0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (2,587 puan) tarafından

Ay allahim Kimseyi böyle şeylerle ugrastirmasin 50 kişi hisseder tarla 33 tane ve birturlu aramızda anlaşamıyoruz nerde çokluk ordan pokluk diye boşa dememişler :D hayatımda kirklarelini bilmeyiz biz 5 baci şimdi biz ordaki insanlara nasıl ulaşacaz  

kirklareli kofalça babaeski

6 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Müşterek yerler büyük sıkıntıdır 1 kisiye vekalet verin
(7,654 puan) tarafından
Onlar icin demedim 5 kardesten birine verebilirsiniz
(2,587 puan) tarafından
Diğerleri ses etmiyor biz kardeşler arası veririzde kirklarinde kimseyi tanımıyoruz işte
(7,654 puan) tarafından
5 kardeş para verip avukat tutun o ilgilenir siz de takip edin yoksa uzar da uzar
(2,587 puan) tarafından
Avukatla konuştuk alacağınız paradan çok alır avukat diyor  33 tane taşınmaz başına 10bin istiyor
(7,654 puan) tarafından
Öyle canım avukatlar iyi kazanıyor özellikle gayrimenkul davalarinda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hisseli tarla çok uğraştırıyor.
(2,587 puan) tarafından
Hemde nasil kafamız ağrıdı ya
0 oy
(2,593 puan) tarafından
annemlerin de öyle kırklareli ve sırbistanda hisseli yerleri var yıllardır uğraşıyorlar 
(2,587 puan) tarafından
Muhtara ulaşıp diğer hissedarlarin tlfonuna ulassak
(2,593 puan) tarafından
bütün hissedarlar orada yaşıyorsa olabilir
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bizimde var öyle sıkıntılar Kadıköyde Bi arsa var çokta para ediyormuş bizim Bi akbaba çokta zengin 100 milyonluk adam, bizimkilerde fakir kirada oturuyor ama hala o arsayı kendisine alıp bizimkileri saf dışı etmeye çalışıyor Allah yardımcımız olsun böyle doymazların da gözünü toprak doyursun
(2,587 puan) tarafından
Ay en nefret ettiğim.insan tipi doymayan insanlar bırakın durumu olmayan alsin hakkını dimi ama
(1,250 puan) tarafından
Yok bacım bırakırmı daylı yiyesiceler
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Valla böyle yerlerin sonu malesef anlaşmalı olmuyor en son devlet alır açık arttırmayla satar ki o zaman ucuza gidiyor hesaplarınıza paranız yatar 
(2,587 puan) tarafından
Malesef öyle olacak
0 oy
tarafından
Bizimde var öyle bir yer ne olur bilmiyorum kayın pederi üç kardeş Konya Ereğli'de 43.5 dönüm arazi varmış dededen kalma elma bahçesi  bize illa vekalet verin dedi halalar vermedik güvenmiyor kayinpederim ilerde ne olur bende çok merak ediyorum satılsa bir ev parası cikarmi acaba kişi başı 14.5 dönüm sanayi arazisi olarak geçiyor mirasçılar git gide çoğalacak bizde eşim tek de halalara birşey olursa çocukları vs cocgalip gidecek ilerde bakalım 
(2,587 puan) tarafından
Mirasci çoğalır ama hissende değişiklik olmaz canim mesela bizim baba oldu biz babamızın hissesini paylasacaz sizde kendi aranızda 14.5 i kardeşsin mesela kendi aranızda parada eksilme artma olmaz 200 bine satılırsa 3 kardeş pay edecek anladinmi
(2,587 puan) tarafından
Biz babamın hisseyi alıp 5 kiz kardeş arasinda paylasacak
tarafından
Yok tatlım 3 kardeşin eşimin babasının toplamı 43.5 dönüm babasına yani  eşim tek çocuk eşime düşen 14.5 dönüm üçe bölünüyor ya bize kalan 14.5 dönum oluyor şuan sadece 3 mirasçı var halara birşey olursa çocukları çok onlar kendi arasında bölünecek de bize 14.5 dönüm kalacak bakalım da ilerde nasıl satacağız ben onu hiç bilmiyorum satma konusu nasıl olur bakalım
(2,587 puan) tarafından
Oh eşin tek cocuksa keske bizimkilerde öyle olsaydı babaannem 9 çocuk doğurmuş  :)
tarafından
Öyle tatlım ama zorluklarida çok aslında tek çocuk olmanın öyle bende tek büyüdüm 20 yaşından sonra kardeşim oldu bizim ailede de çocuk sayısı hep çok az o yüzden kalabalık aileleri çok seviyorum ama malesef iki tarafta da çok yok öyle insan kendini bazen yanlış hissediyor keşke bir sürü kardesim olsaydı diyorsun benim var ama o da küçük daha ortaokula gidiyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 288 göst.
+1 oy
16 cevap 581 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,197 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 311 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu