+1 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bugün burda bir kac tane uzgun post gordum .Bebeği hasta olan ve kendisini bitmis ,tukenmis caresiz hisseden .

Belki umut olur diye kendi hikayemi , canim babamin hikayesini anlaticam .

Caresizlik nedir , ne yapacagini bilmeden elin kolun bağli beklemek , bilsen de bir sey yapamamak .Cok iyi bilirim bu hissi .

Bu postu onlara umut olmasi adina aciyorum .

Bazi insanlar vardir ya hani çok gülen , eğlenen , hic bir seyi umursamayan .aslinda o insanlarin icinde derin yaralar olduğu , erkenden olgunlasmak zorunda kaldigi söylenir hep.

İste o insanlardan biri benim...

Babam , canim babam bir anda umutsuz bi hastaliga yakalandi .

Adindan en cok korktugum hastalik " kanser " vurdu bizi.

Babami hem de .İlk askimi , canimi , sirdasimi...

Bicir bicir biriyken bi anda buyudum.

Babamin kemoterapiden dokulen  saclarini tiras ederken gulumsemek zorunda kaldigimda buyudum ben ...

Sabaha kadar aciyla inlerken basinda refakatci olarak kalirken gozume bir damla uyku girmediginde ,geceleri nefes aliyor mu diye kontrol ettigimde , agrilari yuzunden agzina bir lokma yiyecek koyamadiginda buyudum.

Ama Allahin mucizesine, gucune hep inandim .Her zaman .

Bir gun bir mucize oldu.

Babam kanseri yendi .

Ben bittim dedim ,o yettim dedi .

Ben ümidimi kestim dedim , o Allahin her seye gucu yeter dedi .

O ol der ve oluverir .

Ve oldu da .

Kûn fe yekûn ( o bir seye ol der ve o oluverir )

image

Umitsizlik seytandandir ve Allah seytandan buyuktur .Kandilimiz mubarek olsun kuzular ❤️umudunuzu , umidimizi hic bir zaman yitirmeyin ❤️

10 Cevaplar

0 oy
(451 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Çok güzel yazmışsın Allah babanı sana bağışlasın bikiyomsuun şerife ben hiç babama sarilmadim hep ofkeliydi çok kötü davranirdi com ahir laflar söylerdi bize ama ben onun ölmesini hiç istemiyorum yinede 
tarafından
Agliyodum zaten yorumuna daha da agladimmm❤️❤️❤️ hic sevilmemis kalbinden sevesim var su an
(451 puan) tarafından
Bende ağlıyorum şu an senin yazına allhh sizi ayırmasın insallahh sevgidizlik çok kötü ama ben ve eşim yavrumuz her daim öpüp kokluyoruz
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Allah tüm hastalara şifa versin 

Hayırlı kandiller ♥️❤
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Sadek amenna bebegimm ❤️❤️ kurban olduğum rabbim çaresizlerin çaresi elhamdülillah
0 oy
tarafından
Acısı çok olanın gülüşü güzel olurmuş şerifem ne mutlu bitip gitmiş bu illet 
0 oy
tarafından

Hayırlı kandiller şerifemmmm Rabbım bütün hastalara acil şifalar versin inşallah ne mutlu kuzum bir kelimende kendimi gördüm :'(

0 oy
tarafından

Baban adına çok sevindim canım. Sağlığına kavuşması ne güzel bir mucize ❤️

Babamda kanserden vefat etti... Keşke herşey başka olsaydı , olmadı. Kader ❤️

Allah'ım umutsuzlara umut kapısı açsın ❤️ 

0 oy
tarafından
Allah'ım kimseye yasatmasin 
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Çok şükür RABBİM size bağışlasın Ümidi ALLAH olanın derdi dermansız kalmaz 

Doktor eşime karının durumunu biliyormuydun evlenirken diye sordu çocuk için evet dedi öyle tedaviye başladık üç ay sonra vücudum dinlensin diye bi ara verelim dedi doktorum hemde buyuyen kist küçüksün yok olsun diye altında bi yumurta büyümüş ihtimal çok azdır taktir ALLAH'tan Elhamdülillah çok şükür şuan meleğim yanımda uyutmaya çalışıyorum :)

0 oy
(1,752 puan) tarafından
Okurken ıçim cız ettı bnde babama cok düşkünüm Rabbim tum hastalara sıfa versın
0 oy
(2,163 puan) tarafından
Halamı kaybettim bende o illetten haklısın biz hakkıyla teslim olursak Rabbime her derde deva var

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 717 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde Rebellious (665 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 555 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,482 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
1 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde G.ll0 (1,546 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.

381,483 soru

11,421,265 cevap

34,977 kullanıcı

...