201,875 cevap

34,498 kullanıcı

...